Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képzelitek? (Lent)

Hogy képzelitek? (Lent)

Figyelt kérdés

16-18évesek válaszára lennék kiváncsi, de idősebbek is irhatnak hogy ők ennyi idősen hogyan képzelték el az életüket és h bejött-e.

Én igy képzelem:

Most 17 vagyok. Nyáron leszek 18éves. Jövőre fogok érettségizni. Úgy gondoltam, hogy érettségi után elvégzek egy-két ilyen OKJ-s szakmát, aztán egy kis időre kimegyek Németországba dolgozni. Aztán ha visszajöttem, olyan 20évesen szeretnék összeköltözni a mostani párommal. Elmennék rendesen dolgozni, hogy legyen saját autónk, lakásunk. Ha ezek megvannak akkor jöhet az esküvő és 25évesen a gyerek.

Én már nagyon régóta igy tervezem az életemet és mindent megteszek, hogy ez valóra is váljon. :)

Szeretném, ha ti is megirnátok, hogy hogyan képzelitek. Persze csak ha akarjátok :)


2010. okt. 10. 14:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Csak azt hogy 16 évesen éld az életed ne ilyeneken agyalj ;)
2010. okt. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%

19 eves leszek.

Egyetem utan allas, szeretnek vegre mar dolgozni.

Olyan 25 eves koromra talan lesz rendes munkam, rendes fizetessel. 30 eves koromra talan(!),lesz egy lakasom es lesz penzem eltartani egy tengeri malacot, hogy ne erezzem magam egyedul.

Csaladot nem tervezek.

2010. okt. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is 17vagyok(lány) és úgy képzelem,hogy ha megvan az érettségim,elmegyek valami művészeti iskolába,közbe fejlesztem a rajzolási képességemet.Ki szeretnék menni Londonba és ott kipróbálni magamat.Most ráálltam a francia nyelvre,és nemsokára le kell raknom az angol középfokút is.

Amint lehet elkezdek pénzt gyűjteni és belevágok abba a munkába amiről egész életembe álmodtam. Tetoválni szeretnék,mindennél jobban és erről nem fogok lemondani sose :)

Aztán ha úgy adódik,akkor összeköltözök a barátommal és a többi jöhet magától :)

2010. okt. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem is valahogy ez a velemenyem.....nagyon szep ahogy igy elgondoltad..de meg akármi kozbejohet,szoval tisztába kell legy azzal h ha valami nem igy fog tortenni akkor ne kenodj el...amugy nagyon jo az elképzelesed:):D
2010. okt. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

18 éves vagyok, idén kezdtem el az egyetemen egy felsőfokú szakképzést, mint pénzügyi szakügyintéző. :) Ez 2 éves, és reményeim szerint max 3 év alatt elvégzem, mivel nagyon nehéz. :( 22 évesen már szeretnék gyereket, de ha csúszok 2-3 évet az még belefér. A mostani párommal szeretnénk már összeköltözni, csak én még nem akarok a suli miatt, mert nem akarom magam eltartatni vele, úgyhogy majd a suli után, ha lesz munkám. :)

Eddig terveztem még csak. A többi meg a szokásos lenne, mint másoknál: munka, gyereknevelés stb. :)

2010. okt. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagyok, lány. Idén érettségi, utána főiskolára szeretnék menni (turizmus-vendéglátás). Diploma után külföldön szeretnék dolgozni. Angol és olasz nyelvű területeken. Akár több országban is. Szeretnék kényelmesen, jól élni, világot látni, bulizni ha munka mellett néha lesz időm. 30körül jöhet szóba a család nálam. Egyáltalán nem vágyom még gyerekre, férjre...
2010. okt. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
16 éves vagyok, jövőre érettségizek. Szeretném addigra megcsinálni a felsőfokú angol nyelvvizsgámat, utána főiskolára menni, diplomát szerezni. Ezalatt szeretnék egy komoly kapcsolatot, emellett bulizni is és kiélni magam, majd a diploma után családot alapítani, szeretnék fiatal anyuka lenni. Ha itthon nem boldogulok, akkor mindenképp külföldre megyek. Természetesen a későbbiekben egy jó munkahelyet szeretnék, és biztos anyagi hátteret magamnak és a családomnak.
2010. okt. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

17/L vagyok..

Idén OKTV-zek latinból, nagyon szeretném, ha sikerülne, ha nem, jövőre szintén, idén pedig emelt érettségi belőle.

Idén szintén érettségi etikából. Jövőre év elején nyelvvizsgázni szeretnék kfokon németből. Emelt töriérettségi, majd jogon szeretnék továbbtanulni, büntetőjogra szakosodva. Később, ha már sikerült lediplomáznom, szakács vagy cukrásztanfolyamot szeretnék végezni, mert mindenem a főzés/sütés, csak szeretnék diplomát, hogy több lábon tudjak állni, és jó töris, jó latinos vagyok, a jog is érdekel, protekcióm is lenne a legfelsőbb bíróságon :)

Aztán egy kis pékséget/éttermet/cukrászdát szeretnék nyitni valahol, és lehet hálózatot is ki szeretnék építeni :) Lehet, gyermekétkeztetésit, minőségi(bb) alapanyagokból...

De japán szakra is szívesen mennék, mert érdekelnek nagyon, étel miatt mennék Japánba főleg, hogy a japán konyha ételeinek készítését is elsajátítsam :)

2010. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ja és kihagytam, hogy szülni nem szeretnék, viszont örökbefogadni igen :) (nem is tudnék, ciszták miatt meddő vagyok :S)
2010. okt. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Egyetem, egyéb további képzések, majd felépíteni a karrierem, és teremteni magamnak egy egzisztenciát. Esetleg külföldön dolgozni.

Gyerek, férj nem kell.

18/L

2010. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!