Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szeretnék gyűrűt venni, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék gyűrűt venni, de a méretet nem tudom, vagy mégis? (Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném megkérni a barátnőmnek a kezét, de a gyűrű méretét nem tudom és sajnos nem is hord gyűrűt ezért még elcsenni sem tudom tőle. Viszont voltunk egy plázában nem olyan régen és felróbált pár gyűrűt mert tetszett neki, Én pedig néztem és a gyűrű az volt írva, hogy: SIZE: 18

Na most ha Én bemegyek egy normális ékszer boltban, és azt mondom, hogy 18-as méretű gyűrű kéne, akkor az létezik, hogy tudni fogják???



2014. jún. 12. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Bár nálunk a másik számozást használják gyakrabban, de át tudják számolni.
2014. jún. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen. [link]
2014. jún. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok: Itt egy "átszámolós" táblázat

[link]


Nálunk a belő átmérő a gyakoribb.

2014. jún. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Lánykéréshez nem kell gyűrű. De ha akarsz neki ajándékba venni, akkor válasszátok ki együtt.
2014. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor nyugodt szívvel fogom ezt mondani most már tudván azt, hogy csak nem néznek hülyének. De ha valami probléma lenne, akkor megbeszélem az eladóval, hogy csere lehessen.

2014. jún. 12. 16:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell cserélni. Utána bármelyik ékszerboltban méretre tudják állítani. Nálunk is párom nagyobbat vett, mert nem tudta a méretemet és nincs gyűrűm, amiről lemérhette volna, utána elmentünk ékszerboltba és az ujjamra igazították.
2014. jún. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Cserélni nem fogjak, de lehet kisebbre es nagyobbra is venni.
2014. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amivel az én kezemet kérték meg, az nagy volt rám, nekem sem volt előtte gyűrűm, de ez nem probléma :) Később visszamentünk az ékszerészhez, bevették és aztán újra az ujjamra húzta. :)
2014. jún. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ahol az én párom vette a gyűrűt ott cserélték is volna, ha nekem nem tetszik Meg kell kérdezni, hogy cserélik e ha probléma van.

A méretproblémát pedig ingyenesen megoldották, mert a párom hiába mért le az ezüstgyűrűimből 1-et, pont rosszat gondolt gyűrűsujjon hordottnak :)


Ha a Plázában ékszerboltban próbálta a gyűrűt, akkor elhiheted a 18-as méretet és át tudják számolni, ha máshol nem azt a méretezést használják, de a bizsuk olyanok mint a kínai dolgok, el lehetnek méretezve. Így ha nem rendes ékszerboltban próbálta, akkor csak körülbelüli méretnek jó.

2014. jún. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!