Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Hány évesen kezdetet...

Kamaszok! Hány évesen kezdetet cigizni? Kinek/minek a hatására? Napi hány szálat szívtok? Nem szeretnétek/tervezitek a leszokást? Szüleitek tudnak róla, reakciók?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is, kérlek.
2011. febr. 8. 17:14
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
79%
Először is, 15 éves vagyok, szeptember óta cigarettázok, az elején még csak pár slukk volt a közepesen erős cigarettákból, most meg már a legerősebbekből napi 1-8 szál között, tudom hogy egészségtelen, hogy káros, meg minden, de egyszerűen én élvezem a cigarettázást, kétszer is tervben volt a leszokás, ebből egyszer majdnem sikerült, de visszaszoktam. Nem szoktam rá, ha kell hónapokig is kibírom nélküle, de nagyon jól esik, ezért szívom mindennap, de most elhatároztam hogy leteszem, többen is megkértek rá az osztályból, akik nagyon kedves ismerőseim, tettem egy fogadalmat hogy ha felvesznek abba az iskolába ahova jelentkeztem leteszem végleg a cigarettát, bár van aki azt mondja hogy a cigiről sohasem lehet igazán leszokni, csak éppenséggel egy kicsit hosszabb a szünet a két rágyújtás között. Én mindenesetre minimális szintre csökkentem, úgy sokkal nagyobb a cigarettázás élvezete is, aztán meglátom a továbbiakat, a szüleim meg semmit nem tudnak, azt hiszik hogy még ki sem próbáltam, sajnos gerinctelen vagyok hogy nem vallom be, de hát mit tehetnék, szeretném úgy eléjük állni hogy bevalljam hogy cigiztem, de leszoktam, remélhetőleg büszkék lennénk rám, illetve inkább dicsérnének a leszokásért mint szidnának a cigi miatt.
2011. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Ismét köszi a válaszokat!

Hát látom jó sokan rá vannak szokva...sajnos:|

2011. febr. 9. 20:27
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

17éves voltam..akkor .kezdtem el meg haverom is. Ő kezdte és kíálgatott néha hogy na kell egy slukk? Hát adj. :) Aztán szívtam egyet. Kell egy slukk? Lett belőle 3-4. Kicsit később már egy felet szívtam majd egy egészet adott. Bár nem szoktam rá mert alkalmanként szívom csak ( amikor ad valaki) :D


18_F

2011. febr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
78%

Mi a haverjaimmal kezdtük 12 évesen mert kiváncsiak voltunk. De most már nem szivok semennyit, mert kétszer is lebuktunk. Nekem nagyon szigorúak otthon, elöször elvertek nadrágszijjal, de másodszor azt mondták hogy az úgy látszik nem használt, akkor pálcával kaptam - inkább abbahagytam utánna.

13 f

2011. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Jézusoom utolsó... Nadrágszíj, pálca???

tejóég szegény... :/


Na a kérdésre 12 évesen szívtam először bnőmmel , de nem szoktam rá mert szerintem nagyon hülyeség 1általán nincs semmi értelme... Ja amúgy meg az osztályunkból 7.be mármindenki kipróbálta ofőnk meg kitalálta hogy zsarolni fog minket vele és így aztán kb a 3/4 osztály már nem nagyon cigizik.

13Ł

2011. febr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó elõtti vagyok: a verések tényleg jó kemények voltak (ruha nélkül kaptam) de legalább nem cigizek, szóval utólag inkább örülök hogy kaptam. Meg hát nem ez volt az elsõ vagy utolsó verés.
2011. febr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

12 voltam amikor először kipróbáltam anyám szeme láttára.Kíváncsi voltam,anyám megengedte,mondván inkább vele próbáljam ki+reménykedett h elundorodok tőle és soha többet nem próbálom ki.. Nem volt benne igazából semmi különös se rossz se jó..


aztán 13évesen (most nyáron) haverokkal&bnőmmel vltam vmelyik este lennt és jött az ötlet:vegyünk cigit. bementünk az 1ik közértbe és a haverom odállt a pénztár elé és kifizette (620ft + 200ft a nőnek h odaadta..)

természetesen mivel 4en vltunk mi is adtunk bele pénzt,aztán elkezdtünk szívni egy aluljáróba. Kegyetlen rossz volt,de szívtam szívtam..aztán már sötétedett úgyhogy indultunk haza..egyszer csak rosszul lettem(elszívtam hirtelen 3 szállal) megfájdult a fejem,elkedtem szédülni..a vége az lett hogy a haverom az ölébe vitt haza mert annyira rosszul lettem.Nagyon aggódtam hogy anyától kikapok,nem is számoltam valójában a következményekkel,így visszagondolva nagyon felelőtlen és h.lye voltam. Aztán beléptem a kapun és anyu egyből megérezte rajtam a cigi szagot. Nagy meglepetésemre nem is kiabált velem inkább próbálta velem megértetni h nem nekem való.. azóta kínáltak már többször is és nem fogadtam el 1szer sem. az biztos h egy jó darabig nem fogok rágyújtani..(:

2011. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
78%

15/F én még soha nem csináltam és nem is fogom, undorodok tőle.

De ismerek egy gyereket aki 11 éves és már dohányzik.

2011. febr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

először 7-8 évesen (vagy korábban?) mert a barátnőim 14-'5 évesek voltak, és cigiztek, én is "nagylány" akartam lenni... :)

16 évesen kezdtem heti 1 doboz cigivel... vagy még tovább is kitartott... 17 éves koromra láncdoháyos vagyok.:/

miért? a "jól esne egy cigi most" pl stresszhelyzetben elég megszokottá vált....

17L

2011. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:

15 évesen "kezdtem el". Minden haverom cigizett és én minek különcködjek? 2évig cigiztem, aztán egy buliban meg elégeltem és kib*sztam a kukába a doboz cigit. Az vett rá h Édesanyámnak örömet szerezzek, hogy nem cigizek. Azóta is szinte minden haverom cigizik és én vagyok az erős kivétel aki nem! Rohadt büszke vagyok magamra!


17/F

2011. márc. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!