Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tegnap elmentem mannyaszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap elmentem mannyaszonyi ruhat nezni (nem probaltam fel egyet sem csak nezelodtem) es meglepett hogy milyen sulyuk van a ruhaknak vagy csak a vallfan?

Figyelt kérdés
en kis termetu vagyok igy egy kicsit felek attol hogy majd megszakadok alatta:)
2009. szept. 6. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Édes teher lesz, ne aggódj! Azért még nézegess, hátha találsz légiesebbet is. Muszály hosszúnak lennie? Ha alacsony vagy, esetleg válassz rövidet!
2009. szept. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok alacsony, 168 cm..hosszut szeretnek, csak nem hittem hogy ilyen sulyuk van. Olyan konnyunek neznek ki a kepeken meg a modelleken.. gondolom ha egy model birja a sulyat akkor en is fogom!
2009. szept. 6. 19:48
 3/9 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam nem vagyok kistermetu csak vekony inkabb!! 38-as meretu..
2009. szept. 6. 19:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor nincs más, jelentkezz be egy edzőterembe! :)
2009. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aki alacsony, annak könnyebb a ruhája is, hiszen eleve rövidebb, kevesebb anyag kell bele. És eddig még senki nem szakadt meg alatta.
2009. szept. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én is nemrég voltam próbálni, 170 cm vagyok 55 kg-val, nem vagyok nagy darab én se. az elején nekem is furcsa volt, de utána nagyon belejöttem a próbálgatásba:)) közbe már fel se fog tűnni!:D
2009. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat..:)
2009. szept. 6. 23:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Én alacsony vagyok, volt olyan ruha, amit azért zártam ki az esélyesek közül, mert túl nehéz volt, és az uszálya is húzott volna egész nap. Nekünk nagy, táncos lagzink volt, ezért szempont volt az is, hogy kényelmes legyen. (Ja, és pont derékfájós vagyok.) Végül egy uszály nélküli, egyszerű fazonú selyemruhát választaottam.
2009. szept. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az enyém közepesen nehéz volt, de ezt csak akkor éreztem, amikor lekerült rólam. Másnap megsimogattam, amikor elpakoltam, pedig nyomott a fűző már éjfélre. Ezért nem hordjuk őket minden nap, de én nem tudtam lemondani a gyűrt selyemről és a mellén a gyöngyhímzésről, mert álomszép volt. Ilyen élmény csak egyszer van!!
2009. szept. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!