Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleimmel összevesztem.18...

Szüleimmel összevesztem.18 éves múltam, egyetemre megyek. Egy kisebb hibám miatt nem engednek sehova! MIt tegyek? Lent részletesebben

Figyelt kérdés
Szüleimmel összevesztem, azon hogy ők elmentek egy napra és rám hagyták az egész házat, én meg(voltam olyan meggondolatlan) elhívtam bnőmet amikor megkérték,hogy ne tegyem, nem csináltunk semmi különöset csak bezsélgettünk. A baj az ,hogy erre rájödtek és kiakadtak. Most leszek egyetemista államilag támogatottan kerültem be. Szüleim nem enegdnek az előbb említett hibám miatt sehova, és legközelebb csak egy hét mlva akakrnak kiengedni a laksából és akkor is csak este 9 óráig. Mondanom sem kell,hogy ez nekem nagyon nem felel meg. És én nem hiszem,hogy az a hibám ilyen nagy horderejű lenne. Rengeteget segítettem itthon, de eredménytelenül, úgy tesznek mintha a világ legnagyobb problémáját követtem volna el.Szüleim amúgy is elég szigorúak, keveset engednek bulizni is. Igazából szeretnék függetlenebb életet élni,de nem hagyják. Gondolkoztam azon,hogy albérletbe költöznék. Az mennyire lenne megoldható? Lenne időm pénzt keresni,vlmi diák munkával egyetem mellett, ami persze elég az albérletre és arra is hogy ne halljak éhen?Vagy ti mit tanácsoltok , mit tegyek? Mert 18 éves vagyok nem itthon szeretném leélni az életem.
2010. aug. 9. 13:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
sajnállak,állj a sarkadra mert még 40 éves korodban is bezárnak majd.
2010. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
nah meg nyár van és szeretnék bulizni is:/....és nem itthon ülni..
2010. aug. 9. 13:35
 3/35 anonim ***** válasza:
97%
Persze. Én BME mellett melózok, sok időmet elveszi, de legalább van pénzem. Igaz, a szülők fizetik az albit, meg adnak pénzt az itteni életre.
2010. aug. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
De nem birom velük megbeszélni,hogy ez nem volt azért akkora hiba, nem értik meg..
2010. aug. 9. 13:36
 5/35 anonim ***** válasza:
96%
de miért nem hivhattad át a bnődet miért tiltották meg?18 évesen?nem értem,a szex miatt mert azt már 13 évesek is csinálják mindenhol fényes nappal.
2010. aug. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
egyetemre elengenek vagy mennek veled?
2010. aug. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Állj a sarkadra, határozottan, mert tönkrevágják az életedet.
2010. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Az albérlet, kaja stb. legalább 70 ezer. Ha találsz is munkát mire ennyit keresel nem biztos h marad erőd bulizni. Azért próbáld meg hátha sikerül.
2010. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
azt mondták,hogy ők megbíztak bennem ,hogy nem engedem be... dehát nem gondolhattam volna hogy ekkora baj lesz belőle..és,hogy most ők elvesztették a bizalmukat irántam..Nem tudom, lehet hoyg csak én látom rosszul, de én nem tartom ezt ilyen súlyosnak,hogy ennyi következménye legyen most.
2010. aug. 9. 13:41
 10/35 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...megpróbálom mégegyszer megbeszélni velük
2010. aug. 9. 13:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!