Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamaszok! Hogyan képzelitek...

Kamaszok! Hogyan képzelitek el azt a világot, amikor még senkinek nem volt mobiltelefonja? Nem volt régen, kb.15 éve.

Figyelt kérdés
És nem volt internet sem. Kíváncsi vagyok, hogyan tudod elképzelni, ha akkor éltél volna. Mit csináltál volna egész nap?
2010. febr. 16. 12:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom akkor is volt, tv- video játék, zene.
2010. febr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó világ volt,én akkor voltam kamasz.
2010. febr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem felesleges ilyenekkel "szenvedni" 30-40-50 éve is a kamaszok csupa agysorvasztó hülyeséget csináltak a felnőttek szerint, tök mindegy, hogy épp nettel vagy anélkül.
2010. febr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Hajh, nem tudták akkor még a szülők nyomkövetővel ellátni a gyereket!
2010. febr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kamaszodtam akkor jöttek be a mobiltelefonok "divatba"... 15 évesen kaptam először telefont, ami a nővéremmel közös volt...nem használtam sokat, nem láttam értelmét a végeláthatatlan sms-ezésnek...most meg jobb lenne az életem ha nem lenne mobiltelefonom állandóan nem zaklatnának 1o percenként az emberek...

persze van előnye is a mobiltelefonnak, de ma már a kicsi kutyának is van...a legeslegmenőbb a divat különben lenéznek a suliban...

azok a szép boldog idők...

2010. febr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Szerintem is jobb világ volt... A barátok mindennap elmentek egymáshoz, mert ugye, másképp nem tudtak beszélni egymással. Voltak gyülekezőhelyek, meg sem kellett beszélni, mikor találkozunk, valahogy mindenki ott volt időben... Aztán mentünk össze-vissza....:))

12:13 Légyszi, ne támadj egyből, csak a feltett kérdésre adott válaszokra lennék kíváncsi. És nem "szenvedek", tudom, hogy a mi fiatalkorunk sem tetszett az idősebb generációna, én csak arra lennék kíváncsi, hogy hogyan képzelnéd el ilyen fejjel, hogy nincs neted, meg mobilod?

2010. febr. 16. 12:32
 7/16 A kérdező kommentje:

Ja, meg olvastunk rengeteget. Szerintem olyan szép volt a világ ezek nélkül a kütyük nélkül (is).

Persze, hozzáteszem, ma már én sem tudom elképzelni az életem ezek nélkül (sajnos...).

2010. febr. 16. 12:33
 8/16 A kérdező kommentje:
TV: :)) Fekete-fehér volt, azt hiszem 2 vagy 3 csatorna volt, és hétfőn nem volt adás :)) A románon néztük a rajzfilmet.
2010. febr. 16. 12:34
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
Ez az utolsó kommentben szereplő dolog azért nagyon nem 15 éve volt..
2010. febr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, ez több, mint 15 éve volt, ez igaz. Lehet, inkább 25.
2010. febr. 16. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!