Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szemétség az IGEN kimondása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség az IGEN kimondása előtt megszivatni a másikat?

Figyelt kérdés
Gondoltam, hogy kicsit feldobnám az esküvőt és hosszasan gondolkodnék, hümmögnék, mielőtt kiondom az igent, vagy azt mondom, hogy háááát egye fene.
2010. júl. 20. 13:31
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
81%
Hát nekem például egy ilyen "vicc" roppant rosszul esne. De tégy belátásod szerint. Aztán majd levonod a tanulságot.
2010. júl. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
81%
jó lehet , hogy mi "öregylányok" vagyunk, de tényleg vicces lesz majd ha az anyakönyvezető nem ad össze benneteket emiatt. biztos mindenki ott fog röhögni, hogy húúú de vicces ez a fiú.
2010. júl. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
84%

Nem olvastam végig a válaszokat.

De ha nem pontosan azt mondod hogy igen, úgy hogy abból látszik az egyértemű szándék akkor nem adnak össze benneteket. Ha azt mondod hát egye fene valószínűleg nem fognak összeadni és mehettek még egyszer ami elég ciki ha ott van az egész vendégsereg.

2010. júl. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
92%

Az esküvő egyszerűen nem az a hely és alkalom, ahol ilyen poénokat megengedhet magának az ember. Én fiú vagyok, a barátnőm szerint nem is valami érzelmes típus, de nekem nagyon rosszul esne, ha akárcsak poénból ilyet tenne a majdani feleségem.

Ha nagyon mozgatja a fantáziádat a dolog, akkor később beszéld meg vele, hogy milyen jó poén lett volna! :)

2010. júl. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
17%
Simán megtenném én is:) Hajrá!
2010. júl. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
100%

Poénból próbálj a határon is viccelődni,mondd azt hogy drogot csempészel......

Mindennek megvan a helye és ideje.....

Az esküvő nem az a helyzet. Inkább próbálj meg befelé, önmagadba és a párodra figyelni...úgy mondd ki az igent!

2010. júl. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim válasza:
100%

NMa akkor énis mint egy savanyú lány véleményt írnék..IGEN SZEMÉTSÉG lenne ha ezt megtennéd..

Nekem és a páromnak is van humorézéke, de amikor kell komolyak vagyunk..az esküvő pont egy ilyen alkakom.

Életed egyik legszebb napja..Ezzel leégetnéd magatokat, ráadásul tényleg jöhetnétek haza úgy,hogy össze sem adtak Titeket! Gondolkozz el megéri-e...

2010. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
100%

Kommenteket figyelmen kívül hagyva.

Nekem biztos nagyon rosszul esett volna, ha ezt eljátszotta volna velem a párom.

Számomra meg olyan megható volt a szertartás, hogy eszembe sem jutott ilyen badarságot csinálni.

2010. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!