Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A párom hamarabb akar babát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hamarabb akar babát mint esküvőt, mert az esküvő szervezése beletelik minimum 2 évbe, próbáltam megmondani, hogy én nem így szeretném. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem olyan típus aki megcsinálja a gyereket majd otthagy, komolyan gondolja velem a jövőt. De még eljegyzés se volt. Még polgári esküvő se.

Mindketten szeretnénk nagy esküvőt, de én még azelőtt, hogy gyerekünk lenne, ő azután.



2022. máj. 27. 12:07
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%

#30 Nekem nőként megfelelt volna a kéttanús is, a férjem akart volna nagyobbat.

Nem csak az apaságiról van szó. Tisztázott az öröklés, beengednek hozzá a kórházba, a bank máshogy ad hitelt (nem csak a Fideszes szaporító hiteleket, de igen, azt is, márpedig ha csak egyetlen gyereket is akar valaki, akkor eléggé megéri). És tiszták az anyagiak. Egy nőnek a gyerek évekre visszaveti a karrierjét, és hónapokig-évekig kevesebbet fog keresni mint amúgy. Igenis vállaljon a férfi azért felelősséget, hogy az a pénz, amit abban az időszakban keres, fele-fele. Mert a nő karrierje közben igazságtalanul megy a süllyesztőbe.

Senki nem mondta, hogy nincs szép kapcsolat házasság nélkül, vagy hogy a házasság tartósabbá teszi a kapcsolatot. Te jöttél támadóan, hogy az csak egy hülye papír, amit a hülye nők csak a buli miatt akarnak. Hát nem, nem csak egy papír. Egy jogi szerződés, ami védi mindkét felet a kihasználástól. Nem kötelező házasodni ha nem akarsz, de ilyet, hogy az csak egy papír, kb az ír akinek 0 pénzügyi ismerete van. Különben tudná, hogy mit is biztosít az a papír a valóságban. Nyilván nem véletlen találták ki.

2022. máj. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%

#30 De azt ugye nem fogadtad volna el, hogy az anyja vezetéknevét kapja a kislány? Hiszen az is csak egy név meg egy papír, semmiről nem szól, jó apja lehetnél úgy is annak a gyereknek, ha nem kapja a nevedet. Már ha van egyáltalán párod meg gyereked... :D


Kérdező, ajánlom neked olvasásra:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__eljeg..

2022. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
0%

30 as vagyok

31 es!

"Egy jogi szerződés, ami védi mindkét felet a kihasználástól"

🤣

Ebben biztos vagyok,sok ember jutott anyagilag padlóra a hazasság miatt.

2022. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
97%
#32 Hát persze. Ezt valami amerikai filmben láttad? Magyarországon a házasság nem enged teret a kihasználásnak. Házasság előtt szerzett vagyon, öröklés, ajándékozás, külön vagyon marad. Minden más meg közös.
2022. máj. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, 33-nak szólt az ultolsó, nem 32-nek
2022. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
0%

Hát persze, hogy nem enged teret :DDDDDDDDDDDdd


Még bammeg :DDDDDD

2022. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
82%
Olyan érdekes, hogy ezen az oldalon folyton a csóró incelek rettegnek attól, hogy a nők ki akarják fosztani a férfiakat házasság címszóval, pedig nekik se pénzük, se nőjük nincs, nem volt, meg nem is lesz soha. :D
2022. máj. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
0%

szeretem a gyakoris frusztrál femcel hulladékok logikus k. anyázását.

ha valakinek perpill nincs nője, akkor csak csóró lehet, ukrán józsi 6 órás biztiőrként az építkezésről , aki összehött 2 órában takarító margittal, meg gazdag :D

2022. máj. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvő szervezése max 1 év. Szervezzétek meg télre, akkor mindent könnyebb lefoglalni.
2022. máj. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
85%
#38 Anyukádról senki nem beszélt, nem ő tehet arról, hogy egy rakás szerencsétlenséget hozott a világra.
2022. máj. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!