Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megfelelő lesz ez a gyűrű a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfelelő lesz ez a gyűrű a kedvesemnek?

Figyelt kérdés

A barátnőm nagyon szereti a szép ékszereket, szeret csinosan, divatosan öltözködni. Úgy gondolom egy vékony kis gyűrű neki nem annyira tetszene, a nagy meg túl hivalkodó eljegyzésre, szóval én erre gondoltam.

A gondom annyi, hogy ez talán egy kicsit túl olcsó eljegyzési gyűrűnek, mert nem szeretnék smucignak tűnni.


Honlapon:

[link]


Élőben:

[link]


ujjon:

[link]


Köszönöm a segítséget!


Ha esetleg valaki tud még ajánlani szép gyűrűt, azt is nagyon köszönöm.



2014. júl. 20. 17:19
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
78%

Én nem a szépségről beszélek, az relatív. Egyébként a gyűrű fazonja szép.

Én azt montam, hogy a bizsu arra való, hogy legyen az ember lányának belőle sok (mert olcsó), akár minden nap vehessen fel belőle másikat, és ha balami baj van vele, eldobható legyen és vegyen másikat.

Az, hogy a Swarovski dollármilliárdokat elköltve igyekszik ezt a képet összezavarni (nagy sikerrel) az egy másik dolog.

Az eljegyzési gyűrű pedig arra való, hogy kifejezze a fiú szándékát, és a lány minden nap hordja évekig.

Szerintem nincs annál rosszabb, mint amikor egy eljegyzési gyűrű pár hét múlva elkezd kopni, amikor a bevonat elkopik róla, elkezd feketedni, és egy naptól max pár héten belül elkezdenek potyogni belőle a kövek.

Én csak annyit szeretnék javasolni a kérdezőnek, hogy nézzen szét pár nagyobb ezüstös üzletben, fog találni nagyon hasonló gyűrűt.

Az ezüst gyűrűkbe foglalt cirkónia sokkal tartósabb, a kövek foglalva vannak benne ami sokkal tartósabb, és a cirkónia sokkal kopásállóbb mint a swarovski üveg.

Az ezüst pedig nemesfém, nem kopik el.

Persze puhább mint az arany, de egy il

2014. júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Én megbeszéltem a párommal, hogy ha megkérné a kezemet (tervezzük, de nyilván nincs fix dátum, meglepetést szeretnénk, már ami a dátumot illeti), akkor ne eljegyzési gyűrűt vegyen, hanem inkább egy nagyon szép, de "sima" gyűrűn, mert az eljegyzésiek közül a kevésbé szépeket is olyan áron adják csak azért, mert eljegyzési, hogy ihaj. A gyűrű, amit választottál, ha egyezik a párod stílusával, akkor nagyon fog örülni neki. :)
2014. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!

Tudom, hogy a barátnőmnek az ilyenek tetszenek, ilyen az ízlése. Határozott, céltudatos nő, egy kis vékony, kis köves gyűrű rajta valahogy elveszne.


Köszönöm a felvilágosítást, mert én azt hittem ez a gyűrű ezüst legalább.... Egy bizsuért ez egy kicsit drága...


Próbálok még nézelődni, de sajnos nagyon kevés van olyan, ami igazán tetszik, vagy ha van is, akkor meg több 100.000 ft-ba kerül.

2014. júl. 21. 15:16
 24/31 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy a barátnőmnek az ilyenek tetszenek, ilyen az ízlése. Határozott, céltudatos nő, egy kis vékony, kis köves gyűrű rajta valahogy elveszne. "


Akkor tényleg nem értem miért vársz itt megerősítést! A többségnek nem tetszik, egyébként nekem sem! Túl csicsás, hivalkodó, de ha a barátnőd stílusa ilyen, akkor ilyen. Biztos tetszeni fog neki. Amúgy én annyira vágyom már rá (6 év után) hogy eljegyezzen a párom, hogy különösebben az sem zavarna ha a gyűrű amit venne nem lenne teljesen az én ízlésem. Nekem a szándék, a lényeg. Tudtám hogy azért választotta azt a gyűrűt mert neki az tetszett és én örömmel hordanám.

Nekem is a többség által belinkelt letisztult és egyszerű kisebb köves gyűrűk tetszenek.

2014. júl. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Az én jegygyűrűm 22 volt, és a férjem 180-at keres. A karikák már drágábbak lettek volna jóval, mert 9 gramm a kettő, de abba meg adtunk be aranyat, így csak 40 volt. Ha szereti a swarovskit, nagyon nyerő lesz.
2014. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Áh, az ezüst gyűrű is elkopik, nekem van 20 évig hordott (anyukámé volt) ezüst gyűrűm, már nem lehet használni, mert félő, hogy eltörik. Nekem 22-ért aranyat vett a férjem cikóriával. Kicsi, 2 grammos, de bírja a strapát, azt is, ha beakad valahová.
2014. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Szerintem szép, de tényleg túl olcsó de ez a lányt nem fogja érdekelni :)

A márka se túl jó választás, a swarovski tipikusan az amit szülinapomra vagy karácsonyra kapok a nagyimtól vagy a páromtól de nem eljegyzesre. És sajnos a kicsi méretü kövek ebböl a márkából kiesnek. Komolyan, hiába drága nekem 2 nyakláncomból, es 2 fülbevalómból is estek már ki, bár gyürűm még nem volt swarovski.

Szóval a lényeg h maga a forma gyonyoru csak inkabb sima ékszerésznék kéne venni hasonlót ami fehérarany és értékesebb kő van benne.

Ez csak az én véleményem persze, ugy csinald ahogy szeretnéd 22L

2014. júl. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat!

Átgondolva, ilyen típust szeretnék, csak fehéraranyból, mert nem szeretném, ha idővel kopna vagy esetleg színeződne.

2014. júl. 22. 14:00
 29/31 anonim ***** válasza:

#26

Cirkóniummal. A cikória az a kávépótló.

2014. júl. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Igen, úgy, ahogy mondod, kedves utolsó! :) Váltott műszakban dolgozom és már félrebeszélek.
2014. júl. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!