Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képzelitek? (Lent)

Hogy képzelitek? (Lent)

Figyelt kérdés

16-18évesek válaszára lennék kiváncsi, de idősebbek is irhatnak hogy ők ennyi idősen hogyan képzelték el az életüket és h bejött-e.

Én igy képzelem:

Most 17 vagyok. Nyáron leszek 18éves. Jövőre fogok érettségizni. Úgy gondoltam, hogy érettségi után elvégzek egy-két ilyen OKJ-s szakmát, aztán egy kis időre kimegyek Németországba dolgozni. Aztán ha visszajöttem, olyan 20évesen szeretnék összeköltözni a mostani párommal. Elmennék rendesen dolgozni, hogy legyen saját autónk, lakásunk. Ha ezek megvannak akkor jöhet az esküvő és 25évesen a gyerek.

Én már nagyon régóta igy tervezem az életemet és mindent megteszek, hogy ez valóra is váljon. :)

Szeretném, ha ti is megirnátok, hogy hogyan képzelitek. Persze csak ha akarjátok :)


2010. okt. 10. 14:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Meg lesz a jogsim ( már csak forgalmi vizsga) utána nyelvtanfolyam-> nyelvvizsga, emelt szintű töri érettségi, marketing választott, és annak függvényében adnak e az áhított főiskolán pluszpontot az OKJ-ért ( BKF) maradok egy évet. Utána BKF felköltözés Pestre majd elhelyezkedés ott. Esetleg külföldön. Pestre már a mostani párommal akarok menni persze gyerekek vagyunk még de bízok benne hogy együtt maradunk ( bár még csak 1 éve vagyunk együtt). Gyerekre és esküvőre eddig még nem gondoltam. Csak ha már megtehetem/megtehetjük.


17/L

2010. okt. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

jó annak, akinek van egy kész terve az életre, mint neked, kérdező. nekem fogalmam sincs, hogy mit kezdjek magammal, vagy hogy egyáltalán mit akarok. én a mának élek, de sokkal nyugodtabb lennék, ha tudnám, hogy merre tartok.

22/L

2010. okt. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én 22 éves vagyok,s nem úgy alakultak a dolgok ahogy én azt terveztem.


18 évesen érettségi,utána egyetem kb 4 évig,közbe diákmeló

kb 22 évesen diploma,álláskeresés,egy kevésbé jó de megfelelő munka

nem voltam sose nagy pasizós úgyhogy pasiban nem is mertem gondolkodni

jó kereset

25-26 éves kor körül beruházás egy kis lakásra

s feljebbjutni a ranglétrán

párt keresni



Ehhez képest:

nem vettek fel egyetemre,nem találtam diákmunkát,sőt másikat sem

szakmát kezdtem el tanulni

utána munkát kerestem

nem találtam 1 év munkanélküliség

sópánkodás otthon,magány

majd 21 évesen találtam egy tökéletes férfit,akit imádok rá nemsokra kaptam 1 munkát,ami kevésbé jól kereső de nagyon szeretem

s végülis nagyon nem úgy alakultak a dolgok ahogy gondoltam,de van egy jó munkám,kedves fönököm,s ez szerető párom,boldog vagyok

Álmodni sem mertem erről.Mit nekem már diploma,lesz@rom :D

2010. okt. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!