Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A párom hamarabb akar babát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hamarabb akar babát mint esküvőt, mert az esküvő szervezése beletelik minimum 2 évbe, próbáltam megmondani, hogy én nem így szeretném. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem olyan típus aki megcsinálja a gyereket majd otthagy, komolyan gondolja velem a jövőt. De még eljegyzés se volt. Még polgári esküvő se.

Mindketten szeretnénk nagy esküvőt, de én még azelőtt, hogy gyerekünk lenne, ő azután.



2022. máj. 27. 12:07
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
96%
Valahogy meg kell egyeznetek. Ez egy jó próba, ugyanis a házasságotok alatt rengeteg kérdésben kell még egyetértésre jutnotok.
2022. máj. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is előbb az esküvő, aztán gyerek. De mi tart ezen két évig?
2022. máj. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
96%
Szedjed a tablettát szigorúan és legyen nálad nehogy megbuherálja. Ha szülsz neki, a büdös életben sem fog elvenni.
2022. máj. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Egy hétköznap már be lehet menni és össze is adnak titeket.
2022. máj. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%

Mondd hogy gyerekkel sokkal nehezebb az esküvőt le szervezni (mert tényleg az) ideiglenesen azt is hozzá teheted hogy nem szeretnél a te! Napodon gyerekekre figyelni, gyerek mentes esküvőt szeretnél.

Aztán a végén persze ez utóbbi változhat, arra majd figyelnek a szülei, de egy esküvőn bőven elég a házasodó feleknek a saját dolgukkal foglalkozni, közös gyerekkel sokkal nehezebb…

2022. máj. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbáld neki megmondani, hanem konkrétan mond meg, hogy te csak házasságban fogsz gyereket szülni. Nem kell két év egy esküvő megszervezéséhez, ez hülyeség. Ha belehúztok akár még idén nyáron is meglehet a lagzi, de jövőre biztos. De hát így, hogy még meg sem kért... Csak kifogásokat gyárt. Nem akar elvenni, csak az utód kell.
2022. máj. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%

Miért két év? Kértek időpontot és bementek.

Persze később meg lehet nagy lagzis rendezvényt is csinálni, azt már akár gyerek után is, ha sok ideig szeretnétek szervezni.

2022. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%

De sz*r duma, már elnézést... Mit akar 2 évig szervezni, a pápa fog titeket összeadni? Amúgy és ha 2 év múlva lenne az esküvő, akkor már késő a baba...?


Egy lagzit is pár hónap saját szervezéssel össze lehet hozni, maga az esküvő meg annyi, hogy bementek az anyakönyvvezetőhöz a papírjaitokkal, egy 30 napnál távolabbi időpontot megbeszéltek és ott összead.


Egy 1-2 éves kisgyerekkel tényleg flottul lehet 2 évet esküvőt szervezni, hát még lakodalmat tartani.


Én még ilyen hülye kifogást férfitól nem hallottam. Amúgy is a férfiak nagy-nagy esküvőszervezők, tényleg, izgulnak az asztali futó színén meg a meghívó szövegén... ja nem.

2022. máj. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

Ha lesz gyerek, akkor soha nem lesz nagy esküvő. Hidd el. Rengeteg ilyet láttam. Vagy nem vesz el utána egyáltalán, vagy csak egy szűk körű polgárin. Senkinek nincs energiája, kedve egy kisgyerekkel lagzit szervezni.

Egyáltalán mi telik két évbe? Még egy nagyobb hepajt is simán meg lehet szervezni fél él alatt. Elég kifogás-szagú ez így.

Én kompromisszumként azt ajánlanám, hogy oké, vegyen csak el csendben egy kis polgárin előtte, és majd az egyházi lehet gyerek után, és ott lehet a nagy buli amit akartok (úgysem lesz megtartva, de attól még az esélyt megadod rá.) Mondd meg, hogy házasság nélkül nem szülsz, és pont.

2022. máj. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha meglesz a gyerek akkor meg már az lesz a kifogás, hogy jajj nincs pénz a nagy lagzira, mert sokba kerül a gyerek. Egyébként is milyen esküvőt akar szervezni, mikor még meg sem kérte a kezed? Esze ágában sincs házasodni.
2022. máj. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!