Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Fiatalok! " Ti eltervezitek...

"Fiatalok! " Ti eltervezitek a saját jövőtöket? Lent

Figyelt kérdés
Tehát hogy milyen életet szeretnél felnőtt korodban? Suli elvégzése után munka, család, lakás, kocsi... Határozott leszel céljaid elérése érdekében?
2011. júl. 16. 22:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%
Fölösleges elgondolkozni a jövőnkön,ugyanis nem csak mi tőlünk függ.Kell pénz a fősulira,és ha azt elvégzem,akkor se biztos hogy kapok munkát.Család?Mi a francból tartsam el,ha nem kapok munkát?Lakás?Itt kell maradni,mert nincs miből venni,se bérelni.Kocsi?Haha...azt sincs miből.
2011. júl. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Lássuk csak...

Munka...néha úgy érzem, teljesen biztosan tudom, mi lesz, de sokszor a felnőttek elbizonytalanítanak...

Család. Amint a lányokar jellemző, már válogattam névszótárból ezerszer, mi legyen a gyermekem neve, de mennyasszonyi ruhát, fátylat, kesztyűt is választottam, kívülről fujom a házassági esküt, gyakran tervezgetem, hogyan fogom neveli a gyermekeimet...és ezekhez-azt hiszem-megtaláltam a megfelelő párt.

Lakás, kocsi-gyakran gondolkodtam rajta, de szerintem a család ennél sokkal fontosabb. Ott élek majd, és úgy, ahogyan a párommal meg tudjuk oldani és megbeszélni...

2011. júl. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én nem,csak nagyvonalakban.Minek tervezgetni,úgyse tudod hogy mit hoz a holnap:)Egyenlőre csak élek bele a nagy világban,élvezem az életet,aztán majd meglátom,mit hoz a sors.Az a baj,hogy ha vmi eltervezek,az sose úgy jön össze,ezért inkább nem tervezgetek nagyon részletesen:))

17/L

2011. júl. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen. 19 éves vagyok, elsős egyetemista. Sajnos ez a szak nem jött be, most fogok egyetemet váltani. Vagyis újra kell felvételiznem. Tervem hogy felköltözzek Pestre, bekerüljek az elképzelt egyetemre, szakra, sikeresen el tudjam végezni és felvegyenek msc-re. Utána szeretnék dolgozni, a Duna-kanyarban élni a párommal és 30 éves korom előtt szeretnék gyereket is.
2011. júl. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Még csak gimis egyszerű diák lány vagyok,de komolyak a terveim és az álmaimat is jó lenne beteljesíteni, jelenleg sajnos nem tudok sok mindent tenni,csak annyit hogy jól tanulok és próbálok kiemelkedni, aztán jöhet a többi,csak kár hogy ilyen türelmetlen vagyok.., csak sajnos a 0-ról kezdek mindent,és elég nehéz lesz.
2011. júl. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én tavaly végeztem az egyetemen. Az utolsó tervem az életemben az volt, hogy az lesz a szakmám, ami lett. Azóta nem tervezem a jövőmet, mert nem lehet, szinte nincs értelme. Fizetésem alig, gyakorlatilag nem tudok anyagi természetű dolgot tervezni, mert nem tudok félretenni. Barátnőm nincs, még jelölt se, néha nem is tudom, szeretnék-e egyáltalán.
2011. júl. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen fiatalon megterveztem az életem,80%át teljesitettem is.28N
2011. júl. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!