Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tii hogyan képzelitek kor...

Tii hogyan képzelitek kor szerint az életeteket? Hogyan alakult végül? (lent részletesebben)

Figyelt kérdés

Tudom nehéz megérteni, de leírom a sajátomot(igaz, még csak, 15 vagyok, de én így képzelem)

0-13 év: gyerek vagyok, semmi pasi stb.

13-21/22: pasizás, párkapcsolatok stb. szóval megy az élet..:)

22-26: megállapodás valaki mellett

26-30: gyerek, esküvő

30 felett: boldog élet.

Tudom, hogy nem így fog alakulni, de én így képzelem. Ilyen nálam a képzeletbeli "időbeosztásom"

A tiétek milyen? :D Ha már túl vagytok rajta, milyennek terveztétek és milyen lett végül?


2010. jún. 19. 22:26
1 2
 1/13 anonim válasza:
A halal az biztos. Lehet majd beraknak egy mauzoleumba.
2010. jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nekem is kb ilyesmi, de azt szeretném még hozzátenni, hogy 30 év után se a boldog űrben fogsz lebegni, hanem újj terveid lesznek. csak az akkori éned annyira más lesz a mostanitól, h el se tudod képzelni :D

18.L

2010. jún. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
új*
2010. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

0-16.Eddig egy rakás sz*r volt,most kezd egyre jobb lenni :DD

17-30 mondjuk szórakozás,bulik,sport,motorozás,stb. tehát ami belefér,emellett meló.

30-35->komolyabb párkapcsolat itt már nem ártana..:DD(bár karrierista vagyok,szal majd jön ha akar,naon nem keresem )

35 után meg nemtom.

2010. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Az enyem elso fele legalabb biztos.
2010. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

0-14: gyerek vagyok, plátói szerelmek

14-16: önmagam keresése, sok sok mélybe zuhanás

16-18: kamaszkor javából, első igazi szerelem átélése, készülés továbbtanulásra

19-23: egyetemi élet, önállósodás, kezdés a nagybetűs életben

24-30: elhelyezkedés, utazgatás,húszas évek élvezése

30-40: igazi felnőtté válás, a legintenzívebb kor az életemben, talán gyerek

40-50: még mindig munka, kihívások, "nagyvárosi nő" korszak

50 felett: 50 felett már nem tudom elképzelni az életemet, annyira messze van még

17/L

2010. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

21 vagyok és eddig legalább fél tucat ilyen tervem volt, az "érettségi után gyereket szülök"-től a "szingli leszek, amíg meg nem halok"-ig.

Az biztos, hogy most együtt élek a párommal másfél éve (előtte egy évet jártunk simán), és egy éven belül dűlőre akarom vinni a dolgot, hogy egymásnak valók vagyunk-e és belevágunk a házasságba vagy szakítunk. Mivel minél fiatalabban szeretnék gyereket, már csak egészségügyi okokból is, és ha mégsem ő lesz a férjem, akkor "ne raboljuk egymás idejét". De gyanítom, hogy nem ez lesz, hanem valamikor eljegyez (nyár végére vagy karácsonyra tippelem), amikor lesz valamennyi pénzünk is, aztán mielőbb baba. Lehet, hogy előtte még lediplomázom, az két év, de ha nem, az se baj, sokan járnak egyetemre gyerek mellett, legfeljebb átmegyek levelezősre.

Van egy tökjó, rugalmas munkahelyem, szeretném azt megtartani, amíg lehet, idővel viszont nem tartom kizártnak, hogy belevágok valami vállalkozásba, mert úgy látom, az még sokkalta rugalmasabb (meg persze kockázatosabb is, tudom). Szeretnék legalább két gyereket szülni minél kevesebb korkülönbséggel és felnevelni őket rendesen.

Szeretnék sokáig, 60 éves koromig legalább aktív maradni, dolgozni, persze mellette élvezni az életet. Nagyon tetszik, hogy sok idősebb turistát látok, akik nyilván miután felnőttek a gyerekek kezdtek el utazgatni. Jó lenne, ha majd én is ilyen lehetnék :)

2010. jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

0-14: gyerekkor, játszani, labdázni

14-18: Suli, esetleg kevés párkapcsolat, tipikus gyerekszerelmek.

18-22: Egyetem, komolyabb párkapcsolat, munka, spórolás

22-26: Rendes munkahely, ház, férj, legalább 1 gyerek.

26-30: Gyerekek letudva, dolgozni a magasabb életszínvonalért

30- : Dolgozni és nyugodt családi életet élni. (Ja és a mind a 4 diplomát használni!)



Ezek gyerekkori tervek voltak :) Mára már változott, 21 vagyok, de rájöttem gyereket nem biztos, hogy akarok :( Valahogy egyszerűen képtelen vagyok elviselni őket a környezetemben, alig várom, hogy hazamenjenek. A születés utáni 2 hónapig semmi bajom velük, de nagyobbat látni sem akarok egyet sem a saját családtagjaimon kívül. Bánt, hogy így alakult, de ha gyerek nélkül vagyok boldog, akkor így vagyok boldog :)

2010. jún. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom ami eddig volt, jóslatokba nem merek már bocsátkozni a naiv korszakomnak vége :)


0-14: gyerekkor, suli, barátnők

14-18: rövidebb naiv szerelmek, valamint első komoly kapcsolat, suli ezerrel

18-22: egyetem, önállósodás (kivéve anyagiakban), 1-1 éves kapcsolatok, tapasztalatszerzés, első kisebb munkahelyek suli mellett

22-24: munka miatti suli elhanyagolás, év csúszás, önmarcangolás, komoly párkapcsolat

24,5: most, reménykedés suli befejezésében mihamarabb, piacképes, erős diploma, álláskeresés jó eséllyel, párkapcsolatot nem tudom :)

2010. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

0-15 valahogy eltelt az idő.

15-18 kamaszkor, kisebb bulik

18-? egyetem, hatalmas bulik, szerelem

26-30 valamikor majd házasság meg az egyéb kötelező dolgok

30-70 dolgozok látástól vakulásig, gyereket nevelek, próbálok rendes ember lenni

70-halál: ha ezt még megérem akkor leköltözök Horvátországba, lógatom majd a lábam a tengerbe és sörözök

2010. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!