Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Hány évesen kezdetet...

Kamaszok! Hány évesen kezdetet cigizni? Kinek/minek a hatására? Napi hány szálat szívtok? Nem szeretnétek/tervezitek a leszokást? Szüleitek tudnak róla, reakciók?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is, kérlek.
2011. febr. 8. 17:14
1 2 3 4
 11/35 dóriyyi ***** válasza:
80%

13 évesen...barátok hatására. Teljesen rendszertelen xd van mikor naponta 5 szál, de van mikor hónapokig semmi! Vagyis nem szoktam rá, csk. néha rámjön..Majd, ha ugyérzem le kell tennem, leszokok róla...xĐ

14/L

2011. febr. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
90%

13 évesen kezdtem, szüleim váltak, nagy "szerelmi" bánatom volt, tökre egyedül éreztem magam. Már 4 hónapja szívom, és nem tudom/akarom letenni, mert tényleg megnyugtat.

Tudom hogy ettől nem leszek nagyobb, és nem is vagyok rá büszke.. de ez van..


14/L

2011. febr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy napi fél- 1 dobozzal szívok. :S

előző voltam*

2011. febr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
96%

Egy szálat sem, és őszintém még ki sem próbáltam hogy milyen lehet mi a franc lehet abba olyan jó, hogy olyan sokan szívják.


16F

2011. febr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kipróbáltam,elég semleges élmény volt nem láttam értelmét hogy szívjam.Ha ideges vagyok akkor csokit eszek (ami ugyanúgy függőséggé vált nálam) de inkább leszek csokis mint cigis :D Emellett a legjobb haverom 7-ik óta cigizik,kb. napi fél dobozt de nem tudom pontosan,szülei tudomásul vették,az anyjával mindig egymásét nyúlják le xD


16/L

2011. febr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Az első szálat 12 évesen szívtam el.

13 éves koromban rászoktam, suli,"szerelmi bánatok", és egyéb okokból, úgy voltam vele hogy csak most az egyszer kipróbálom ... aztán még egyszer.. és így tovább, de akkor se volt több napi 3 szálnál.Nem vagyok büszke rá (mert, mire is lennék ugye ...) Még régebben(12) anyám mondta hogy kipróbálhatom, de akkor előtte (mert hát úgyse tudna tenni ellene ) Sosem volt jó kapcsolatom a szüleimmel, úgyhogy nem is tudták.15 leszek áprilisba,de úgy érzem,nem bántam meg. Ja és tavaly leszoktam. :)

2011. febr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
69%

Eszembe nem jutna soha azt a mérget szívni!

Amikor te cigizel, azzal szennyezed a környezeted élővilágát, embereit. Nagyon sok káros hatása van. Összeszűkülnek az ereid (pl.: szívkoszorú ér), roncsolódik a tüdőd, sárga lesz a bőröd, elképesztően rossz leheleted lesz, megrövidül az életed. Persze a legtöbb kamasz ezeket le*arja, nem érdekli őket a környezetük, hogy a dohányzással csak rosszat tesznek másoknak, maguknak, de majd idős korukban nem fogják. Biztos sokan meglepődnek, hogy 14 éves vagyok, ráadásul fiú (azaz kamasz), mégis odafigyelek a környezetemre. Jól gondoljátok meg, hogy ezt a mérget választjátok, vagy inkább a boldog, teljes értékű életet. Nem beszélve a rengeteg eldobott cigicsikkről, mely ugyancsak szennyezi a környezetet, élővilágot.

14/f

2011. febr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem használok olyamn magasztos kifejezéseket, mint a legutolsó (természetesen jó, hogy így gondolja), csak leírom a tapasztalataimat:

Az apám első házassága részben azért ment tönkre, mert a felesége erős dohányos volt, ő viszont dohányellenes. Mikor 5 éves voltam, szegény asszony meg is halt rákban. (Ez már jóval a válásuk után volt.)

Így az öreg mindent megtett, hogy lebeszéljen a dohányzásról. Azért 16,5 évesen a gimiben az osztálytársaim hatására én is kipróbáltam, de jól elkezdtem köhögni, úgyhogy azt mondtam, erről ennyit. Részben azért is nem tudnék rászokni, mert ahogy apámnak is, nekem is érzékeny a torkom. (Ez belőle az előnyünk.)

Most 30 felett vagyok.

2011. febr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
56%
12:Dés naponta egyet suli után...barátnömmel kezdtük el....aztan nyaron többet voltam kint...elment naponta 3 szál is:Damúgy most egyet sem szivok:Dnem voltam függő csak éppen heccből és nem is mindig tüdőre úgyh no problem....14L
2011. febr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
77%
előző vagyok....anyumék nem tudtak:))
2011. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!