Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet ismerkedni egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni egy 17 éves lánynak Budapesten? (részletesebben lenn)

Figyelt kérdés
Konkrét helyeket szeretnék, pl; valami jó kis pubot, ahová el lehet menni vagy szórakozóhelyet. Suliban és máshol nem igazán tudok ismerkedni úgyhogy úgy gondoltuk a barátnőmmel hogy esténként elmennénk valami jó helyre ismerkedni. Szerintetek?
2011. febr. 26. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
bárhol. akár egy buszmegállóban.
2011. febr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de én kifejezetten valami pub-ot kérdezek. Nem fogok odamenni egy fiúhoz a buszmegállóba.
2011. febr. 26. 11:35
 3/10 anonim ***** válasza:
mi a különbség a buszmegálló és a szórakozó hely között? ugyanúgy bátorság kell, ahhoz, hogy leszólítsd. szóval kb mindenhol lehet ismerkedni.
2011. febr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem mert egy buszmegállóban mindenki siet valahova és nem azért megy ott kikapcsolódjon és ismerkedjen, míg mondjuk este igen. Azért számomra elég sok különbség van a kettő között.
2011. febr. 26. 11:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Még jó hogy van :D

de azért mókás, hogy ezt írták :)

Próbáld ki a Morrison's klubokat (nem tudom hogy van a korhatár, 17 évesen bemehetsz-e)

A város meg mondhatni tele van kellemes pubokkal. én a szimplát, a pótkulcsot szeretem, de voltam tarajos gőte klubban (kevésbé tetszett) de rögtön három példa, ahova ellátogathattok barátnőiddel.

Egyébként mindhárom hely kultúrált annyira, hogy ajánljam őket.

2011. febr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20F
2011. febr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jujj köszi, végre egy használható válasz:) szimplára én is gondoltam. Netet azt nem ajánljátok ugye? (nekem is vannak fenntartásaim a netes ismerkedéssel, de ha máshogy nem tudok ismerkedni:S
2011. febr. 26. 12:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Jaaa, dehogynem ajánlom, nekem is van társkereső profilom :)

csak annyira más helyen van az én értékrendemben, hogy most eszembe sem jutott xD

amúgy mindenképp azt tanácsolnám kiegészítésként, hogy nagyon vigyázz Magadra, minden este utcán, szórakozóhelyen töltött idő alatt tudj annak a kockázatáról, hogy találkozhatsz kellemetlen alakokkal.

ezt csak azért írom, mert önvédelmet tanítok, és szerintem fontos, hogy fejben felkészülj, nehogy egy kellemesnek induló este elővigyázatlanság miatt rosszul sikerüljön. elnézést az OFF-ért.

20F

2011. febr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi aranyos vagy :)
2011. febr. 26. 18:19
 10/10 anonim ***** válasza:
de még mennyire ^^
2011. febr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!