Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szüzesség elvesztését előre...

A szüzesség elvesztését előre eltervezitek?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és szűz.

Van barátnőm,de nem tudom,hogy lenne a legjobb neki is,nekem is.

Nem jó az,ha előre el van tervezve,hogy itt,ekkor,mert csak jobban ráizgulnék :S

De ha meg jön magától akkor meg nem biztos,hogy a lány is tényleg akarja és nem csak azért,mert látja rajtam,hogy énis akarom :S


2011. aug. 25. 23:04
 1/3 Tajparaszt ***** válasza:
Várjatok vele 18éves korotokig.
2011. aug. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mióta vagytok együtt?És beszéltetek már róla?Mert az fontos szerintem,tisztába lenni azzal,hogy a másik mit gondol erről.. Aztán ha szeretnétek mindketten,és nem érzitek korainak akkor bármikor lehet.Pl én is sokat gondolkoztam ezen,de aztán egyszer csak hirtelen jött,és mindketten szerettük volna és így volt a legjobb..:) Azóta is jobban szeretem úgy,ha pl sokáig csókolózunk, ölelkezünk..aztán meg jön minden magától :)

És ne ijedj meg,ha nem lesz elsőre a legjobb,ez kialakul majd!:)

2011. aug. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ahogy az elottem író mondta, jobb ha beszéltek róla ;)
2011. aug. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!