Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megfelelő lesz ez a gyűrű a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfelelő lesz ez a gyűrű a kedvesemnek?

Figyelt kérdés

A barátnőm nagyon szereti a szép ékszereket, szeret csinosan, divatosan öltözködni. Úgy gondolom egy vékony kis gyűrű neki nem annyira tetszene, a nagy meg túl hivalkodó eljegyzésre, szóval én erre gondoltam.

A gondom annyi, hogy ez talán egy kicsit túl olcsó eljegyzési gyűrűnek, mert nem szeretnék smucignak tűnni.


Honlapon:

[link]


Élőben:

[link]


ujjon:

[link]


Köszönöm a segítséget!


Ha esetleg valaki tud még ajánlani szép gyűrűt, azt is nagyon köszönöm.



2014. júl. 20. 17:19
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Nos, ez a mennyit illik kolteni dolgo nevetseges. Annyit kell kolteni, amennyit tudsz es akarsz. Az en gyurum 50 euro volt -anno mutattam a paromnak, hogy milyen szep, onnan tudom az arat- raadasul nem is "igazi" eljegyzesi gyuru, mert se nem arany, se ko nincs benne.
2014. júl. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:

Dettó így gondolom. Hülyeség, hogy mennyit illik rá költeni.


A gyűrű nagyon szép, én is elfogadnám, ráadásul Swarovski! The best! ^_^


25/L

2014. júl. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
76%
Ez szörnyen giccses.
2014. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik ez a stílus, túl bumszlinak találom.


De mint írtad, a barátnődnek ez a stílusa, így biztosan tetszeni fog neki.

2014. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik, de attól még a barátnődnek tetszhet, te ismered az ízlését. Viszont a 30e ft-os gyűrű szerintem sem az olcsó kategória, nyugi :)
2014. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

ujjon még azt mondom, hogy talán tetszik, de egyébként nekem nem tetszik, ne haragudj. Én az egyszerűbbeket szeretem, de azt mondtad, hogy ő a feltűnőbb darabokat kedveli. Akkor jó. Viszont az, hogy mennyit illik, szerintem baromság, nem a gyűrű ára határozza meg, hogy mennyire szereted. Én pl. egy ékszerboltban egy kb. 5000 Ft-os ezüst gyűrűt néztem ki annó magamnak :D Nem az lett, de nekem pl. az fontosabb volt, hogy mennyire tetszik. Lehet egy gyűrű 400.000 Ft, ha nem tetszik.


pl. ennek a gyűrűnek az ára nagyon durva :(

[link] és nekem nem is tetszik.


Nekem ezek tetszettek a legjobban:

[link] akár ezüstben is.


Végül ilyen lett sárga aranyban:

[link]


Imádom. :)

2014. júl. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem irtó ronda, de ízlések és pofonok. Te ismered a párod. Csak tudod mi tetszene neki.


Az enyém így néz ki. Sokkal szolidabb, nem csicsás mint az amit te linkeltél, de az enyémben nem gyémánt van, úgy hordani se merném.... csak kb így néz ki.


[link]

2014. júl. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Hát nekem olyan feka rapper ékszernek tűnik ezzel a mérhetetlen sok kővel...

Nézzél azért be ékszer boltba is, mert swarovski köves gyűrűből ott is lesz egy csomó (megveszik a kristályt, azt teszik bele a gyűrű foglalatba műkő helyett), ami feltűnő, szép és mégis ízléses.

Nekem ez tetszik, fehér kővel is szép

[link]


De itt van még pár ötlet:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. júl. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
79%

A Swarovskinál nem az a gond hogy túl olcsó lenne, hanem hogy ennyiért már kaphatnál egy normálos ezüst gyűrűt.

A Swarovski "kristály" ugyanis szimpla üveg. Az eredeti Swarovszki ékszer pedig szimpla bizsu.

A kő annyira puha, hogy nem lehet rendesen befoglalni, csak ragasztani lehet.

Te meg majd nézheted, hogy előbb a kövek potyognak ki belőle, vagy lekopik a bevonat.

Ha a méretet nem találod el, a méretezést pedig felejtsd el. A

2014. júl. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
49%
Hat en nem ertem, hogy miért kell lehúzni a sárga földig. Nekem se stílusom, de ha a lany az ilyeneket szereti, akkor neki bizony ez valo. Le lehet írni normálisan, hogy "nekem nem tetszik, en inkabb a ....-t kedvelem" vagy hasonló. A szépség relatív, mint tudjuk.
2014. júl. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!