Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnétek tudni a jövőtöket,...

Szeretnétek tudni a jövőtöket, hogy mi lesz 5 esetleg 10 év múlva veletek!?

Figyelt kérdés
Ha igen akk mért ha nem akk mért nem? Ma volt egy különös álmom hogy négy év múlva férjhez megyek és elég érdekes volt mert mégis a jövőm volt de a jelenben gondolkodtam, és teljesen a mai világban éltem és még kérdeztem Édesanyámat az álmomban hogy ilyenkor kb. hány éves vagyok és elmondta és azt is hogy mi történt ez a 4 év alatt nagyjából! Várom a véleményeteket.
2009. júl. 7. 14:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Néha jó lenne tudni, hogy az éppen aktuális döntésemnek mi lesz a következménye.

Jó lenne tudni, hogy jó-e az út, amin járok. Viszont túl konkrét dolgokat(pl. meddig fogok élni) nem akarok megtudni.

2009. júl. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Én nem félek a jövőmtől és nem is akarom tudni. Mert talpraesettnek érzem magam és ha belém rúg az élet, mindig felállok. Nekem ennyi elég ahhoz, hogy bártan belevágjak bármibe. Szinte mindegy, hova jutok, mi történik velem, lehetőség minden helyzetben van. Mondjuk, azért jó lenne, ha tudnám, hogy rövid időn belül végre-valahára lesz valakim, de úgy vagyok ezzel is, ha nem jön magától, megkeresem én:D. Amúgy tudom, mi lesz velem tíz év múlva, nem vagyok babonás, tehát ide is leírom: Marha híres képzőművész és író leszek. Ez a célom és ezen dolgozom is folyamatosan, a következő tíz évben, vagy amíg meg nem valósítom. Nekem nem kell több.
2009. júl. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretném tudni, mert inkább úgy irányítom a jelent, legalábbis próbálom irányítani, hogy hasonlítson az áhított jövőmre majd a valódi.


[Amúgy vannak biztos pontok, gyanítom, hogy én pl. nem leszek már itthon, sőt, utálni is fognak egyes dolgaimért, jó esetben addigra befejezem az egyetemet, stb.]

2009. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A jövő és a múlt helyett én a JELEN -re összpontosítok. Szerintem az számít ami MOST van. Abban tudsz változtatni, azt történik MOST.
2009. júl. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!