Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Hány évesen kezdetet...

Kamaszok! Hány évesen kezdetet cigizni? Kinek/minek a hatására? Napi hány szálat szívtok? Nem szeretnétek/tervezitek a leszokást? Szüleitek tudnak róla, reakciók?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is, kérlek.
2011. febr. 8. 17:14
1 2 3 4
 31/35 judysss válasza:
17 éves lány vagyok... 13évesen kezdtem cigini, úgy érzem bármikor letudnék szokni csak nem akarok mert az egész társaságom cigizik. A szüleim pedig első perctől tudják, hogy cigizek. Először tiltották, de rájöttek, hogy semmi értelme, és most velük cigizek. De lefogok szokni . Most végleg eldöntöttem :)
2011. ápr. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Szia!



Én már felnőtt vagyok és egész életemben nem szívtam el egyet se.


38F

2012. máj. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

15,5/L vagyok :)

14 évesen cigiztem először, utána nagyon sokáig nem szívtam el egy szálat sem.

2012 januárban hétközben párszor egy barátnőmmel:)

2012 február-augusztus között kb havonta-2 havonta szívtam 1-2 szálat

2012 szeptembertől mostanáig pedig minden hétvégén, fél-1 dobozzal.


Kíváncsiságból próbáltam ki. Mikor 1-2 szálat szívtam akkor mások kínáltak meg a sajátjukból. A többit én vettem.

Szüleim csak azt tudják, hogy kipróbáltam. Ők mondták, hogy próbáljam ki, csak ne szokjak rá...

Nem szoktam rá rendesen, nem is fogok.

2012. okt. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:

14,5 L vagyok.

12-13 éves voltam talán amikor barátnőm hatására szívtam 2-3 slukkot.(Cigink egyik csaj osztálytársunktól volt,aki akkoriban rendszeresen cigizett.) Nekem borzalmas lelkiismeret furdalásom volt aznap.Pedig a családunkban az apám,az egyik bátyám és még anyukám is cigizett,csak ő terhesség alatt abbahagyta.Beszéltük még az eset után egyszer hogy megyünk még elszívunk egy szálat,mert volt a csajnak valami narancsos vagy mi xdd De aztán nem lett belőle semmi.

Valahogy vonz az egész dolog,de félek az egésztől ha rászokok akkor nincs menekvés.Most megyek középsuliba ott is nagyon sokan cigiznek,aki tetszik az is cigizik.De egyáltalán honnan szereznék rá pénzt,meg hol tudnám megvenni! Úgy döntöttem várok pár évet,ha akkor is szeretnék cigizni akkor veszek egy dobozzal.

2013. aug. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
33%
Én 13 évesen kezdtem cigizni napi 1-másfél dobozzal. Mostmár 4-6 dobozzal szívok el egy nap.Imádom,nem bírok nélküle élni.Szokjatok rá,nagyon jó!
2015. okt. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!