Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Jártatok már úgy h A "gyurure"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkin kérdése:

Jártatok már úgy h A "gyurure"vagytatok, mikozben "csak" hetkoznapi gyuru lett az egeszbol?

Figyelt kérdés

Parommal 2,5 eve egyutt vagyunk, 2 eve egyutt is elunk sajat lakasban. En mar regota vagyom ra, h elorebb lepjena kapcsoltunk. 1-2 honapja leultettem es elbeszelgettunk. Azt vettem ki a szavaibol h o is szeretne es gondolt mar ra.. De meg egy kicsit kesobb szeretne..

A lenyeg h a korabban megbeszeltek szerint ( nert persze nem most eloszor beszeltuk meg h hazassag partiak vagyunk) nem elzarkozo vAlasztkaptam. Persze elszomoritott h ki tudja mennyit kell meg varnom, de ugy voltam vele, nem hiaba

Hetek ota van egy atany gyuru ami nagyon tetszik, paromnak is monstam, de nem akartam h celzasnak vegye stb es meg sem mutattam neki. Erre este nezegettem a neten es azt latom h randim kepeket (csajok kezen) mindenhol ezt a gyurut lattam. Erre felkialtottam h ahhh mar nem is terszik annyira hisz mindenkinek ilyen van..tomegcikk lett.

Erre a parom bevallotta h meglepit akart nekem es jo h mondom mert o mar lefoglalozta ezt a gyurut, de akkor visszamondja es valasszak vm mast...pfff total kesz voltam! Egybol arra jutottam ha most meg csak sima ajandek gUruket akar nekem adni.. Akkoe ebbol nem mostanaban lesz lanykeres.. (Mert ezt egyertelmu h nem annak szanta volna. Sosem lone le a poent..arrol hallgatna mint a sir)

Pedig en mar azt hittem h a multkori beszelgetes ota elgondolodott es remenykedtem h igy h tudja h en keszen allok majd o is osszekapja magat.

Lehet h***nek meg hisztisnek tartani h nem az ajandeknak orulok inkabb, meg a meglepinek .. Tudom h gaz de mar nem megy, h innen kozelitsem meg. 27 L vagyok, ehhez mar tul "oreg", o 28 egyebkent

Szerintetek igy h gyurut nezett ajandekba kedveskedesbol ettol meg van ra eselyem h rovid idon belul egy olyan gyurut is kapjak? Ha van olyan akinek van sajat elmenye/ tapasztalata ilyen v hasonlo helyzetrol kerem irja meg! Koszi elore is:)



2014. jún. 29. 08:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Vard ki a veget! Meg lehet, hogy ezt a gyurut o "olyan" gyurunek szanta. De ugra-bugra vagy, a poent csak elszurod. Addig ugralsz, mig nem lesz semmilyen gyuru:))
2014. jún. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
first world problem. Barátnőid vannak? Hogy ezt itt akarod megbeszélni
2014. jún. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
99%

1. Nem tudsz írni

2. Nem tudsz fogalmazni

3. Hisztis vagy

4. Nem is igazán értem a problémádat.

2014. jún. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem a gyűrű a lényeg hanem amit szimbolizál.
2014. jún. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Mi van?


Nem tudtok egymással beszélni? Akkor minek akarsz hozzá menni?

2014. jún. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
64%

Kicsit zavarosan fogalmaztál, de azért kibogozható a lényeg. Szeretnél már végre menyasszony státuszban lenni. Hidd el sok nőtársad van aki a párja előtt tetteti a lazát, de el van keseredve hogy a férfinek még szájbarágás után sem jut eszébe a lánykérés. A nők attól félnek, hogy csak éldegélnek együtt egy darabig....aztán mivel nem lép a kapcsolat egy következő szintre akár szét is mehetnek. A nők számára a családalapítás a révbeérés, sok férfinak pedig a kényelem. Persze ők is családalapításra vágynak egyszer, de nem ketyeg úgy az órájuk.

A nőknek a menyasszony státusz már maga az elégedettség és boldogság, mert a férfi a lánykéréssel kimutatta hogy komolyan tervez vele, és nem csak a barátnője vagy, akit bármikor lecserélhet egy másik barátnőre.(Persze ez menyasszonnyal is megtehető, de ez más kérdés, mert a lényeg a szándékon van) A férfiak attól is félnek, hogy ha a nő ujján a gyűrű mindenki azzal fogja őket zaklatni, hogy mikor lesz már a lagzi....vagy automatikusan egy év múlva elvárják tőlük a házasságot. Pedig a nőknek sokszor a menyasszonyság is sokáig elég, mert ezzel kimutatta a párjuk hogy őket akarja társnak egy életen át, nem pedig "most együtt vagyunk" kategóriába ragadnak.

Sejtem hogy milyen feszültségek és csalódások mozgatnak téged, de azt tanácsolom neked hogy ne válj házisárkánnyá, mert azzal csak még jobban elveszed a kedvét ettől lépéstől.

Ha kapsz akármilyen gyűrűt tőle, nagyon örülj neki. Lássa és érezze hogy milyen öröm neked ékszert vásárolni, hogy megjöjjön a kedve a továbbiakhoz. Bár az is lehet hogy meglepetésben lesz részed és lánykérős gyűrűt kapsz. :-) De ha nem, akkor is örülj neki és VISELD ÖRÖMMEL! A barátaid mondhatják előtte, hogy jól állna az új gyűrűd mellé egy szép karika is:-)

Lehet a közös barátaitokat is megkérni hogy kérdezzenek rá nála, hogy mikor szeretne eljegyezni téged.

Ha többen érdeklődnek, majd leesik neki a papírtantusz.

Ha megkérik egy barátnőd kezét, mesélj róla hogy xy-nak így és így kérte meg a párja a kezét... De csak mint sztorit hozd fel, hogy elgondolkozzon magában. Te pedig maradj továbbra is vidám és olyan akibe beleszeretett, mert ha házisárkánnyá válsz akkor nem biztos hogy eljegyeznek.

2014. jún. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%

egyidősek vagyunk. nem hiszem el, hogy ennyire gyerekes vagy. 2 éve vagy együtt valakivel, és elvárod, hogy vegyen feleségül, mert ő már 28 éves?


szegény pasi. én se vagyok semmi, hisztis meg akaratos vagyok, de hogy melletted ennek ellenére még pasi is megmarad...most elkezdtem hinni a saját hercegem létezésében is:D


27N

2014. jún. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Itt a gyakorin téma volt, hogy karika gyűrűvel vagy lánykérős gyűrűvel lehet-e eljegyezni egy nőt ma? Sokan a szimpla lánykérős gyűrű pártján állnak, hogy a karikákat közösen tudják kiválasztani.
2014. jún. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
78%
Te nem is a pasidat akarod, hanem egy nyamvadt eljegyzési gyűrűt! Szánalmas vagy anyukám.
2014. jún. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
74%
Utolsónak tejesen igaza van. Szánalmas vagy,én egy nőnek nem kérném meg a kezét, amíg csak a külvilág miatt fontos neki. Arra nem gondoltál ez mennyire taszít normális embereket, pl a párodat is lehet.
2014. jún. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!