Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan képzelitek el a jövőtöket?

Hogyan képzelitek el a jövőtöket?

Figyelt kérdés
Milyen munkahelyen szeretnétek dolgozni? Milyen férjet képzeltek el magatoknak? Hol szeretnétek lakni? Milyen házban szeretnétek lakni? Hány gyereket szeretnétek? Hogyan szeretnétek megöregedni? Engedjétek el a képzeleteteket, álmodozni is szabad.:):)
2011. jún. 23. 21:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%

Pszichológusként, pontosabban klinikai pszichológusként....Szeretnék segíteni a rászoruló gyermekeknek, rákos betegeknek, súlyos betegségből felgyógyulóknak...a párommal szeretnék maradni aki orvos lesz. Ő ápolja a testet én a lelket:D :)

Szeretnék legalább 3 egészséges gyereket, egy szerény házat...a párommal szeretnék megöregedni, és látni, hogy a gyermekeimen "jó munkát végeztünk":)

Szeretnék kutyát is , Labradort, és szeretnék utazni sokat. Egyik barátunk mondja nagyot kell álmodni, hogy annak egy töredéke bejöjjön....

21-L

2011. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%
valami távoli, déli tengerpartom süttetem magam a yachtomon koktélt szürcsölgetve, amit a a személyes mixerem készített, lesz egy gyerekem, akire a babysitter vigyáz, amíg én shoppingolok, a férjem meg mondjuk a mostani barátom lesz vagy valami hűséges, jóravaló, milliárdos spanyol, macho kinézetű pasi.
2011. jún. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

- Milyen munkahelyen szeretnétek dolgozni?


- Mivel elég jónak mondható átlagom van (4.7), ezért az általános iskola elvégzése után mindenképp' egy erős (mondjuk magyar és angol tannyelvű) gimnáziumba szeretnék menni. Itt lesz négy évem arra, hogy eldöntsem: tolmács, idegenvezető, újságíró vagy színésznő szeretnék-e lenni.


- Milyen férjet képzeltek el magatoknak?


- Belső tulajdonságait figyelembe véve: kedves, aranyos, megértő, becsületes, őszinte, hűséges, figyelmes, nyugodt vérmérsékletű, okos, értelmes, tisztelettudó, romantikus, családcentrikus


Külső tulajdonságai alapján: magasabb nálam (163 cm vagyok), sportos, szőke, rövid hajú, kék vagy zöld szemű


- Hol szeretnétek lakni?


- Még fogalmam sincs, hogy maradnék-e Magyarországon, vagy elmennék-e külföldre?

Ha maradnék, akkor Budapestre költöznék a legszívesebben (mivel vidéki vagyok), ha elmennék, akkor pedig Ausztráliába. (Valószínű, ha kimennék, Anyukámat is vinném magammal.)


- Milyen házban szeretnétek lakni?


- Igazából a legfőbb szempontok: legyen távol a belvárostól, a nagy forgalomtól, legyen környezetbarát, melyben hasznosíthatjuk a szél, és a víz energiáját.


Nagyjából ilyen legyen kinézetileg: [link]


Igazából még azt sem bánnám, ha egy erdő szélén kellene élnem: [link]


- Hány gyereket szeretnétek?


- Minimum egy, maximum 5 gyereket szeretnék. (Kettőt semmiképpen.) A nevüket illetően, ha fiúk lesznek, nagyon tetszik az András, Viktor, Félix, Soma, Simon, Sámuel, Sebestyén, Pongrác, Marcell, Dávid nevek, ha lány, akkor pedig a Lili, Júlia, Róza, Rozália, Abigél, Felícia, Sarolta, Johanna, Hanka, Panka nevek.


- Hogyan szeretnétek megöregedi?


- Mindenképpen nagy családban, sok gyerekkel, mégtöbb unokával, és a férjemmel.


Köszönöm, hogy leírhattam és köszönöm a kérdést, hogy álmodozhattam!


14/L

2011. jún. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A közeljövőt illetően: szeretném az egyetemen a következő félévemet is 4-es közeli átlaggal végezni. Még a nyáron, majd ősszel is el fogok járni német felsőfokú nyelvvizsga felkészítőre, jövő télen/tavasszal szeretném letenni a német felsőfokút. Ezek után Erasmus-szal ki akarok menni Ausztriába tanulni 1 évet, ez lesz a legdöntőbb fordulat az életemben: tanulhatok-e kint vagy sem, 1 év alatt, egyetemen ugyanis szinte anyanyelvi szinten sajátíthatnám el a nyelvet. Ha ez sikerül, hazajövök még a maradék 1 évre, lediplomázok közgazdászként, majd irány ismét Ausztria dolgozni. Ezért döntő az Erasmus, mivel itthon tanult gagyi némettel nem fognak felvenni egyszerre a szakmámon belül, úgy biztosan alulról kellene kezdenem, perfekt némettel viszont nem biztos. Innentől fogva már csak annyit tudnék mondani, hogy jó munka, jó fizetéssel, úgy 26-7-8 éves korom körül talán gyerek is, boldog családi élet egy szép, kertes házban stb. Ja, és gyakori látogatások Spanyolországba, mivel imádom azt az országot, bár csak elég kicsit beszélem a nyelvet, de megőrülök az egészért, úgy érzem, ott lehet csak igazán boldog. Ha már befutottam a szakmámban, talán sikerül is majd kimennem oda. A másik verzió, hogy gyakorlati helynek próbálkozok be spanyol cégeknél, egy ismerősömnek már sikerült. :) Ott szeretnék megöregedni, egy tengerpart közeli kis városban.
2011. jún. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!