Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szemétség az IGEN kimondása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség az IGEN kimondása előtt megszivatni a másikat?

Figyelt kérdés
Gondoltam, hogy kicsit feldobnám az esküvőt és hosszasan gondolkodnék, hümmögnék, mielőtt kiondom az igent, vagy azt mondom, hogy háááát egye fene.
2010. júl. 20. 13:31
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
73%

ma 13:53 és 13:48 vagyok!

A poén nem lenne rossz, de mondjuk az aranylagzin. De mivel nem törvényes, így nem jó 5let.

2010. júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
92%
Az esküvőt nem kell feldobni. Ha nem érzed át akkor ne házasodj. Nem kettesben lesztek. Ott lesz még rajtatok kívül az anyakönyv vezető(aki egy hivatalos személy) a két tanú és ha nagyobb eseményt szerveztek akkor szülők, násznép stb. A párod anyukája úgy érezheti ezzel a bizonytalankodással megalázod a gyerekét. Sőt a párod is megalázónak érezheti, mert olyan mintha nem vennéd komolyan. S ha ezt megteszed akkor nem tényleg nem is veszed komolyan. Az anyakönyv vezető esetleg, szintén nincs humoránál és még egyszer rákérdez majd. Az egye fene nem egyértelmű válasz, ő meg csak akkor szentesítheti a házasságot, ha mindkét fél akarata egyértelmű igen. A násznépben meg (ha lesz násznép) szárnyra kell a pletyka, hogy hát biztos nem is akarta az esküvőt, csak muszáj. Láttad az anyakönyv vezetőnél is bizonytalankodott. Tehát ennek a szerinted ártatlan viccnek (amiben van helyzetkomikum ez tény) az esküvőn nincs helye. Ha lesz próba, ott igen, el lehet sütni, ott még nevetni is lehet, de a HIVATALOS ceremónia nem vicc.
2010. júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
90%
Ez inkább csak filmes poén, szerintem se próbálkozz vele.
2010. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
84%

Na mindegy, ez már nem kérdés hogy a kérdező hogy viccel meg kit és mivel, mert házas.

De akárhogy gondolkodok ez nem jó vicc!

2010. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem vicces, gondolatban, de ne tedd meg. :)
2010. júl. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom a kérdező nő vagy pasi,én lány vagyok és mondjuk messze vagyok a házasságtól,de tuti nagyon rossz néven venném ha vőlegényem ezt megcsinálná... Még akkor is ha tudom hogy szeret meg régóta együtt vagyunk,úgy érezném leéget mindenki előtt.
2010. júl. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
15%

Nekem személyszerint tetszene. Lehet, hogy utána végigmosolyognám az egészet. Cseppet sem gondolnám, hogy tiszteletlenség, mivel ha férjhez megyek hozzá, valószínűleg ismerem annyira, hogy tudjam, hogy képes ilyenre.

Azt meg nem is tudtam, hogy az anyakönyvvezetőknek karó van a seggükben.

2010. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
70%
Senkinek sincs karó a seggében, csak épp vannak jogszabályok!!!!
2010. júl. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
73%

Én belemennék a játékba, de ezt a nyilvános bohóckodást és lejáratást keményem megtorolnám.

Az esküvő nem az a ceremonia, ahol az ilyesmi megengedett lenne.

2010. júl. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
83%

Kedves kérdező! Elhallgattál a kérdés elején információkat a válaszokat az alapján kaptad. Éppen ezért jogtalanul savanyúztad meg vénlányoztad le azokat akik vették a fáradságot és válaszoltak a kérdésedre. Ám hivatalos ceremónián 15 év után sem illik bohóckodni.

Én már csak ilyen besavanyodott vénlány vagyok. A hivatalos dolgokkal nem viccelek.

2010. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!