Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Fiatalok! " Ti eltervezitek...

"Fiatalok! " Ti eltervezitek a saját jövőtöket? Lent

Figyelt kérdés
Tehát hogy milyen életet szeretnél felnőtt korodban? Suli elvégzése után munka, család, lakás, kocsi... Határozott leszel céljaid elérése érdekében?
2011. júl. 16. 22:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen. De meg is kell valósítani, nem csak tervezni.
2011. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem
2011. júl. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen! :)
2011. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen
2011. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 DakotaDamon válasza:
100%

17 vagyok, és én már megtaláltam azt, amit életem végéig csinálni tudnék. :) Most leszek a gimiben végzős, aztán megyek fősulira Győrbe lovas rekreációra. Aztán jöhet a munka. :) Még nem tudom pontosan, hova megyek dolgozni, de lovakkal, az biztos. :) Még az is lehet, hogy elmegyek a katonasághoz, ki tudja? :) Ott is vannak lovak.

Szeretnék családot, gyerekeket, lehetőleg minél előbb. :) Mármint ésszerű kereteken belül. De olyan huszonévesen már szeretnék gyereket, mert nem akarok várni, míg megöregszem. Nagyjából ennyi :D

2011. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen, és teszek is érte. Remélem, a megfelelő társat is megtalálom hozzá.
2011. júl. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

22 32. Dettó.:)

Jöhetnek még a válaszok.;)

2011. júl. 16. 22:34
 8/17 anonim ***** válasza:

Aha :D tudom hogy ha felkelek fölöltözök aztán reggelizek !

Azt hogy holnap mi lesz? kit érdekel?

2011. júl. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Igen. Bár azért még vannak képlékeny dolgok. Merre szakosodjak. Ezt kb. minden nap megváltoztatom, de az alap ugyanaz.

Nekem társ kell, gyerek nem, de ha nagyon akarja egyet bevállalok, de félek erre képtelen lennék. Melót sulit bármennyit, de gyereket inkább ne.

Állandó munkát tervezek nyáron pedig nyaralást. Olyan házasságot szeretnék, amelyben még 90 évesen és azt mondja nekem a férjem, hogy élete legjobb döntése voltam és én ugyanígy érezzek.

2011. júl. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
igen
2011. júl. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!