Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Hány évesen kezdetet...

Kamaszok! Hány évesen kezdetet cigizni? Kinek/minek a hatására? Napi hány szálat szívtok? Nem szeretnétek/tervezitek a leszokást? Szüleitek tudnak róla, reakciók?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is, kérlek.
2011. febr. 8. 17:14
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 voltam amikor "barátnőm" rávett hogy füstöljek. Napi 3 szállal kezdtem, a szülők nem ellenezték, anyám csak annyit mondott,hogy mértékkel! Aztán napi max. fél doboz cigit szívtam, kivéve amikor nagyon ki voltam bukva,akkor egy husztomban elszívtam egy dobozzal, meg érettségi időszakban is napi 1 dobozzal ment el(de azt már osztálytárssal megosztva) .

Többször le akartam tenni, volt,hogy fél évre sikerült,aztán amikor betöltöttem a 18-at,akkor ünnepi szálat szívtam,és ezután már nem volt megállj. (aztán teherbe estem és nem kívántam a cigit)


24/N

2011. febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen 1x.

13 évesen 2x szivtam.

csak amolyan próba szinten,meg a bnőm miatt. de nem szeretem,jó volt,elmult..:D Nem olyan finom,szal eszembe se jut szokássá tenni. 13.l

2011. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
93%

ja és nem tudták...

am meg a cigi butaság...

2011. febr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
94%

Nem kezdtem el.

16F

2011. febr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

eletemben kb 10 szalat szivtam el, az elso fel eve volt,es tom hogy nem szoknak ra, de egyszer egyszer jol esik egy szal

15 L

2011. febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
88%

14 évesen cigiztem először barátnőimmel egy nyári bulin a városban:)

Utána azon a nyáron még egyszer cigiztem és idén 3x.


Mindegyik nagyon jó volt, de meg vagyok nélküle is, nem érzem igényét, hogy cigizzek, ezért nem is szokok rá.Alkalmanként 2-3 slukk oké, de ennyi.

Sose szívtam még el egész szál cigit:)

15/L

2011. febr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Hát még nagyon kicsi voltam, amikor egyszer apám cigijét meggyújtottam és szivtam belőle. De 12 évesen kezdtem alkalmilag és 14 évesen kezdtem el rendszeresen. De ennek ellenére nem szivok sokat napi 2-3 szál. Nem tudnak róla a szüleim.

15F

2011. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, várom még a többit is. :)

16F-nek grat, hogy soha nem gyújtott még rá.

2011. febr. 8. 20:36
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Bulikkor mindig nyomok egy szálat, aztán alig bírom elszívni - szerintem borzasztó íze van.. nem szoknék rá semmi pénzért. Inkább vízipipa.


14f

2011. febr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
92%

Szia.

Én egy 17 éves lány vagyok.

13 évessen cigiztem egy slukkot-kiváncsiságból meg mondom őszintén majd meg fuladtam.

15 évessen 3hónapig szívtam. [családi gondokat vezettem le.]

16 évessen 2dobozzal.

17 évessen egy szálat sem. egy slukkot sem!

És nem is akarok.

Idegesebb időkben napi 5szál

Pihisebb napokon 2-3


Hogy miért szívják a velem egykorúak?

Mert Divat* ettől nagyobbnak,jobbnak érzik magukat.

Mekkora jó már az,ha füstöl vmi a szádban.és büdös tőle a leheleted. El itélem a dohányosokat. És én sem szívnék soha többet egy szálat sem.

Ondorodom tőle.


Leszokás? Amíg suliba jár nem leszokáson gondolkozó haverjai közé,addig neki sem fog eszábe jutni,hogy leszokjon!


Nekem anyum tudta,Mondta,hogy majd réjövök.. De jobb lenne ha abba hagynám. Így is lett. Igaza van


De az is szintén saját tapasztalat,hogy minnél jobba tiltsák annál inkább csinálja!


Semmi nem jó megoldás. a gyereknek kell példákat mutatni,hogy MIÉRT NE!? pl: egy kép egy elfüstölt tüdőröl. vagy nem tudom!

Sok sikert.


Don't Smoking. :))

2011. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!