Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szülők, ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők, ti mit szólnátok, ha a (15-17) éves lányotokat eljegyezné a barátja?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 11:26
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
A szüleim is ilyen fiatalok voltak, most lesznek 25 éves házasok, van több ismerősöm is akik 13-14 éves koruk óta együtt vannak, ma már felnőttek, és még mindig boldogok, nem törvényszerű, hogy szakítanak, vannak szerencsések, akik ilyen fiatalon megtalálják a boldogságot, bulizni úgyis lehet, hogy kapcsolatban van az ember.
2010. máj. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim válasza:
100%

Ti szülők ezt annyira komolyan gondoljátok!

Persze mi is komolyan vesszük, de nekünk ez nem olyan mint ahogy ti gondoljátok.

Nektek az eljegyzés: 2 éven belül esküvő utána gyerek, stb.

Nekünk: a szerelmünk megpecsételését jelenti: vagyis

- megmutatni 2 gyűrűvel hogy összetartozunk

-és ez nem ígéret h X éven belül összeházasoduk

Ezt nem szabad tiltani, különben csak rosszabb lesz.

Engedjétek a gyerekeiteknek had legyenek boldogok, de tisztázzátok velük h ezzel mi a szándékuk.

Nem mindenki jegyzi el magát úgy mint mi a barátommal.

17/L

(Gondoltam jobb hogyha tudjátok egy tini véleményét az eljegyzésről)(Elnézést a tegezés miatt)

2010. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
0%
En biztosan nem engednem az eljegyzest legalabb addig amig be nem tolti a 18-evet.. sot meg akkor sem orulnek.. Inkabb egyetemre kellenne koncentralni es a tanulmanyok befejezese utan lehet pasizni.. ha komoly ez a fiu es ertelmes akkor biztosan O is egyet ert a dologgal.. En nem ertem miert sietnek a fiatalok!!
2010. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
nem tom h ennek a társadalomnak mi a jó:ha ribanc az ember az sem tetszik,ha meg komoly kapcsolata az sem jó mert a végén az ő pénzükből kell felnevelni,ha véletlenül meglesz szeelmük gyümölcse.ha nekem összejönne nem kellene aggódni mert az apja úgyanúgy tart el másokat mit ahogy itt
2010. máj. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
inkább 17 évesen döntsenek így.. 15 évesen még nagyon túl korainak érzem!
2010. jún. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

Én idén leszek 2o a párom szeretné megkérni a kezem...nem tudom mit szólnának a szüleim, nem lennének oda az örömtől, szerintem, pedig már évek óta (3) együtt vagyunk...


15 éves az egy gyerek...nem támogatnám egyáltalán...sőt kicsit nevetséges, olyan mint a mamás-papás...csak ők felnőtteset akarnak játszani...


Azt hiszem azt olvastam a lányod 16 a fiú 21...a fiúnak aláírnám, ha komolyan gondolná, de kicsit idősebb lány mellett...lehet konzervatív a felfogásom, de 18 előtt ne nagyon legyen eljegyzés...addig a suli a legfontosabb okés hogy vannak terveik, meg minden...

legyen egy gyűrű hordja a lányod, ha ettől ő boldog, de "hivatalos" eljegyzést család, barátok stb ráérnek még évek múlva, ha úgy gondolják. 16 év után még rengeteget fog változni...


De ha annyira szeretnék, Te úgy sem tehetsz semmit...és akkor már inkább mellette lennék, megpróbálnék ésszel beszélni vele, velük...

2010. jún. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Tök lényegtelen. Ha akar, vegyen neki a fiú egy gyűrűt, aztán jól van. Ebben a korban ez nem jelent semmit, tényleg olyan, mint a papás-mamás (azt sem tiltottad neki oviban, nem?). A teherbeesés meg nem a gyűrű meglététől függ, nem is értem, hogy gondolta, aki ezt leírta. Hányan esnek teherbe egyéjszakás kalandból. Most az mennyivel jobb?
2010. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Engem nem izgatna a dolog, de komolyan sem venném, mert ez nem igazi eljegyzés. Az eljegyzésnek akkor van értelme, ha utána a KÖZELJÖVŐBEN össze is akarnak házasodni. Szóval ha van egy reális, kitűzött időpontja az esküvőnek.
2010. jún. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:

Mit kell ezen szenvedni ennyit?!

Ha akarja az a szegény lány akkor úgyis elfogadja a gyűrűt a kedvesétől, és ez nem fog a tanulás rovására menni.

Nekem csak jobbak lettek az eredményeim tőle, mert komolyabbnak éreztem magam, érettebbnek.

És így a felnőttek is komolyabban vesznek(eddig sem az a hülye kis tini voltam)

(Az vagyok aki a "ti szülők mindent olyan ....." írta)

2010. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!