Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szemétség az IGEN kimondása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség az IGEN kimondása előtt megszivatni a másikat?

Figyelt kérdés
Gondoltam, hogy kicsit feldobnám az esküvőt és hosszasan gondolkodnék, hümmögnék, mielőtt kiondom az igent, vagy azt mondom, hogy háááát egye fene.
2010. júl. 20. 13:31
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem meg tök jó:Dén nagyot nevettem rajta,hogy:hááát egye fene:Dcsak a párod ne sértődjön be:)lehet hogy a násznép is röhögne rajtad:D
2010. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
86%

Próbáld ki a 20 éves házaasági évfordulon mikor mnidenki ott vna és ti meg akarjátok erősíteni mnodjuk a fogadalmatokat a pap előtt. Nem tudom kedves párod nem hangyna e- ott csapot papot két pofon kiséretében.


életed leghülyébb vicce..


Nem nem jó poén.. Te sem merted megcsinálni nem ki itt a savaynú,meg öröglány vénfaszi vagyte

2010. júl. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
88%

Előfordult már, hogy a férfi viccből benyögte, hogy nem.


Csakhogy ez esetben a nem az nem. Nem lehet kijavítani, hogy "bocs, csak vicceltem". Az anyakönyvvezető a nemet fogadja el, és leghamarabb három hónap múlva lehet próbélkozni újra.


A fent említett férfi is így járt. Hiába volt kifizetve, megrendelve minden, az anyakönyvvezető nem adta össze őket, mert ő elsőre nemet mondott. Kulloghattak haza.


Ha annyira nem vagy felnőtt, hogy egy eldöntendő kérdésre képes legyél igennel vagy nemmel válaszolni, akkor mi a fenének akarsz megházasodni? Azt hiszed, ez egy játék?

2010. júl. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
92%

Viccesnek hangzik, de jogilag már nem az. Mivel az elhangzott igen a törvényes, egye fene meg nem, így az anyakönyvvezető meg fogja szakítani a ceremóniát.

Egy anyakönyvvezető. :)

2010. júl. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
87%

13:48 vagyok

már megbocsáss de te kérdeztél valamit és az a sok

"vészmadár, savanyú öreglány" csak elmondta a véleményét, meg tanácsot adott, hogy NE tedd mert nem lesz jó vége.


Most akkor nm értelek. Biztos van itt mindenkinek humorérzéke, de ez spec nem jó ötlet.

De te tudod!

2010. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
88%

mekkora poén. tejóég.gondolom te,meg az idióta haverjaid biztos élveznétek.mást mindenkit az ájulás környékezne.

csak egyet tudok érteni a nagytöbbséggel,hogy idióta vicc,és ha maradi,vénlányoknak képzelsz itt mindenkit,akkor minek tetted fel a kérdést??!itt mindenki a saját véleményét mondhatja el,és miután eléggé sokaknak nem tetszett,remélhetőleg nem is fogod megtenni.

én a menyasszony helyébe borzalmasan érezném magam és egy jó ideig hozzád nem szólnél,hogy hogy voltál képes életem legszebb napját elrontsd?!

NE TEDD MEG!

2010. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
93%
nyugodtan megcsinálhatod ha nem akarsz házasodni és annyi pénzed van hogy még egyszer meg akarsz rendezni mindent....
2010. júl. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
81%
Nem merte megtenni,mert 15 éve házas a lelkem. Szóval mivel is poénkodik itt?
2010. júl. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
82%
Ha biztos lennél abban, hogy ez csak jópofa lehet, nem kérdezted volna meg. Vagyis te is érzed, hogy ez már jócskán túlmegy a viccen. A párod biztos megszokta ezeket, talán szereti is, de rajtad kivül szinte mindenki elutasitja és rosszul esne neki egy ilyen szituáció.Ilyen poénok a gyerekedhez illenének, de egy felnőtthöz?
2010. júl. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
88%

Szánalmas vagy kérdező! Ha számodra csak a pozitív válaszok lettek volna jók, akkor minek kérdezel???

Fogadd el mások véleményét anélkül, hogy különböző "pozitív" jelzőkkel illeted őket. Csak mert különben ne csodálkozz ha te meg "eszetlen idióta hülye p*csának" leszel titulálva :D

2010. júl. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!