Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szemétség az IGEN kimondása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség az IGEN kimondása előtt megszivatni a másikat?

Figyelt kérdés
Gondoltam, hogy kicsit feldobnám az esküvőt és hosszasan gondolkodnék, hümmögnék, mielőtt kiondom az igent, vagy azt mondom, hogy háááát egye fene.
2010. júl. 20. 13:31
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
95%
Filmekben ez nagyon jó,de szerintem az esküvődön nem kéne,az nem épp a viccelődés pillanata.Az legyen megható.
2010. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon hülye vicc lenne.
2010. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
78%
szerintem ne menj férjhez
2010. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
88%
én szörnyen megsértődnék. nagyon rossz vicc
2010. júl. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
89%
Ez így leírva lehet, hogy vicces, meg ha valaki elmeséli, hogy képzeljétek, xy esküvőjén ez volt, akkor biztos van utána nagy nevetés, de ott és akkor mindenki csak azt fogja gondolni, hogy egy bunkó vagy, ha ilyesmivel viccelődsz.
2010. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
95%
Inkább hagyd meg romantikusnak szerintem.
2010. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
88%
Énis szeretek hülyéskedni, és tökjó dolog néha másnak az orra alá borsot törni, DE ez még szerintem sem lenne ízléses dolog, egyrészt hidd el,h senkinek nem tetszene, a párod meg ha férfi,ha nő,majd beájulna,h csak nem most fogod magad meggondolni? Nem kellene ilyennel szórakozni ebben a helyzetben,sztem gondold át ezt alaposan...
2010. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
87%
Úristen, neked jól esne fordítva? Elég ízléstelen "vicc" lenne!
2010. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
88%

Gondolj bele, hogy esne a párodnak...

Bár lehet, ő értékelné, de én a magam nevében beszélve elmondom, hogy amúgy értem a humort, de az esküvőmet meghatóra, és szépre szeretném. Azt akarom érezni, hogy a párom nagyon szeret, és hogy ez az ő vágya is mindenáron, hogy összeházasodjunk.


Ne csinálj belőle viccet, ez egy komoly pillanat...

2010. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
87%

Az.


Minek is házasodnátok össze? Mármint milyen céllal, ha ennyire nem szereted, nem tiszteled őt? Ő akarja, te meg nem? Akkor inkább mondj neki nemet! De ne akkor, hanem még időben. Most. Például. Legyen gerinced! És főleg legyél felnőtt! A gyerekek ne házasodjanak! Az a felnőttek "sportja". (...kellene, hogy legyen.)

2010. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!