Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megfelelő lesz ez a gyűrű a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfelelő lesz ez a gyűrű a kedvesemnek?

Figyelt kérdés

A barátnőm nagyon szereti a szép ékszereket, szeret csinosan, divatosan öltözködni. Úgy gondolom egy vékony kis gyűrű neki nem annyira tetszene, a nagy meg túl hivalkodó eljegyzésre, szóval én erre gondoltam.

A gondom annyi, hogy ez talán egy kicsit túl olcsó eljegyzési gyűrűnek, mert nem szeretnék smucignak tűnni.


Honlapon:

[link]


Élőben:

[link]


ujjon:

[link]


Köszönöm a segítséget!


Ha esetleg valaki tud még ajánlani szép gyűrűt, azt is nagyon köszönöm.



2014. júl. 20. 17:19
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
69%
Nekem tetszik, én örülnék, ha kapnék egy ilyet a barátomtól. :)18L
2014. júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszik, túl csicsás. De nekem a harmincezer feletti már nem olcsó, tehát úgysem vagyunk egy hullámhosszon..

Nekem inkább ez tetszene, ha már véleményt kérdezel:


[link]

2014. júl. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered a legjobban! Én személy szerint nem szerettem volna külön eljegyzési gyűrűt, hanem a vőlegényemmel hordtuk a karikát balkézen, aztán esküvő után a jobbon.

Maga a gyűrű szép, és elég drága is...bár, lehet azért drágállom, mert számomra funkciótlan dolog.

Szerintem bízz a megérzéseidben!


Sok boldogságot!!

2014. júl. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok, egyedül a dobozban lévő képen tetszik. pedig szeretem a karakteresebb ékszereket, de ez nekem túl van díszítgetve.
2014. júl. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem speciel nem tetszik, viszont ha ez a stílusa a barátnődnek, akkor neki nagyon fog. Még eljegyzési gyűrűnek is szép, attól függetlenül, hogy nem stílusom. :)
2014. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Azért akartam díszítettebbet, mert maga is inkább feltűnőbb ékszereket hord.


A barátaimmal már beszéltünk arról, hogy kb mennyit "illik" költeni egy gyűrűre, és olyanokat mondtak, hogy legalább egy fél havi fizetést, de jobb, ha 1 havi.

Ezért tartom egy kicsit olcsónak ezt, de amúgy nekem is tetszik.

2014. júl. 20. 17:36
 7/31 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem gyönyörű.
2014. júl. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
51%

Én nagyon szépnek találom, annak ellenére, hogy nem arany és nem az én ízlésem.


Te bizonyára jól ismered a kedvesedet, és tudod, hogy örülne-e ilyennek vagy sem.

2014. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%

Jaj de gyönyörű eljegyzési gyűrű! Igazán szépet választottál, imádni fogja! :) Végre egy ízléses eljegyzési gyűrű, ide néha olyanokat linkelnek hogy csak nézek.

Sok boldogságot! :)))

25/L

2014. júl. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Csak úgy simán tetszik de ujjon már nem igazán
2014. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!