Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szemétség az IGEN kimondása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség az IGEN kimondása előtt megszivatni a másikat?

Figyelt kérdés
Gondoltam, hogy kicsit feldobnám az esküvőt és hosszasan gondolkodnék, hümmögnék, mielőtt kiondom az igent, vagy azt mondom, hogy háááát egye fene.
2010. júl. 20. 13:31
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
75%
Nem inkább az a baj, hogy még mindíg nem kért meg?
2010. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
81%
hát ha ezt velem megcsinálná a párom elgondolkodnék,hogy egyáltalán akarom e... szerintem ez nem olyan dolog amit az ember elpoénkodik..akkor menjetek ki a Szigetre az esküvői sátorhoz és ott hülyülj. ott elmegy.
2010. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 A kérdező kommentje:
ennyi savanyú nőt egyrakáson :)
2010. júl. 20. 13:42
 14/58 anonim ***** válasza:
93%
egyébként , csináld meg, remélem utána a párod nemet mond ott mindenki előtt :) na az lenne ám csak a poén. biztos te is szétröhögnéd az agyad.
2010. júl. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem mi vagyunk savanyúak, hanem te vennéd ezt túlságosan is poénra. Amúgy meg csinálj amit akarsz, csak aztán ne csodálkozz, ha mások nem fogják értékelni a viccedet. Te kérdezted meg, hogy ez milyen lenne, itt mindenki leírta, hogy nem lenne túlságosan jó poén, és akkor mi vagyunk a savanyúak... Akkor minek kérsz véleményt?
2010. júl. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 A kérdező kommentje:

15 éve együtt vagyunk, gyerekünk is van és imádjuk egymást.

Úgyhogy nem kell itt vészmadárkodni öreglányok!

2010. júl. 20. 13:46
 17/58 anonim ***** válasza:
89%

Csak a határozott és hangos IGEN-t fogadja el az anyakönyvvezető és a pap. Ezt előre közlik is. Gyerekes ember meg ne házasodjon..... Amúgy ilyen hülye poénnal elrontani életed talán legszebb percét, Te tudod.....

Én úgy meg voltam hatódva, hogy alig tudtam kimondani....

2010. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
87%
Nem biztos, h a párod tolerálná..meglehet pont aznap és pont akkor van rossz passzban...a végeredményt sejtheted..
2010. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
94%

Lehet poénkodni, bár nem hinném, hogy megéri.

Ismertem olyanokat ahol a pasi gondolta, hogy viccel egyet és benyögte, hogy: Nem, na jó IGEEEN.

Kár, hogy az anyakönyvvezető nem volt vicces kedvében és az első nem alapján folytatta tovább a ceremóniát. Vagyis szépen kiöltözve a násznéppel együtt kijöttek a teremből, csak épp nem voltak házasok.

Szerintem ez nem savanyúság, hanem a másik iránti tisztelet kérdése.

Vagyis szerintem elég bunkó lennél, ha ezt megtennéd.

2010. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
92%

ma 13:46-nek van igaza!

ha ezt mondand, hogy....hmmm egye fene.... érvénytelenítené a szertartás.

Benne van a törvényben, hogy EGYÉRTELMŰ IGEN vagy NEM

2010. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!