Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy tervezitek a jövőtöket?...

Hogy tervezitek a jövőtöket? Milyen iskolákat szeretnétek elvégezni? Milyen szakmát szeretnétek? Hol, milyen házban laknátok? Milyen esküvőtök, milyen férjetek lenne? Hány gyereket szeretnétek, és mi lenne a nevük?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 16:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egészségügyibe, vagy gimibe szeretnék menni, utána pedig orvosi egyetemre. A munkáról 2 elképzelésem van, tudom, hogy mindkettőt imádnám, és élvezettel végezném.: 1. gyermekorvos --> imádom a gyerekeket, és érdekel az orvosi szakma is. Suliba is ha valakinek valami baja van, mindig én adok tanácsokat, segítek.

2. énekesnő --> imádok énekelni, nagyon sokan mondták, hogy muszáj énekléssel foglalkoznom majd a jövőben, mert tehetséges vagyok. :))

Valami nagy városban szeretnék élni német [Németország, Ausztria, Svájc], vagy angol [USA, Ausztrália [angliában utálom azt, hogy mindig esik az eső]] nyelvterületen, persze az, hogy hol fogok élni, attól is függ, hogy mi lesz majd a foglalkozásom.

A férjem...Hát nem tudom, majd az élet hozza, el fogom fogadni olyannak, amilyen. 2 vagy 3 gyereket szeretnék [2 a minimum, a maximum az a 4-5...de az már kicsit sok szerintem :D]

Nevek: Viktória, Jázmin, Eszter, Lilla, Norina, Emma, Liána, Adrienn, Johanna, Adél, Szintia, Diána, Dorina.

Dávid, Bálint, Bence, Balázs, Dominik, Dániel, Botond, Marcell.


14/L

2011. jún. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nemsokára elvégzem a gimit, természetesen vannak elképzeléseim a jövőmet illetően. Mindenképpen matekkal megyek tovább, mert érdekel is. Közgázban gondolkodom, ezen belül pénzügy és számvitel vagy a nemzetközi tanulmányok jöhet szóba. Imádom Szegedet, szóval ott szeretnék élni, vagy valahol külföldön. Igaz a családomtól és a barátaimtól nem szeretnék messze kerülni. Esküvőt nem akarok, valahogy nem érdekel az egész házasság, férjet sem szeretnék. Nem vagyok családcentrikus, inkább karrierista, de azért egyszer mindenképp szeretnék egy gyereket. Férfi nélkül pedig dönthetek én a nevéről. Van is elképzelésem, ha fiú nevek közül az Erik és az Ármin az, amelyik tetszik. Lány nevek közül pedig a Flóra és a Liliána. :) 17/L
2011. júl. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!