Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan képzelitek el a jövőtöket?

Hogyan képzelitek el a jövőtöket?

Figyelt kérdés
Milyen munkahelyen szeretnétek dolgozni? Milyen férjet képzeltek el magatoknak? Hol szeretnétek lakni? Milyen házban szeretnétek lakni? Hány gyereket szeretnétek? Hogyan szeretnétek megöregedni? Engedjétek el a képzeleteteket, álmodozni is szabad.:):)
2011. jún. 23. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Rocksztár leszek, Johnny Depp lesz férjem és együtt fogunk lakni a saját szigetén. Lesz 2 gyerekünk. Álmodozni szabad... :D
2011. jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Gyermekháziorvosként, lehetőleg kertvárosban/vidéken. Szeretnék két gyermeket, illetve egy szerető apát (Aki remélhetőleg a párom lesz :) ), akivel lelki/testi társak lehetünk. Mindenképpen kertes házban szeretnék megöregedni, kis veteményessel, illetve kutyával (labrador). Szeretnék sok mindent magam csinálni a házban (ágyneművarrás, barkácsolás ilyesmi..). Azt hiszem ez lenne a tökéletes :)
2011. jún. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Bruce Willist visszafiatalom húsz évet, a megszokott környezetéből nem ragadnám ki :) Én meg producerként tengetném napjaimat és morfondíroznék, hogy hova utazzak a magángépemmel két tárgyalás között.


Hmm, jó kérdés, egész feldobtad a hangulatomat :)

2011. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

1 panel v.hányadik emeletén lesz 1 garzonom, egy macskám, és a munkámnak élek. realistán látom a jövőm, tudom mik az esélyeim.

20/L

2011. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon jó kérdés :)


Óvónő vagy közgazdász szeretnék lenni, imádom a gyerekeket, és szeretek ügyeket intézgetni, ezért szeretnék ilyen téren munkálkodni.


A férjemmel nincsenek nagy elvárásaim, a lényeg, hogy szeressen, és ebből minden következik. Következik az, hogy ha szeret nem fog megcsalni, türelmes lesz velem, figyelmes, satöbbi, satöbbi :)


Vidéken szeretnék lakni, vagy esetleg egy kis városkában, egy szép, otthonos házban. Nem vágyom arra, hogy emeletes legyen, sem arra, hogy milliárdokat érjen, legyen otthonos, barátságos, otthonos. Egy nagy kertet és egy nagy udvart képzelek el magunknak, ahol a gyerekeink majd játszhatnak. :)


Én mindig is ikreket képzeltem el magamnak/magunknak- egy lányt, és egy fiút. Persze ha több, vagy másnemű gyerkőcök pottyannak hozzám/hozzánk azt is nagyon nagy boldogsággal 'elfogadom!' :)


Úgy szeretnék megöregedni, hogy tudom, a gyerekeimet a lehető legjobban neveltem fel, és rendes felnőttek válnak belőlük. Szeretnék minden emberen, akin csak tudok, segíteni, és minden ember életébe becsempészni egy kis szikra boldogságot az életemből.


Biztosan azt gondolják -legalábbis szerintem- az olvasók, akik végig olvasták a hozzászólásomat, hogy olyan 20-25 éves lehetek... :) de neem... 14 éves vagyok.

Talán egy normális lány a világban, aki tényleg ilyen jövőt képzel el! :))


14/l

2011. jún. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
utolsó, én 12-nek gondoltalak
2011. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Jhonny Depp (L) Bruce Willis (L) Mind a kettő jó ötlet lenne azt hiszem.:D


Örülök, ha feldobtalak.:):)


Nekem annyi minden eszembe jut. Tökéletes férj, ahogy valaki írta, lelki-testi társ.:) Egy olyan munka, ami egyben a hobbim is lenne, és amivel jól lehetne keresni. Ez lehetne költészet(amiből sajna nem nagyon lehet:(), vagy valami szociális dolog. Egy nyugodt környezetben lévő tiszta és ápolt házacska, egy kis patak mentén, kis vízeséssel, sok kutyuval és macskával.:D Lovakkal, mezővel, madárcsicsergéssel. Közelben lehetne egy város, ahova bejárhatnék a férjecskémmel és a barátaimmal bevásárolni, szórakozni, stb...:) Sokat utazgatnánk a magánrepülőgépünkkel.:D Hétvégenként valami szép tengerparton lazulgatnánk az is biztos. :D Öregkorunkra egy kandalló közelében melegednénk a vidéki házunkban.:)

Na asszem ennyi a kívánságlistám.:D

2011. jún. 23. 22:01
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Orvos szeretnék lenni. Nyitnék egy magánpraxist.. :D

A párom már megvan, akivel remélhetőleg közös gyerekeink lesznek.

Valószínű Budapesttől nem messze egy nagy kertes házban laknánk.

Vele szeretnék megöregedni, két gyerekkel maximum. Őket felnevelni, nyugodt környezetben, és tényleg mindent megadni nekik, persze nem elkényeztetve.

Ez nem álom, ezt meg akarom valósítani :)

2011. jún. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:54


Tényleg nagyon érettnek gondoltalak, meglepődtem, hogy csak 14 éves vagy, de nagyon jók az elképzeléseid az is biztos. Tetszik nagyon, én is elképzelném így a jövőmet.:D

2011. jún. 23. 22:03
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Filmes szakemberként, íróként és zenész/énekesként nagyon sokat dolgoznék, közben tehetségeket fedeznék fel. A vagyonomból pedig folyamatosan jótékonykodnék, alapítványokat, egyesületeket hoznék létre. Szeretném egy kicsit jobbá tenni a világot, amennyire erőm, energiám, kapcsolataim, anyagiak engedik. Mellette sokat utazni, tevékenyen tölteni az időt, mindig valami hasznosat tenni, és persze emberemre (tarsamra) akadni. A többi már szinte mellékes: szabadúszó, szerető társ, kertesház, gyerekszám nem tisztázott:D Boldogan szeretnék megöregedni, úgy, hogy tudom, minden (vagy legalábbis majdnem) jó volt, amit tettem. Röviden ennyi. :)
2011. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!