Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tii hogyan képzelitek kor...

Tii hogyan képzelitek kor szerint az életeteket? Hogyan alakult végül? (lent részletesebben)

Figyelt kérdés

Tudom nehéz megérteni, de leírom a sajátomot(igaz, még csak, 15 vagyok, de én így képzelem)

0-13 év: gyerek vagyok, semmi pasi stb.

13-21/22: pasizás, párkapcsolatok stb. szóval megy az élet..:)

22-26: megállapodás valaki mellett

26-30: gyerek, esküvő

30 felett: boldog élet.

Tudom, hogy nem így fog alakulni, de én így képzelem. Ilyen nálam a képzeletbeli "időbeosztásom"

A tiétek milyen? :D Ha már túl vagytok rajta, milyennek terveztétek és milyen lett végül?


2010. jún. 19. 22:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

0-5 év: gyerek voltam

6-17 év: tanultam, tanultam, tanultam

18-21 év: munka


Most itt tartok. Hamarosan megkérem a párom kezét, aztán esküvő és jöhetnek a babák. 30 éves korom környékén szeretnék elmenni tűzoltónak. 40 évesen szeretnék szerezni egy történelem tanári diplomát és oktatni olyan 65-70 éves koromig. Utána utazgatnék, unokákkal, dédunokákkal lennék és élvezném azon javakat, amikért megdolgoztam.

2010. jún. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ahogy eddig alakult:

0-12: gyerekkor, jatek

12-16: tanulas ezerrel

16-19: elso szerelem (kozben egy abbahagyott fosuli)

19-24: egyetem, ujabb parkapcsolatok, buli, rengeteg pia, szabadsag, gondtalansag, nyugalom

24-27: uj elet kezdese kulfoldon, karrierepites, lakas, uj parkapcsolat, eredmenye kisbaba :)


A jovomet nem merem eltervezni, de szeretnek par even belul valami teljesen mas munkateruleten kiprobalni magam, mint amit most csinalok es elobb-utobb Magyarorszagra koltozni, vagy ha mar a szuleim nem fognak elni, akkor valami meleg helyre. Addig is sokat fogok utazni. Vegul az eletem eddig jobban alakul, mint ahogy anno elterveztem, de ehhez el kellett hagynom a hazamat. :(

2010. jún. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nem úgy alakult, ahogy elképzeltem de nagyon boldog vagyok attól függetlenül.


0-14: gyereknek lenni, elvégezni a sulit/ ez sikerült, ez így történt

15-18: elvégezni a középiskolát, megtalálni a jövendöbeli férjemet/ ez nem így sikerült, kirúgtak a suliból az exbarátom miatt, elmentem dolgozni, aztán a "férjjelölttel" 3 év után szakítottunk.

19-: föiskola, házasság, gyereket soha nem akartam/ föiskolától szerintem fényévekre vagyok...dolgozgatás, rengeteg bulik, pasik stb lett végül.

Tavaly ennek végeszakadt mert megismertem a mostani férjemet és babát várok.

Jövöbeli terveim (kíváncsi vagyok ebböl mi valósul meg):

23: leérettségizem (csak 1 évem van hátra) baba mellett

23-25: mérlegképes könyvelöit elvégzem

26-: otthoni vállalkozást nyitok, hogy itthon tudjak dolgozni

A többi majd jön:)

22/L

2010. jún. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!