Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem akar eljegyezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar eljegyezni még? Szeretném, ha eljegyezne a párom, de még nem mutatott hajlandóságot rá!

Figyelt kérdés

Voltunk már nézegetni gyűrűket, tudja is, hogy milyet szeretnék, tud olcsó helyet, ahol csináltatni lehet, de nem is beszél róla, és ne is kérte még meg a kezem. 2 éve mondogatta, hogy megkéri jövőre, meg ha lesz pénz, stb.. De ne lett semmi. E mellett sajnos vannak olyan dolgok is, hogy az apja nem nagyon kedvel, afféle vagyonos, cégtulaj emberek, és nem fogadtak be, mert szegény családból származom. 5 éve vagyunk együtt, 1 éve lakom a családi fészekben, anyós jelölttel, após jelölttel, ahogy kell....Ebben a közegben nem megy a szex sem, nagyon ritkák az alkalmak, mert csendbe kell lenni, stb. , és szedek fogamzásgátlót is, ami a libidómat a padlóra küldte.

Miért nem képes elvenni??

Nem értem.....

Nekem ez az egyik nagy álmom, hogy eljegyezzen, mert annyi mindent kibírtam már mellette, amit más nő soha-de soha nem tudott volna, és én csak ennyit kérek az élettől!!! Egy álom esküvűt vele!!!


2009. máj. 30. 14:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudom, hogy te mit tegyél, de megmondom, hogy én mit tennék. Otthagynám. Most, azonnal. Ha utánam jön, akkor fontos vagyok neki és szeret. Ha nem, akkor legalább tudom, mi a helyzet, és nem pazarolok rá több időt, amikor találhatnék olyat, aki komolyan vesz, tisztel, szeret, kiáll mellettem.
2009. jún. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
54%
Hát, nekem kicsit vicces, ahogy mindenáron el akarod vetetni vele magad, de persze kinek mi... :) De ha ezt a játékot nyilvánosan űzöd, akkor nem csodálkozz, hogy utálnak a szülei, ugyanis úgy néz ki, mintha csak a vagyonra hajtanál. Amúgy meg kicsit ellentmondásos nekem az a rész, hogy jómódú, gazdag család, meg majd ha lesz pénz... Szerintem vagy nem akar valójában elvenni (még), vagy nemtom... De a pasik nem csípik, ha ennyire erre hajtasz... ijesztő! Szerintem előbb ki kéne próbálni az együttélést, és ha az se megy, akkor legalább megspóroltál egy válást. De hajrá!!!!
2009. júl. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
60%

Vagyonos cégtulaj emberek, de nincs pénzük a lagzira?

Szerintem csak átlagos magyar kényszervállalkozók. Azért hiszed gazdagnak őket mert sok pénz megy át a kezük között, de igazából csak piti adócsalásból tudják fenntartani a céget.

Ha nagy a rokonság teljesen érthető, hogy nem akar a barátod egy csomó pénzt kidobni a lagzira.

A másik dolog meg az, hogy a férfiak nem fogják soha megérteni miért vannak a nők ennyire meghülyülve az esküvőért. Egyrészről emancipuncik vagytok, önálló független lények, de mégis mindenáron házasodni akartok. Ki érti ezt.



A legfontosabb kimaradt.

Azért is nem akar elvenni,(de ez az összes hasonló cipőben járó nőre is igaz) mert már rég megkapta azt amit régen csak az esküvő után kaptak meg a férfiak. Ezért nem akar a barátod se elvenni, ráadásul még össze is vagytok költözve. Neki az csak nyűgös felhajtás lenne, és semmit nem kapna érte.

2009. dec. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!