Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan kepzelitek el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kepzelitek el az eskuvotoket?

Figyelt kérdés
mindent beleertve....
2009. jún. 18. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretném ha a polgári egy gyönyörűvölgyben lenne, tavasszal,a nyarat rühellem,én is tavaszi születésű vagyok:)

Szeretnék boldogságkapu alatt esküdni,vagy mi is az,mint a filmekben:)Szeretnék római stílusú tündérruhák és fátyol helyett koszorút sok sok szép virágból...amolyan hippi esküvőt...amit a legjobban szeretnék az az hogy mezítláb vonulhassak végig...szeretem a talpam alatt érezni a földet...nem kell nagy felhajtás,csak én is a tanuk,nah jó még pár vendék de csak nagyon szűk család és a barátaink:)

2009. jún. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy hosszu -hosszu lépcsön vonulnék le a lent lévö zöld parkba,ahol gyönyörü fehér teritett asztalok vannak,vörös diszitéssel.

A nép màr itt vàrna.És a pap is.

Egy kislàny és egy kisfiu hoznà oda a gyürüket.

Aszertàrtàst követöen galambok szàzait engedném utjàra:)

Aztàn mindenki pezsgövel koccinthatna.

Majd egy közös ünnepi vacsora,elsö tànc az enyém,és a pàromé lenne:)

A ruhàm az olyan igazi Sissi ruha lenne:)

a hajam felkonytolva,és néhàny tincs leengedve(hullàmosan)

A vendégeket vacsi utàn otthagynàm mulatni,én meg a pärommal azonnal autoba ülnék,egy csodàlatos éjszakàt töltenénk el egy ötcsillagos hotelban,màsnap reggel kipihenten nàszutra indulnék,valoszinü Hawai-ra.

2009. jún. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2 vagyok,ez persze csak àlom esküvö,az enyém màr megvolt:)
2009. jún. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy álmodtam meg, hogy gyorsan lezavarjuk az anyakönyvvezetőt negyed óra alatt, utána rögtön repülőtér, három hét nászút. Egy hét Lappföld, Finnország, két hét a csendes óceánnál. Van aki a lakodalomra szór el több mint egymilliót, én erre költöttem inkább. Én nem szerettem volna népünnepélyt csapni az esküvőmből. Ezt fél éve meg is valósítottam:) Remélem mindenki valóra tudja váltani az álmát :)
2009. jún. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
anyakönyvvezető előtt, majd templomban, utána pedig lakodalom, olyan igazi parasztlakodalom, pörkölttel, sok sok sülthusival, rengeteg tánccal, újasszonyruha is, tánc is, menyasszonyszöktetéssel és minden ilyesmivel :D
2009. jún. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én olyat szeretnék,hogy valami szép étterem vagy ilyesmi kerthelységében legyen egy kis uzsonna(csak szendvics meg hidegtál) ahol fogadjuk a vendégeket,aztán együtt mindenki elvonul az anyakönyvvezetőhöz,koszorúslányok meg minden, kimondjuk a boldogító igent aztán vissza a kerthelységbe,pohártörés,zenekar,vőfély,aki vicces beszédeket mondd - aztán finom vacsi,süti,torta meg minden ami kell és heje-huja tánc reggelig - menyasszonytánc és egyéb mindenféle szokásokkal :D

Én így szeretném,de nem túl sok vendéggel. És persze szép fehér menyasszonyi ruhával és rózsacsokorral.

2009. jún. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
jol berugok este megverem a felesegem aztan alszok
2009. jún. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg igen tavoli...

Ez a ruha megfelelne tokeletesen, csak sziv alaku kivagassal, sal nelkul!


[link]


A hajam hullamosra lenne szaritva, , semmi lakk es tupir, csak konnyed es legies.

A ejfel utan kicsit tropusira valtanam a stilust egy foldig ero, konnyu coral, vagy piros szinten pant nelkuli ruhaval, viragot tuznek a hajamba

Az eskuvomet el tudnam kepzelni egy szallo teraszan, gyonyoru kilatas, medence,... csak olyan embereket hivnek,akik kozel allnak hozzam, nem hivnek csak azert ezer eve nem latott rokonokat,mert igy illik. Forro nyari ejszakan,kint lenne a vacsi a teraszon, csomo gyertya ( nem tea mecsesek,hanem nagy massziv feher gyertyak,tucsok ciripeles, lounge zene vacsi kozben,aztan utana mulatas.

Masnap nyaralas a csaladdal, baratokkal.

2009. jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ooo, rossz ruhat linkeltem be, szoval en erre gondoltam:


[link]

2009. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Én... Mindent az egyszerűség jegyében... :)

Valami szép kis lágy esésű ruha, talán ekrüszínben. Kényelmes topán, egy laza konty. Kálákból virágcsokor, a virágoknak nagyon hosszú a szára, és rafiával körbe van kötözve... A Kedvesnek egy elegáns öltöny, a haja kiengedve. :)

Séta az anyakönyvvezetőhöz, ott pityeregni kicsit, aztán koccintás, és haza a kertünkbe egy jó kis grillpartyra a családdal. A már házasok anekdotáznak az ő esküvőjükről, mi közben friss házasokként bontogatjuk a turmixgépeket és kenyérpirítókat. Aztán a család apróbb tagjait ki-ki elviszi aludni, és mi a tücsökciripelésben gyertyákkal és pokrócokkal beszélgetünk, amíg mindenki el nem álmosodik...

Hjaj, remélem hamarosan már át is élem... :)

Üdv.

2009. jún. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!