Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnétek tudni a jövőtöket,...

Szeretnétek tudni a jövőtöket, hogy mi lesz 5 esetleg 10 év múlva veletek!?

Figyelt kérdés
Ha igen akk mért ha nem akk mért nem? Ma volt egy különös álmom hogy négy év múlva férjhez megyek és elég érdekes volt mert mégis a jövőm volt de a jelenben gondolkodtam, és teljesen a mai világban éltem és még kérdeztem Édesanyámat az álmomban hogy ilyenkor kb. hány éves vagyok és elmondta és azt is hogy mi történt ez a 4 év alatt nagyjából! Várom a véleményeteket.
2009. júl. 7. 14:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Engem is érdekel a jövőm, hogy mi fog történni, volt hogy megálmodtam dolgokat és meg is történtek.
2009. júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Én szeretném tudni, de elég lenne csak annyi, hogy férjhez mentem-e már, vannak-e gyerekeim és hogy boldog vagyok-e.
2009. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Én nem. jósoltak már nekem rossz dolgot, be is jött. azóta határozottan elzárkózom attól, hogy jövendöljenek nekem. jobb az úgy, ha nem tudjuk a jövőnket, nem jó dolog belepiszkálni, nem hiába nem tudunk róla.
2009. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Igen, mert ha akkor is még itt fogok tartani mint most akkor azonnal kinyírnám magam.
2009. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
68%
képzeld el hogy én vagyok a batman és mögötted vagyok :D
2009. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

persze azt mondja a jós hogy krva gazdag leszel 2év mulva.

erre te elkezdec inni meg költeni és 2év mulva hiába várod a gazdagságot, mert úgy azt nem mondta hogy csak akkor leszel gazdag ha hülye dolgozod v. lopod magadnak a gazdagsát. meg vannak olyan hülyék akik megölnék magukat ha tudnák hogy szar az élet.

2009. júl. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

én nem akarom tudni. ha megtudod hogy 3 év múlva meghalsz, akkor egészen addig magadalatt leszel... ha megtudod hogy 3 év múlva mondjuk férjhezmész, akkor meg alig fogod tudni kivárni.

Semmi meglepetés nem lesz. :)

2009. júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem :) Ez egy olyan dolog, hogy az ember nem lesi meg, hogy mi van a karácsonyfa alatt, és nem nézi meg a film végét előre. Én úgy akarom élni az életemet, hogy nem tudom merre tartok, minden újdonság legyen, és ne a látott jövő lebegjen a szemem előtt. Se az, hogy akarom, se az, hogy nem akarom.
2009. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esetre sem! A jelennek élek és nem görcsölök a jövőn. Vagy eljön, vagy nem.
2009. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömnek 19 éves korában megjósolta egy cigányasszony, hogy fiatalon fog meghalni. Férjhez ment, két gyereket is szült, nagyszerű férje lett, mégis boldogtalan volt. Rettegett egészen addig, amig 43 éves korában el nem vitte a rák. Minderről titkos naplójában vallott, amit a halála után 15 évvel találtak meg. Érdemes volt egész életében ezért rettegni?
2009. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!