Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bízik bennem anyu. Részlet...

Nem bízik bennem anyu. Részletesebben lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok nyár van vannak barátnőim akikkel szoktam városba lenni mindig 7 óra előtt hazaérek. suliba kitűnő tanuló vagyok. nem szoktam balhézni. és most is hívtak a városba 4 órára. 7 re hazaértem volna. és nem enged el.. megint. mindig kifogást mond h mért nem... és kioktat h ha megtud vmit h máshova mek, vagy rossz vok akk nem mehetek soha többé sehova. Mért nem bízik bennem?
2011. aug. 24. 15:10
 1/9 Hailey13 ***** válasza:
64%

az ilyenre azt válaszolnám: oké, majd ha megtudod akkor nem mehetek, de egyelőre..CSÁ

ezmiez? soha nem értettem az ilyen szülőket. nekem se engedékeny anya, mások hajnalban hazaérhetnek, és "csak" 9-10re, de az nekem megfelel. vagy akkor szóljak hogy nem az utcán vagyok, hanem biztos helyen. én mindig mondom: na elmegyek, HA nem baj. ha tud normális indokot mondani oké. ameddig nem, nem értem miért maradjak. egyébként nyár van, lazíthatsz. nem értem anyukádat.

2011. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem benned nem bízik,hanem ebben az elkorcsosult világban,ahol naponta erőszakolnak meg,támadnak meg kislányokat.

Persze nem mondom,hogy a széltől is óvni kell a gyerekeket,de szerintem anyukád nagyon félt téged,ez lehet az ok.

2011. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hailey13 ***** válasza:
48%
*14/L vagyok:)
2011. aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. téll van bent vmi... meg kb. minden 2. héten szokott elengedni meg akk is csak egyszer. :/ és most az a baja meleg van. este meg azért nem mert akk sötét van :S furaa...
2011. aug. 24. 15:18
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

14 éves lány vagy! Még gyerek! Szerinted anyukád jókedvéből nem enged el?A legveszélyeztetettebb korban vagy..

Ülj le anyukáddal és beszéljétek át,hogy miért nem enged el,csak néha napján.Hallgasd meg őt,és minden tini durrogás,puffogás nélkül ÉRTSD(ez lesz a leg nehezebb)meg a szavait.

2011. aug. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hailey13 ***** válasza:
64%
sokáig nincs sötét..:D egyébként legrosszabb esetben én meg szoktam kérni hogy jöjjön értem. esetleg vesd fel ezt az ötletet:D pl 7kor elmentek moziba, 9kor van vége és szólsz neki hogy vigyen haza.:D
2011. aug. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mond el neki,hogy ha annyira aggódik érted,akkor jöjjön el érted este 7re és együtt mentek haza(mármint anyukádnak mond)
2011. aug. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
volt már olyan hogy ő vitt oda engem.. de mostanába ha megyek akkor bicajjal szoktam ő pedig itthon van.. suli is mindjárt kezdődik és nem tudok hétköznap barátnőimmel lenni csak hétvégén ha akk mehetek..:(
2011. aug. 24. 15:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez egy elég rossz világ, de talán ha megismeri azt a társaságot jobban akkor talán nagyobb bizalommal lesz.


Próbáljátok anyukáddal a szabályokat felállítani pl. mozi okés, de csak 10óráig és 1 hónapban egyszer. XY-nál ott lehet aludni, de csak ha a szülei is beleegyeznek. Biciklizni csak társaságban lehet és csak erre-arra világosban. Mindig fel kell hívnod, ha változik a helyszín és benne van a pakliban, ha azt mondja nem akkor arra a helyszínre ahhoz az ismerőshöz nem mész el.


Ez egy kompromisszum játék, engednie kell neki is és neked is. Nem akar rosszat biztosan és ha világosak a szabályok már te is tudod, hogy mit lehet tervezni, nem kell attól félni, hogy mi van ha nem enged el.

2011. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!