Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A párom hamarabb akar babát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hamarabb akar babát mint esküvőt, mert az esküvő szervezése beletelik minimum 2 évbe, próbáltam megmondani, hogy én nem így szeretném. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem olyan típus aki megcsinálja a gyereket majd otthagy, komolyan gondolja velem a jövőt. De még eljegyzés se volt. Még polgári esküvő se.

Mindketten szeretnénk nagy esküvőt, de én még azelőtt, hogy gyerekünk lenne, ő azután.



2022. máj. 27. 12:07
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt időnyerésnek gondolom kissé. Már a saját cipőnk miatt is. Most született a kisfiunk nemrég a feleségemmel. Ha most kellene esküvőt szervezni....hát...kb mindketten azon a véleményen lennénk, hogy pihentessül még 1-2 évet és nem azért, mert nem akarjuk. 😃

Sok dolog van azért a pici körül, főleg, ha nincs segítség helyben.

Ha komolyan elvenne, akkor érdemes elgondolkodni azon, hogy házasodni kettecskén lehet kevésbé megterhelő, mint egy kisgyerekkel.

2022. máj. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem szülnék házasság nélkül. Egyszer mâr levezettem itt, nekem szülni egy gyereket majdnem 14 millió mínusz a fizetésemből. Vállaljon át az apa is 7 milliót ebből.
2022. máj. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
95%

Te vagy a nő, rajtad múlik. Ha te még nem akarsz szülni, nem fogsz. Mellesleg teljesen igazad van, én se mentem volna ebbe így bele soha, mondjuk engem nem is próbált a férjem így befűzni.

Mondom, mi lesz: ha hagyod magad rávenni, a büdös életben nem vesz el. Mindig lesz kifogás: pici még a gyerek, most már nagyobb, jaj de szaladgál, nem tud viselkedni, ki fog rá vigyázni, sok pénz megy el rá stb. Majd 10 év után benyögi, hogy most már minek? (már ha együtt lesztek még)

Szóval én nem engednék ebből, mellesleg egy normális esküvőt pár hónap alatt le lehet szervezni.

2022. máj. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
100%

16: éppen ez az, hogy a gyerek nagyobb és komolyabb kötelék. Ha fosik attól, hogy elvegyen, akkor mire akar gyereket? Köteleződjön el előbb mellettem. Ha ahhoz nem fűlik a foga, akkor gyereket se akarjon tőlem, mert már most tudja, hogy úgyse akar mellettem megmaradni.

Nyilván házasság után is szét lehet menni, persze, de ha eleve nem akar házasodni, az olyan, mintha eleve le tervezne lépni majd egyszer. Én meg így köszi, de nem fogok szülni.

2022. máj. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
9%

Jó tudni, hogy egy bármikor kidobható házasság az elköteleződés :D


Én hülye, meg azt hittem az, ha örökre együtt maradunk :D

2022. máj. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%

"A párom ... akar ..., próbáltam megmondani, hogy én ... szeretném."

A párod akar, te próbálsz és szeretnél.

Ne rendeld alá magad a kapcsolatban! Akard előbb a házasságot, aztán jöhet a gyerek.

2022. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%
Imádod, szereted a párod, bízol benne 110%-osan. Igaz? Én elhiszem neked. De a saját érdekedben ennek ellenére ne szülj házasság nélkül. Jegyben járás sem elég. Legyetek házasok, és utána kezdjél babaprojektbe. Előtt el se kezdj próbálkozni, mert ha terhes leszel, "késő", nem lesz indoka elvenni. Saját érdekedben ebből ne engedj, akkor se, ha maximálisan bízol benne. Ez nem bizalom kérdése, hanem 1001 dolog eltántoríthatja később, külső okok is.
2022. máj. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
100%
Egy esküvő megszervezése legfeljebb 1 hónap. Szabad időpont megtalálása már nehezebb, de ha nem ragaszkodtok a nyári 40C-hoz, akkor egy kora tavaszi vagy késő őszi pénteki esküvőre biztos találtok helyszínt is, szolgáltatókat is és a legtöbb helyszínen még az ár is kedvezőbb erre az időszakra.
2022. máj. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, miután szülsz úgysem fog elvenni.


Az esküvő pedig pontosan 10 perc egy anyakönyvvezető előtt ;)

2022. máj. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
1%

16 os vagyok.

10 perc volt a hivatalban míg az anyaközveztetőnél elismertem hogy én vagyok az apja a kislányomnak mivel nem házasodtunk össze.

Na ennyit a nagy bonyodalmakról...

Amugy a nagy esküvő a nöknek semmi masrol nem szol hohy a figyelem kozeppontjaban legyenek 1 napra,a barátnőkre licitálnak rá kinek mekkora volt.

Egy jó kapcsolat is lehet lehet papir nelkul élethosszig,meg ahogy a statisztika mutatja házasság is lehet véges.

70%os válas arány.

2022. máj. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!