Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Azt szeretném ha eljegyezne....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretném ha eljegyezne. De nem merem emliteni mert az hülyén jön ki :S szinte mindent a szájába kell rágni. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 22:44
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és kb 2éve vagyunk együtt.. nagyon sokat vagyunk együtt, hónapokig ott szoktam lenni náluk.ő a szüleivel lakik
2010. júl. 6. 22:45
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? és a párod?

Mindenképp meg kéne várni, hogy ő kérje meg a kezed, ha ő úgy érzi nem kell a szájéba rágni, csak az olyanoknak kell belerágni a szájába dolgokat, akik valójában azt nem is akarják.

2010. júl. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valóban, ha szájába kell rágni, akkor azt ő nem is akarja igazán...
2010. júl. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ennek még nagyon nincs itt az ideje.

amíg fel nem ébred benne a vágy a veled közös életre egy fedél alatt, szülők nélkül, addig kár említeni is, lehet, hogy eljegyezne, hogy ne legyen sértődés, de nem gondolná komolyan.

2010. júl. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ... ha 20 év körüli vagy,még enem kell sietni, de megkérdezheted tőle, hogy mit szeretne csinálni a következő években? Milyen vágyai tervei vannak? (csak simán tedd fel neki..ide bármit mondhat) sokat árul arról hogy milyen tervei vannak!

Ha 30 felé közelítesz akkor teljesen érthető, kérdezd ezt ugyanígy. És ha téged is megemlít a jövőjében, akkor esélyes!

Utána rákérdezhetsz, hogy mi a véleménye a házasságról..csak úgy érdekel téged...ennyi.

2010. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. még lehet irni. 20 év körüli vagyok amúgy. de eddig sose tartott egyetlen kapcsolatom se ilyen sokáig és sosem volt egyik sem ilyen jó. ezért is gondoltam hogy mi lenne ha..
2010. júl. 7. 20:39
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Várd meg, amíg ő megkér. Ha egy év múlva sem kapod meg a kívánt gyűrűt, dugd az orra alá a kezed és mondd azt : "Te, valami nem stimmel a kezemmel. Ugye te is látod?". Majd hagyd, hogy nézegesse a kezed és mikor nem jön rá, csalódott arccal közöld vele ezt : "Elveszítettem a gyűrűmet. Kapok rá egy másikat?" Ha ekkor sem kér meg, akkor sajna ez van.
2010. júl. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) ilyesmire gondoltam én is :D
2010. júl. 11. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!