Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti milyennek képzelitek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyennek képzelitek az igazit? Ha megtaláltátok, akkor olyan, amilyenre vágytatok?

Figyelt kérdés
Itt inkább a belső tulajdonságokra vagyok kíváncsi.
2014. ápr. 1. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Megtaláltam már 7 éve. Kedves, megértő, okos, vicces, és nagyon szeret, ahogy a lányainkat is.
2014. ápr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

A legjobb barátomként tudok rá tekinteni és nő.


Nekem fontos, hogy hasonló értékrenddel rendelkezzen mint én. És az érdeklődési köre legalább részben fedje az enyémet.


A hideg ráz az olyan kapcsolatoktól ahol a pali nézi a focimeccset kezében a sörrel vagy hasonló, a nő nem érti "mi a jó a hülye fociban, mi a jó a hülye autózásban mi a jó a hülye számítógépes játékokban" és tök mást csinál és tulajdonképpen a nagy büdös semmi és a rózsaszín köd (meg később a gyerek) tartja őket össze.


Sajnos más kérdés, hogy ilyen embert az ellenkező nemnél nehéz találni. (Még akkor is ha engem speciel se a foci se a nemtom hány lóerős autók nem érdekelnek).


27/F

2014. ápr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az a lenyeg, h altalanossagban milyen az igazi, fontosabb, hogy magadbol indulj ki. Mert van aki a komoly masok a vicces ferfiakat preferaljak, etc. Osszessegeben nem hiszek abban, hogy az ellentetek vonzzak egymast. Olyan ember legyen aki nem pasi, hanem Ferfi. Becsuletes es felelossegteljes, aki elbirja a vallan a csaladot es kosziklakent all melletted. Altalanossagban: iskolazottsag tekinteteben egyenranguak legyetek, hobbik vonatkozasabanhadonlo erdeklodessel birjatok, eletszemlelet ( etelek, sport, csalad) azonos legyen, es nem art ha politikailag is azonos platformon vagytok. Nem a partok vegett, hanem mert a liberalis vs konzervativ elhivatottsag millionyi aspektusat jellemzi az eletnek.
2014. ápr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez a fogalom egy komoly,felelősségteljes férfit takar,aki imád engem,akivel vannak közös programjaink,akivel tudunk beszélgetni és nevetni is.Hasonló az életfelfogásunk,egyformán látjuk a világot.
2014. ápr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#2-essel teljesen egyetértek. A hasonló értékrend és hobbik nagyon fontosak! A rózsaszín köd idővel elmúlik, kell más is, ami összetart két embert.

Az őszinteség számomra az egyik meghatározó tulajdonság, anélkül nem tudnék semmilyen emberi kapcsolatot elképzelni. Mindenkinek vannak titkai, de azokat igenis meg kell beszélni nyíltan, ami mindkét félt érinti. Láttam, írták a komolyságot is. Igen, bizonyos helyzetekben ennek alapnak kellene lennie. Ha egyébként vicces, jó humorú a fiú, azzal semmi baj. De a komoly dolgokat nem szabad elviccelni.

Én nem találtam még meg a páromat, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni, milyen is az illető.

21L

2014. ápr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
megtaláltam,de idővel elbasztam...és most több ezer kilóméterre van tőlem.
2014. ápr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én már megtaláltam 4 éve. 2,5 éve vagyunk házasok.


Akkor a belső dolgokat írom le:)


Nekem van egy elég bonyolult személyiségem....vannak dolgok amikben komolyan gondolkodom, és ugyanakkor van egy gyermeki énem is amit nem tudtam, és idővel már nem is akartam levetkőzni....szerettem volna egy olyan pasit aki ezt szereti meg bennem, ezt a kettősséget.


Olyan férfira vágytam aki személyiségben ehhez passzol, tehát ő is ilyen. Ezen felül humoros, kedves, szeret -imád engem...kíván, szeret bújni, ölelgetős típus...satöbbi...ezt már nem sorolom fel. Valamint mindenképp egyeznie kell a jövőképünknek. Tehát nyitott legyen a házasságra, és a gyerekvállalásra. Ezek fontos dolgok voltak nekem.


19 éves koromban lett először pasim...innentől persze volt még néhány az évek alatt. Viszont egyik pasival sem húztam ki pl az első évfordulóig sem....


24 éves koromban találtam meg azt az egy pasit, aki a fent leírtakban passzol hozzám.


Plusz még rengeteg jó tulajdonsága van. Van hozzám türelme, ami nagyon fontos. Partner a piszkálódásban, és a poénkodásban is:), de ugyanakkor a komoly dolgokban is képes döntés hozni. Pontosan ilyen férfit szerettem volna:) n/28

2014. ápr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Már nekem is megvan. Elképzelésem nem nagyon volt.

Tudtunkon kívül, tök egyformán gondolkozunk dolgokról.

De ilyen apróságok, hogy már megismerkedésünk előtt is utáltunk pár filmet, amiért sokan oda vannak, (Eredet, 300) és nagy rajongói vagyunk pár másiknak. (Gyűrűk ura pl.)

Olyan jól össze tudjuk egyeztetni az életünket. :) Még pár éve nagy kocka voltam, és ezért tudom tolerálni, sőt szeretem, hogy játszik a párom. Én már nem játszok annyira, de leülök mellé és nézem, meg szurkolok.


Nagy sorozatfüggők vagyunk, nézzük azokat is. :)

Zeneileg azonos az ízlésünk, (nagyrészt rock, régebbi poprock, néhány popszerűség) imádjuk a Disney-ket, imádunk olvasni, és azonos témájú könyveket, tehát mindig tudunk miről beszélgetni.


Tökéletesen egyezik az ízlésünk (öltözködést kivéve :D)


Vannak olyan dolgok, amiket nem tud tolerálni, azok szerencsére nem tartoznak a hibáim közé, és fordítva is így van.

24N

2014. ápr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Olyannak, akivel a csend is jó, és aki képes a kapcsolatunkért harcolni, amikor problémák vannak, nincs káros szenvedélye, és a munkája elé tud helyezni engem. Nem kell, hogy az érdeklődésünk megegyezzen, de fontos, hogy mindketten akarjunk találni közös pontokat, közös célokat. Szerintem nincs olyan, hogy igazi, csak a hajlandóság van, hogy mennyire vagyok hajlandó valakit megismerni, és közös dolgokat találni vele. Persze olyan értelemben van "igazi", hogy kivel vagyok hajlandó ezt megtenni, és később kiért vagyok hajlandó küzdeni.
2014. ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
OFF: 6-os, nem az én dolgom, nem ismerem a körülményeidet, de ha ő az igazi, akkor miért nem mész utána?
2014. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!