Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szemétség az IGEN kimondása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség az IGEN kimondása előtt megszivatni a másikat?

Figyelt kérdés
Gondoltam, hogy kicsit feldobnám az esküvőt és hosszasan gondolkodnék, hümmögnék, mielőtt kiondom az igent, vagy azt mondom, hogy háááát egye fene.
2010. júl. 20. 13:31
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
79%

azt hittem harminc fölött kinövi az ember leánya a libaságot.


19L

2010. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
53%
a kérdező férfi
2010. júl. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
83%
én nem viccelnék ezzel.amúgy ha kimondanád a nemet, akkor be is lenne fejezve az esküvő, hiába mondanád,hogy vicceltél.szerintem ez megalázó a partnerre nézve,nem vicces
2010. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
86%

nem olvastam végig a válaszokat időhiány miatt, de...

nekem van ismerősöm, aki ezt megtette, azt mondta, hááát, talán... az anyakönyvvezető határozottan megkérte, hogy ez esetben jöjjön vissza, ha jól átgondolta, és biztos benne. hiába mentegetőzött a pasi...


szóval, szerintem azonkívül, hogy rendkívül sértő a párodra nézve, még bárdolatlanság is.

2010. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
62%
Majd kinövöd a hülyeségedet, ez természetes 14 éves korban. Jah, hogy jóval több vagy? Akkor nem sok már a remény. De nyugodtan tedd meg, csak magadat járatod le ezzel.
2010. júl. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
61%
Magad járatnád le vele...
2010. júl. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
86%

Én az elején már írtam Neked,kedves kérdező,h mit gondolok erről... De eléggé megnevettem,amikor mindenkit savanyú vénlánynak neveztél..:D Te véleményt kértél,és bár az igaz,h sokan eléggé komolyan válaszoltak,de az igazság az, h nem volt így értelme feltenned a kérdést:) Csak a pozitív válaszokat fogadnád el,abból talán van 2... És nem véletlenül, viszont ahogy reagáltál az egészre,olyan,mintha már eldöntötted volna,h ezt teszed...Akkor meg?:)

Egy 16 éves savanyú vénlány...:)

2010. júl. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
100%

Én nem sértődnék meg a páromra.De csak azért mert templomi esküvőnk is lesz,tehát lenne még helye a komoly,meghható igennek.

Viszont mikor hazaküldene az anyakönyvvezető anélkül hogy össze adott volna,akkor kezdődne a pillanat hogy egy életre megbánja a párom ezt a viccelődését.:)

tehát jó is hogy találkoztam ezzel a kérdéssel.Figyelmeztettem is a párom,hogy ne jusson eszébe ilyesfajta poénkodás:)

2010. júl. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
92%
Magadat szivatod meg ezzel. Az egyik ismerősöm is megjátszotta ezt, majd az anyakönyvvezető szépen becsukta a könyvet és közölte, hogy egy következő alkalomra gondolja át, hogy mit is szeretne és elmaradt az esküvő.
2010. júl. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
83%
Na most olvasom, hogy mással is előfordult az, hogy emiatt elmaradt az esküvő. :D Egyébként ennél a párnál végül nem lett esküvő, mert a leányzó nem vette a poént. Az meg már végképp nem tetszett neki, hogy emiatt elmaradt a nagy esküvő, mivel a rokonok nagy része messziről utazott a ceremóniára és végül úgy kellett hazamenniük, hogy nem történt semmi. Komolytalannak minősítette a család nagy része az egészet és az új kitűzött időpontra nem ment el senki. Akkor meg már nem akart hozzámenni, így végül nem lett semmi a dologból.
2010. júl. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!