Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A párom hamarabb akar babát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hamarabb akar babát mint esküvőt, mert az esküvő szervezése beletelik minimum 2 évbe, próbáltam megmondani, hogy én nem így szeretném. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem olyan típus aki megcsinálja a gyereket majd otthagy, komolyan gondolja velem a jövőt. De még eljegyzés se volt. Még polgári esküvő se.

Mindketten szeretnénk nagy esküvőt, de én még azelőtt, hogy gyerekünk lenne, ő azután.



2022. máj. 27. 12:07
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
91%

#9

Unokatesómnak így volt, gyerek előtt nagyon szűk körű polgári, kb 2 éves volt a kicsi mikor templomi esküvő + lakodalom. Szóval nem igaz hogy "senki" nem csinálja, és nem is megoldhatatlan.

Ráadásul tök szuper volt, mert a saját kissrác miatt alap volt a szervezés elejétől kezdve hogy intézzenek bébiszittert illetve olyan helyszínt kerestek lakodalomnak ahol be lehetett rendezni egy játszószobát, így a kisgyerekes szülők biztonságban és lefoglalva tudták a csemetét amíg buliztak, a kicsik se nyűgösen unatkoztak a felnőttek között, szerintem tök jó megoldás volt.

Megoldható, persze ahhoz akarni kell.

2022. máj. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
81%
En megszervezném 2 nap alatt is
2022. máj. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne már 2 év? A szándék bejelentéstől 30nappal később bármelyik szabad időpontban összeadhatnak (ennyi a várakozási idő). A lagzi más, de az sem ennyire bonyolult, hogy évekig kelljen. Főleg ha nem "csúcsidőben" akartok, ősszel már sok helyszín is szabad, mert a többség nyáron akar lagzizni. De el sem jegyzett, honnan veszed hogy akar egyáltalán esküvőt. Mármint tényleg akar, nem csak mondja, hogy ne legyen vita ebből?
2022. máj. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
100%

2 év? Mi 3 hónap alatt megszereztük almáink esküvőjét, nyári csúcs és turista szezonban a Balatonon. 20 embernek szereztünk szállásokat, találtunk olyan anyakönyvvezetőt aki kijött a világ végére egy erdő közepébe, találtunk éttermet hol megetettek 45 főt, ahol lehetett táncolni, találtunk dj-t, találtunk fotóst aki még drónt is hozott.


És nem kapkodtunk, mindent átbeszéltünk.

2022. máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
100%
Aztán úgy jársz mint én,ugye ezt nyomta nekem csak én bedoltem.Aztan vártam és csak nem hozta szóba az esküvőt, amikor meguntam és felhoztam a témát,azt mondta a papír nem fontos !!!!Atvagott mert hülye voltam,mégis én voltam mindneki szemébe az idióta ,mert minek szültem neki,de hiszen ő megígérte......én nem szülnek helyedben.
2022. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
16%

Látszik hogy a legtöbb hozzászólás nőtöl van!Ezt a nagy logikát,már nen azért🤣

Ugy őszintén,mia fontosabb,a papír vagy egy gyerek.

Szerintem egy gyerek.

Amugy mi a garancia ha elvesz titetek valaki ,teherbe estek es utánna elválik?

Ott b@sszátok el ,hogy raeroltetitek ezt a férfira.

Ha el akar venni benneteket valaki ugy is megkeri a kezeteket magátol vagy felhozza,ha meg nem ,na azokbol lesznek a válások 99%ban.

Szívesen!

2022. máj. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
100%

#16

Egyszerűbb a gyerekvállalás házasságban, nem kell külön papírozni hogy ki az apja.

Na meg azért elég gyanús ha apu retteg az elköteleződéstől..

2022. máj. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolhatjátok a kompromisszumkötést, mielőtt házasodtok, vagy felelősséget vállaltok egy gyerekért. Nem tudom, a 2 év honnan jött, szerintem elég 1 is a szervezéshez... Ha mindketten hajlandóak vagytok kompromisszumra, akkor szépen bementek egy hétköznap két tanúval az anyakönyvvezetőhöz, összeházasodtok, elkezdtek próbálkozni és közben a nagy lagzit szervezni. Én nem szülnék házasság nélkül, nekem ez fontos.
2022. máj. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%

Alapból könnyebb házasságban a gyerek, nem kell nyilatkozni az apának, meg papírokat kitöltögetni.

Én kompromisszumot kötnék. Előbb házasság, utána gyerek, aztán lagzi. Egy hónap múlva bementek a hivatalba és megházasodtok, aztán elkezdhetitek a lagziszervezést a gyerekcsinálással együtt.

2022. máj. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%

#16 A házasság nem csak egy papír, hanem egy jogi kategória, ami rengeteg gyakorlati előnnyel jár. Aki annyira nem tervez velem elköteleződni, hogy elvegyen, az inkább gyereket se csináljon nekem.

Az arrogáns suttyó stílustól meg a gagyi smileytól nem tűnsz okosabbnak.

Szívesen!

2022. máj. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!