Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem akar eljegyezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar eljegyezni még? Szeretném, ha eljegyezne a párom, de még nem mutatott hajlandóságot rá!

Figyelt kérdés

Voltunk már nézegetni gyűrűket, tudja is, hogy milyet szeretnék, tud olcsó helyet, ahol csináltatni lehet, de nem is beszél róla, és ne is kérte még meg a kezem. 2 éve mondogatta, hogy megkéri jövőre, meg ha lesz pénz, stb.. De ne lett semmi. E mellett sajnos vannak olyan dolgok is, hogy az apja nem nagyon kedvel, afféle vagyonos, cégtulaj emberek, és nem fogadtak be, mert szegény családból származom. 5 éve vagyunk együtt, 1 éve lakom a családi fészekben, anyós jelölttel, após jelölttel, ahogy kell....Ebben a közegben nem megy a szex sem, nagyon ritkák az alkalmak, mert csendbe kell lenni, stb. , és szedek fogamzásgátlót is, ami a libidómat a padlóra küldte.

Miért nem képes elvenni??

Nem értem.....

Nekem ez az egyik nagy álmom, hogy eljegyezzen, mert annyi mindent kibírtam már mellette, amit más nő soha-de soha nem tudott volna, és én csak ennyit kérek az élettől!!! Egy álom esküvűt vele!!!


2009. máj. 30. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy arra vágysz, hogy megkérje a kezed, de elárulom, semmi sem változna tőle. A legjobb barátnőm hasonló cipőben jár mint te, annyi különbséggel, hogy neki végre megkérte a kezét. És tudod mit mondott? Akkorát csalódott, mert rájött, hogy nem is az eljegyzést akarta, csak azt, hogy végre kettesbe lehessenek, meg legyen külön közös életük, de az eljegyzés semmin sem változtat, minden ugyanolyan, mint volt....
2009. máj. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Előbb költözztek külön, mert azért mégis csak úgy ismeritek meg egymást, nem pedig anyóssékkal! Szeretem az anyósomékat, de nem élnék velük egy percig sem!Nem azért költöztem el a szüleimtől én sem, hogy utána a párom szüleivel éljek! Hidd el, minél jobban noszogatod a dologra, hogy jegyezzen el, annál inkább nem akarja majd a párod! Ezt nem lehet kikényszeríteni. Majd ha ő is úgy érzi, hogy tényleg eljött az ideje, hogy eljegyezenn, akkor hidd el meg fogja tenni! Ne erőszakold ki tőle, mert abból soha nem szokott jó kisülni!


Mi is 5 éve vagyunk együtt, 1 éve élünk együtt, de külön a mi házunkban. Én nem vágyom házasságra, annélkül is jól megvagyunk.


Sok sikert!

2009. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd az anyagiak nagyon komoly akadályt jelenthetnek. Azért nem fogadnak el a szülők, mert gondolom gazdag lányt akarnak a gyereküknek vagy azt hiszik, hogy a pénze miatt vagy a sráccal. Ez idővel változhat, ha teszel érte, de kemény munka lesz. Ráadásul ha a fiú függ anyagilag a szülőktől, akkor nem fog ellentmondani a szüleinek. Vagy ha ellentmond és mégis megkéri a kezed, akkor el kell költöznötök és akkor ne számíts álom esküvőre, mert nem fogtok jómódban élni. Aki egyszer gazdag volt, annak nagyon nehéz átállni az átlagemberek életstílusára, talán nem is sikerül neki. Továbbra is sokat fog költeni, éppen csak nem lesz meg rá a fedezet. Ezek a kapcsolatok sajnos meg szoktak halni a pénzhiány miatt. Szóval egyelőre a szülőknél próbálj meg bevágódni, segíts anyukának, beszélgess minél többet velük. Ha sikerül megváltoztatnod az attitűdjüket, akkor talán sikerül. Én szurkolok neked!
2009. máj. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
82%
Ha nem akar eljegyezni,nem hinném hogy biztos a dolgában.Én a helyedben elgondolkoznék...
2009. máj. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben inkább abba az irányba terelgetném, hogy minnél hamarabb költözzetek külön. Szerintem az soha, de soha nem vezet jóra, ha a pár valamelyik félnél lakik.

Ha külön költöznétek, akkor kiderülne, hogy a párod képes- e egyáltalán kiállni értetek. Ha igen, akkor beszélhettek az esküvőről, ha nem, akkor pedig nincs is miről beszélnetek.

Amúgy ha tényleg nem fogadtak el a szülei, akkor bennem az is felmerülne, hogy vajon nem ők hátráltatják-e abban, hogy feleségül vegyen. Merész gondolat, de lehet, hogy van alapja.

2009. máj. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Soha nem mondta ki, hogy nem akar elvenni, sőt!!! Caak vár valamire, lehet arra, h elfogadjanak a szülei, vagy arra, hogy rendeződjenek az anyagiak... Nem tudom..
2009. máj. 30. 15:53
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Nekem mindig furcsa ez a fajta hezitálás. Annak idején a párom ezerrel vetette be magát a kapcsolatba, ő volt azon, hogy megteremtse a feltételeket az együttélésünkhöz!

Igaz ugyan, hogy ma mindenki fordítva fogja be a lovat, mert azt tartják most már normálisnak, hogy előbb szex, aztán összeköltözés, aztán elköteleződés (házasság).

Nálunk fordított volt a sorrend. A különbség kb. ugyanannyi, mint lejtőn lefelé vagy felfelé szaladni.

Ki kellene deríteni, mi akadályozza a párodat. Mivel jelen helyzetben is mindent megkap tőled, amire egy férfinak szüksége van (érzelmi biztonság, szex), magától nem fog mozdulni, hacsak nem érted, ha megérti, mennyire fontos lenne ez neked.

2009. máj. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igazat adok az előző válaszolónak. Amíg egy férfinak kényelmes és jó úgy, ahogy van, addig nem fog lépni semerre sem.
2009. máj. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
de akkor mit csináljak? Tegyem féltékennyé? Küldjek magamnak virágot, mintha más pasi küldte volna? Vagy mit? Segítség!!!
2009. máj. 31. 20:20
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard féltékennyé tenni. Az a most még meglévő bizalmat is aláássa.
2009. jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!