Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy tervezitek a jövőtöket?...

Hogy tervezitek a jövőtöket? Milyen iskolákat szeretnétek elvégezni? Milyen szakmát szeretnétek? Hol, milyen házban laknátok? Milyen esküvőtök, milyen férjetek lenne? Hány gyereket szeretnétek, és mi lenne a nevük?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 16:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már befejeztem a gimit, zeneművészetibe jártam, most készülök külföldre zeneművészeti egyetemre, Linzbe vagy Grazba. Ezt is szeretném csinálni. Mindegy, milyen házban fogok élni, a lényeg, hogy lehessen bármikor gyakorolni, akár éjszaka is. A többiről nem gondolkoztam, jó lenne majd a barátommal összeházasodni, de ki tudja, mi lesz még addig. Biztos, hogy nagy esküvőt szeretnék, ahol az összes barátom ott lehet és velünk örülhet. Azt nem tudom, szeretnék-e egyáltalán gyereket, a nevüket meg végképp nem :)
2011. jún. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hülyén fog hangzani egyesek számára, meg előre is látom a reakciókat, de...


Amióta első osztályban beültem az iskolapadba, onnantól tudom, hogy középiskolai tanár akarok lenni. Nem tudom, miért, de nagyon szeretném. Ja, egyetemben gondolkodom.


Városban szeretnék élni, kertes házban, egy kutyával.


Az esküvőt biztos, hogy nem vinném túlzásba, nem szeretem a felhajtást. Szüleim/szüleink és pár barát társaságában nekem bőven elég lenne. Utána elutazni valahova, ahova régen vágyom.

Gyerekeket nem nagyon szeretnék, illetve most még nem tudom megítélni, hogy mondjuk 10-15 évvel később hogyan fogok gondolkodni. Jelen pillanatban nem tudnám elképzelni.


16/l

2011. jún. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Én gimnazista vagyok, jogi egyetemet vagy pszichológiát szeretnék végezni és egy Budapestnél nagyobb városban szeretnék élni nagy lakásban. Természetesen szeretnék jól keresni :-)) Ezért valószínűleg nem leszek tanár, bár ki tudja. Férjet és gyereket sem szeretnék, esetleg ha már elég jól megy, örökbe fogadok egy-két afrikai árvát, esetleg csak a távolból támogatom őket, ahogy lehetőségem lesz. Odébb van még mindez :-)


15/L

2011. jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
általános után a városmajori gimnáziumba zeretnék menni, utána angliába egyetemre, és egy kávézót nyitni angliában, vagy svájcban, természetesen odaköltözni, 2-3 gyerek.
2011. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Bécsben vagy Bécsújhelyen keresek egy művészeti gimit, eddig van 100%-ban:) Aztán Ausztriában szeretnék még tovább tanulni, egy egyetemen. Később maradnék Sopronban, vagy esetleg Bécsbe, Budapestre mennék. Tetoválóművész szeretnék lenni, de ha ez nem jön össze, marad a dekorgrafika, esetleg Ausztriában üzemelnék egy kis kávéházat. Nagy, magyaros lagzit szeretnék prímásokkal, később esetleg egy rockzenekar is felléphetne, a férjem is remélhetőleg művész lesz, 2-3 gyereket szeretnék. Röviden ennyi. Ja, és mindenképpen "csúnya" kutyánk lesz:)

13L

2011. jún. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnék majd tanulni pár évet Norvégiában (nagyon szeretem a skandináv országokat, ezt pedig különösen, fogalmam sincs, hogy miért).

Norvég tolmács vagy fordító szeretnék lenni.

Egy szép gerendaházban szeretnék majd lakni a párommal, akiről nincs konkrét elképzelésem. :D

3 gyereket szeretnék. A fiúnevek, amik tetszenek: Kende, Hunor, Kelen.

Lánynevek: Hanga, Léna, Johanna/Hanna.

Esküvőm nem lesz, mert manapság tök értelmetlen, csak élettársam lesz, nem fogunk összeházasodni.

2011. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 :) :) :) ***** válasza:
100%

A munkámról(igy a suliról se) sajnos mig nincsen konkrét elképzelésem.átlagos házat szeretnék,nem kicsit,de azért nem is egy "palotát".Esküvőt közepeset szeretnék csalás,barátok és azok a barátok akik "nem annyira barátok" csak inkább haverok,de szerintem olyan 100-150 személy.A férjet még nem tudom,azt szerintem előre nem lehet tudni.2-3 gyerek és a nevet nem tudom,mindig más tetszik :)

14L

2011. jún. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

szépen tervezem, a SOTE általános orvosi karját szeretném elvégezni, kardiológusként, egy jó nagy medencés szaunás konditermes családi ház áá:P

férjem nem lenne de lenne egy atom feleségem és egy csendes esküvőm, gyerekből csak egyet, és mivel külföldön lenne szerintem Matt-nek nevezném el

14/f

2011. jún. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Eddig tudtam, de a dolgok hirtelen változása miatt jelenleg fogalmam sincs. De tényleg, lövésem sincs.

18/L

2011. jún. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Ha már ennyien leírtátok, akkor miért ne írnám le én is?


Az általános-, közép-, és főiskola elvégzése után mindenképpen Budapestre szeretnék költözni, mert jelenleg egy kisvárosban lakunk, ahol nagyon kevés lehetőség van. Nagyjából havonta, negyedévente változik a véleményem a leendő szakmámat illetően. Érdekes módon már egy éve kitartok amellett, hogy színésznő leszek. (E mellett még tetszik az újságírás is.) Mint már fentebb említettem, Budapesten szeretnék élni, akár emeletes-, akár családiházban. Szép, nagy esküvőt szeretnék, sok vendéggel, egy külföldi, tengerparti kis szigetecskén. A férjemről: hát, nem tudom, hogy leírjam-e, mert lehet, hogy kinevettek. (Mindegy, leírom!!) Van egy színész, aki már régóta nagyon tetszik, és azt szeretném, ha Ő lehetne a férjem. (Nagyjából a külseje: középmagas, szőkés-barnás hajú, kékszemű, nagyon helyes.) Minimum egy, maximum három gyermeket szeretnék majd. Íme a nevek:


Emma, Abigél, Lola,

Dávid, Félix, Soma, Antal

2011. jún. 9. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!