Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy tervezitek az őszt 2,5-3...

Hogy tervezitek az őszt 2,5-3 éves gyerkőccel body szempontjából? Lent.

Figyelt kérdés
Kisfiam augusztusba tölti a 2,5 évet, most a nyáron ugye pólóban és naciban van. De őszre a bodykat szerintem kinövi. De még nem is szobatiszta, (remélem a nyáron az lesz). Úgyhogy lehet, hogy őszre már nem veszek neki bodykat.
2011. jún. 22. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem őszre már nem kell neki. Ha félsz, hogy kilóg a dereka, akkor hosszabb pólót, trikót vegyél neki és azt tűrd be a nadrágjába. Neki is kényelmesebb lesz így. Főleg ha szobatiszta lesz (miért is ne lenne) akkor meg csak zavaró a lábaközt egy-két-három patent.
2011. jún. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi is csak 2,5 éves koráig használtuk a bodyt. Vettem trikókat, de elvétve még ráadtam a bodyt is úgy, hogy alul nem patentoltam be, csak betűrtem a nadrágba. Jó hosszú, nem baj, ha alul már nem éri be a patentoknál.
2011. jún. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előre ne vegyél neki,hisz ha szobatiszta lesz,ugy se használnád.
2011. jún. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!