Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Jártatok már úgy h A "gyurure"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkin kérdése:

Jártatok már úgy h A "gyurure"vagytatok, mikozben "csak" hetkoznapi gyuru lett az egeszbol?

Figyelt kérdés

Parommal 2,5 eve egyutt vagyunk, 2 eve egyutt is elunk sajat lakasban. En mar regota vagyom ra, h elorebb lepjena kapcsoltunk. 1-2 honapja leultettem es elbeszelgettunk. Azt vettem ki a szavaibol h o is szeretne es gondolt mar ra.. De meg egy kicsit kesobb szeretne..

A lenyeg h a korabban megbeszeltek szerint ( nert persze nem most eloszor beszeltuk meg h hazassag partiak vagyunk) nem elzarkozo vAlasztkaptam. Persze elszomoritott h ki tudja mennyit kell meg varnom, de ugy voltam vele, nem hiaba

Hetek ota van egy atany gyuru ami nagyon tetszik, paromnak is monstam, de nem akartam h celzasnak vegye stb es meg sem mutattam neki. Erre este nezegettem a neten es azt latom h randim kepeket (csajok kezen) mindenhol ezt a gyurut lattam. Erre felkialtottam h ahhh mar nem is terszik annyira hisz mindenkinek ilyen van..tomegcikk lett.

Erre a parom bevallotta h meglepit akart nekem es jo h mondom mert o mar lefoglalozta ezt a gyurut, de akkor visszamondja es valasszak vm mast...pfff total kesz voltam! Egybol arra jutottam ha most meg csak sima ajandek gUruket akar nekem adni.. Akkoe ebbol nem mostanaban lesz lanykeres.. (Mert ezt egyertelmu h nem annak szanta volna. Sosem lone le a poent..arrol hallgatna mint a sir)

Pedig en mar azt hittem h a multkori beszelgetes ota elgondolodott es remenykedtem h igy h tudja h en keszen allok majd o is osszekapja magat.

Lehet h***nek meg hisztisnek tartani h nem az ajandeknak orulok inkabb, meg a meglepinek .. Tudom h gaz de mar nem megy, h innen kozelitsem meg. 27 L vagyok, ehhez mar tul "oreg", o 28 egyebkent

Szerintetek igy h gyurut nezett ajandekba kedveskedesbol ettol meg van ra eselyem h rovid idon belul egy olyan gyurut is kapjak? Ha van olyan akinek van sajat elmenye/ tapasztalata ilyen v hasonlo helyzetrol kerem irja meg! Koszi elore is:)



2014. jún. 29. 08:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
68%

Ha kapsz egy gyűrűt, az még nem lejegyzés. Ahhoz két karikagyűrű kell.

2/ Azt eljegyzés még nem változtat azon, hogy csak élettársak vagytok.

3- Csak akkor van értelme az eljegyzésnek, ha után hamarosan követi az esküvő.

Fölösleges ezen rinyálnod.

2014. jún. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Bevallom, sosem értettem az ilyet, mikor fontosabb a meglepi és a gyűrű az eljegyzés valódi tartalmától. Az eljegyzés egy komoly döntés, a házasság előszobája és nem egy cukormázas meglepetés. Fontos az is, de nem itt van a helye. Ha közösen választjátok ki a gyűrűt, akkor ez a hisztifaktor is semlegesítve van.
2014. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Szerintem becsüld meg ezt a fiút, és legyél sokkal türelmesebb vele! Ha lánykérést tervezett, ha "csak" ajándéknak szánta, akkor is egy gyűrű nagyon szép gesztus, főleg ha a szerelmed adja, és különösen főleg, ha ennyire számít neki, hogy olyat válasszon, ami neked tetszik!

Hasonlóképpen jártam én is. Tavaly karácsonyra egy szép aranygyűrűt kaptam, amikor kibontottam a dobozt nagyon meglepődtem, nem számítottam erre, és vártam, hogy most majd mond valamit. De nem volt lánykérés, azt mondta, hogy azért kapom, mert nagyon szeret. És nekem ennyi elég volt, nagyon meghatott vele, és imádom a gyűrűt is. Igaz, azóta többen kérdezték, akik látták rajtam, hogy eljegyzés volt-e, ilyenkor mondom, hogy neeem, ez egy ajándék, de valahogy ilyenkor mindenki mosolyogva bólogat, és ebben benne van, hogy nemsokára az lesz úgyis. 30/N

2014. jún. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Koszonom a valaszt, aranyos tortenet!

Igyekszem en is onnan megkozeliteni ahonnan te:)

Ezek szerint akkor megis ha az ember csak ugy kap gyurut.. Benne van a levegoben a masik gyuru is?! Hm.. Jo lenne:) majd kiderul.

2014. jún. 30. 23:11
 25/28 anonim ***** válasza:

23-as vagyok.

Elmeséled majd mi lett végül (akár privátban)? Érdekelne, hogyan alakul a történet, ajándék lesz, vagy lánykérés. :) Addig is minden jót, és nyugi! ;)

2014. júl. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Szia .Ne aggódj .. úgyis eljön majd az ideje annak a bizonyos lánykérésnek . Ne siettesd ,ne érezze a párod ,hogy ez egy elvárás tőled .. Mi is házasságpártiak vagyunk a párommal ,már évek óta több alkalommal átrágtuk a témát . Én is már hosszú ideje vágytam / vártam azt a bizonyos kérdést ,főleg miután mi már tényleg régtől együtt vagyunk és kisiskolás gyermekünk van . Végül 11,5 év után eljött a nagy nap ,mikor a párom megkérte a kezem . Nagyon boldog voltam :)) !
2014. júl. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Többen kértétek, h írtam meg mi történt, h alakult.

Nos, végül ajándék lett, de nem gyűrű hanem fülbevaló. Először meglepetésnek szánta volna mint azt írtam is, de így h kiderült, lebeszéltem a gyűrűről (egyébként ésszerűbb volt így az ára miatt is) és fülbevaló lett belőle (fele annyiba is került végül).

Ő továbbra is szívesen megajándékozott volna a gyűrűvel csak úgy (nem eljegyzési), de én örülök h fülbevaló lett belőle..nem bírtam volna elviselni hogy így h amúgy is problémám van az eljegyzés témával, még a gyűrű láttán gratuláljanak (és persze a nagy semmihez)

A témáról azóta sem beszélünk. Megfogadtam a tanácsokat, nem akarom h nyomásnak érezze..viszont eljegyzés azóta sem volt és nem is tűnik úgy h lenne a közeljövőben :(

2014. okt. 13. 16:05
 28/28 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy megírtad. Pont egyik nap gondoltam rád, amikor átfutottam a régi kérdéseket. Biztos lesz majd eljegyzés is, ha jól megvagytok, és szeretitek egymást. :)
2014. okt. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!