Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Jártatok már úgy h A "gyurure"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkin kérdése:

Jártatok már úgy h A "gyurure"vagytatok, mikozben "csak" hetkoznapi gyuru lett az egeszbol?

Figyelt kérdés

Parommal 2,5 eve egyutt vagyunk, 2 eve egyutt is elunk sajat lakasban. En mar regota vagyom ra, h elorebb lepjena kapcsoltunk. 1-2 honapja leultettem es elbeszelgettunk. Azt vettem ki a szavaibol h o is szeretne es gondolt mar ra.. De meg egy kicsit kesobb szeretne..

A lenyeg h a korabban megbeszeltek szerint ( nert persze nem most eloszor beszeltuk meg h hazassag partiak vagyunk) nem elzarkozo vAlasztkaptam. Persze elszomoritott h ki tudja mennyit kell meg varnom, de ugy voltam vele, nem hiaba

Hetek ota van egy atany gyuru ami nagyon tetszik, paromnak is monstam, de nem akartam h celzasnak vegye stb es meg sem mutattam neki. Erre este nezegettem a neten es azt latom h randim kepeket (csajok kezen) mindenhol ezt a gyurut lattam. Erre felkialtottam h ahhh mar nem is terszik annyira hisz mindenkinek ilyen van..tomegcikk lett.

Erre a parom bevallotta h meglepit akart nekem es jo h mondom mert o mar lefoglalozta ezt a gyurut, de akkor visszamondja es valasszak vm mast...pfff total kesz voltam! Egybol arra jutottam ha most meg csak sima ajandek gUruket akar nekem adni.. Akkoe ebbol nem mostanaban lesz lanykeres.. (Mert ezt egyertelmu h nem annak szanta volna. Sosem lone le a poent..arrol hallgatna mint a sir)

Pedig en mar azt hittem h a multkori beszelgetes ota elgondolodott es remenykedtem h igy h tudja h en keszen allok majd o is osszekapja magat.

Lehet h***nek meg hisztisnek tartani h nem az ajandeknak orulok inkabb, meg a meglepinek .. Tudom h gaz de mar nem megy, h innen kozelitsem meg. 27 L vagyok, ehhez mar tul "oreg", o 28 egyebkent

Szerintetek igy h gyurut nezett ajandekba kedveskedesbol ettol meg van ra eselyem h rovid idon belul egy olyan gyurut is kapjak? Ha van olyan akinek van sajat elmenye/ tapasztalata ilyen v hasonlo helyzetrol kerem irja meg! Koszi elore is:)



2014. jún. 29. 08:48
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Koszi az eddigi valaazokat.

Birom en a kritikat tenyleg, de nem ertem h miert kell ennyire leszolni?

Miert ne lenne velem a parom meg? Szeret es en is it es azert irok ide, mert sosem bantanam meg azzal h azt mutatom neki h nem tetszik a meglepetese..

Ettol megcsak alszent sem leszek, hiszen az ajandek valoban tetszik a tobbi erzes ezzel kapcsolatban pedig ami ram tor, csak azert van mert lany vagyok, olyan amilyen es vagynek vmire..ez nem hiszem h bun. Ember vagyok, erzeseim meg ettol tamadnak. Es attol h az iq-m tobb mint egy csirkenek, fel is fogom h nem ot kell megbantanom a felszinre toro erzeseimmel...van ennek mas modja is!

2014. jún. 29. 10:13
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

"azert van mert lany vagyok"


Na, ez a baj, ha nő lennél (én vagyok a veled egyidős válaszoló), akkor megmondanád neki, hogy zsír a gyűrű, de szeretnél házasodni is. Ő akar-e házasodni a közeljövőben, mert te szeretnél gyereket stb. Ezzel nem elijeszted, hanem értelmes felnőtt beszélgetést terveztek.


Gondolj úgy rá, mint hogy a lakótársadtól megkérdezed júliusban, hogy akartok-e maradni még egy évet az albiban, mert egy hónap a felmondási idő.:) Vannak dolgok, amiket át kell beszélni. De mivel lány vagy, így ezt nem érted. Majd ha nő leszel!

2014. jún. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
94%

Mit zavar az téged, hogy még ezeregy nőnek van ilyen? Általában senkinek nincs egyedi gyűrűje, rengeteg nagyon hasonló gyűrű van, rengeteg lánynak szinte ugyanolyan gyűrűvel kérik meg a kezét. Amelyik ennyit nyavajog, az tuti hoppon marad. A párod meg szegény azért jegyezte meg, hogy jó, hogy szólsz, mert tudja, hogy akármilyen gyűrű nem jó neked, tudta, hogy eddig ez tetszett, de most gondba van, mert mégse ez kell neked. Nézz ki egy gyűrűt, aztán ne nézegesd, hány pcsának van ilyen, mert így egy se lesz jó.

Tényleg elég nagy hisztit levágsz az egésznek. Szerintem pont ezért nem kéne lánykérős gyűrű...sok lány elvárja, de ha nem olyat kap, amilyet akar, akkor fintorog--de legyen meglepetés, ne tudjon róla...szegény fiúk.

Én megmondtam páromnak, hogy nekem nem kell lánykérős gyűrű, ne verjük el rá a pénzt. Így meg is kíméltem szegényt a fejfájástól:D A házasságit meg együtt elmentünk és kiválasztottuk.

Ja és 9 év után kérte meg a kezem, miután vettünk egy házat és már volt egy majd 3 éves lányunk-a 3. szülinapján esküdtünk. 29 éves voltam, ő 36. Nem vagy még öreg.

2014. jún. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
88%

Úristen, 27 évesen öregnek érzed magad? :D


Egyébként ha elolvassuk a gyakorikérdéseken az ilyen témájú kérdéseket, az derül ki, hogy nemcsak a gyűrűd tömegcikk, hanem te magad is.


Sosem fogom megérteni, miért csináljátok ezt, nem bírjátok elviselni, hogy van egy boldog párkapcsolatotok, és muszáj valamivel elrontani?! De most komolyan, tényleg annyira fontos a gyűrű, hogy az se érdekel benneteket, ha a pasi nem önszántából kér meg, hanem hogy hagyjátok békén a témával? Nem megalázó ez iszonyúan??? Ráadásul szerencsétlen pasi, azt hitte, hogy megtalálta azt a gyűrűt, amire vágysz, lefoglalózta, erre közlöd, hogy mostmár az se elég jó. Neked aztán nem egyszerű a kedvedre tenni...!


Ilyenkor mindig az a gyanúm, hogy kezd kiüresedni a kapcsolat - nem véglegesen elromlani, csak épp nincs benne már izgalom, és ezzel az eljegyzősdi-házasságosdival akarják feldobni.

2014. jún. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
78%

Ha már nem használsz ékezetet (nem érdekel, hogy telefonról vagy, ott is lehet használni, sőt idegen nyelvű laptopon is!) legalább írj helyesen, mert marha idegesítő olvasni.


Vagy tagold a mondataid, vagy bármi.

Utálom, ha valaki azzal sem tiszteli meg a többieket, hogy egy cseszett "h" betűt ír a "hogy" helyett.

Rossz helyre rakja az írásjeleket, felesleges szóközöket hagy, vagy éppen kihagyja.


A kérdésedre reagálva, szerintem ezt a gyűrűt szánta annak a gyűrűnek.

Ha most nem állítod le magad a témában, lehet gyűrűt sem kapsz. Fogadd el azt, amit vesz neked, ne nézegesd a neten.

Te magad írtad, hogy azt mondta:

"Erre a parom bevallotta h meglepit akart nekem"

Tehát nem mondta volna el a gyűrűt, ha te nem hisztizel a tömegcikk dolog miatt.

Miért akarna meglepetés gyűrűt, ha nem ezért?

2014. jún. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves "öreg" 27 éves kislány!


Nem a gyűrűtől lesz az ember boldog, sem pedig boldog házas. Fogadd el ezt tanácsként egy öreg és boldog házastól. Még gyűrűt sem hordok, mert utálom.


A házasságot nem szabad kihisztizni a másikból, mert az annyit is ér. Sem terhességgel, sem egyéb más módon nem szabad zsarolni a másikat. Annak mindig válás vagy pokoli rossz házasság a vége.


Én azt gondolom, hogy nem az álomgyűrű a te bajod, hanem az, hogy buta anyád és a rokonok nyomják a bébitikktakkot, "mikormészmárférjheztelány?!", a pasid peidg még egy kicsit laza, felelőtlen suhanc akar lenni, nem pedig felelős apa.


Válasz: meg kell mindent beszélni, nem duzzogni és elvárni, hogy a pasid gondolatolvasó legyen. És még akkor sem jó semmi, mert úgysem arra gondoltál, bibibibiíííííííí... :(


Értesz, ugye? :)

2014. jún. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Parommal 5 es fel eve voltunk egyutt amikor meg mindig nem tortent lanykeres.3 eve egyutt is laktunk,tudtam h egyutt szeretnenk megoregedni de megsem lep semmit.Nemegyszer beszeltuk,h de o is szeretne hazasodni,meg csak velem kepzeli el,mikozben en attol feltem h csak azert mondja ezeket mert tudja ezt akarom hallani.Aztan leszalltam a temarol mert elhagyni ezert nem fogom.Most Karacsonykor kerte meg a kezem 7 ev utan.O most ert meg ra.Azt kell hogy mondjam,en is azt hittem ha 28 evesen egy kozel 6 eves kapcsolatban nem tudja eldonteni h akar-e engem ugy higy kozben o is hazzassagparti akkor az gaz.Mikozben utolag mar mindent maskepp gondolok.Nekunk most jott el a mi idonk.Nemreg el is mindta,h regen mikor azt mondta szeretne eskuvot o is,tenyleg komolyan gondolta,de igazabol most erzi azt igy hogy vart vele h milyen az ha szivbol jon neki ez az erzes.Tudod milyen jo volt ezt hallani?Babakerdest is o maga hozta szoba,h jovore eskuvo utan mar szeretne csaladot.Aterzem a helyzeted,de 28 evesen nem biztis h keszen all meg ezekre az ember.Nem is gondolnad neha mennyit szamit masfel-ket ev az o eletukben.Ugyan minden kapcsolat mas,mert lehet masnal tenyleg azert nem tortenik 7 ev utan sem eljegyzes mert csak "ellezengenek" egymas mellett.A kerdes az hogy te mit erzel amikor oszinten beszeltek errol a temarol,marmint amikor azt mondja o is szeretne eljegyzest?En mar csak azert feltem tole h csak mellebeszel,mert teletomtem a fejem itt a GyK-n hogyha x ev utan nem jegyez el akkor mar nem is fog.Mikozben az akit 6 eve ismertem es szivembol tudtam h oszinten velem tervez, csak ido kell meg

neki.

2014. jún. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
66%

Sosem értettem a gyűrű után hisztiző nőtársaimat...


Miért nem lehet kivárni, amíg MINDKÉT FÉL úgy érzi, hogy eljött az ideje? A plafonra mászok az ilyen kérdező féléktől, akik 1-2 év után már bárkitől várnák a gyűrűt, mindegy a kapcsolat milyensége meg hogy kivel vannak együtt, csak legyenekmár menyasszonyok... hányinger.

2014. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 acelsziv ***** válasza:
21%
Azt hiszem, ha az én párom ilyen hülye hisztis p i c s a lett volna nem gyűrűt kap hanem repjegyet... egy páros lábú kezdőrúgással megtoldva. Most vagy lesz a párod olyan mélységesen hülye, hogy megmarad melletted talán még el is vesz, vagy kivág mint macskát kulázni. A legkisebb esélyű lehetőség, hogy észbe kapsz és megváltozol.
2014. jún. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, azért tényleg marha nagy feneket kerítesz ennek... 27 évesen nem vagy öreg, ő sem az 28 évesen, simán belefér még 1-2 év. Lehet, hogy ő elhatározta, hogy 30 éves koráig nem nősül meg. Ha te meg azt határoztad el, hogy 28 éves korodra feleség leszel, hát az pech. De ennek a kihisztizésnek tényleg semmi értelme, csak eltántorítod az amúgy láthatóan formálódó szándékától.

Egyébként nekem is az a véleményem, hogy ő bizony eljegyzési gyűrűnek szánta azt a gyűrűt. És tényleg nem mondta volna meg, de miután közölted, hogy mégsem tetszik, gondolom úgy volt vele, hogy cseszd meg, akkor válaszd ki magadnak. Ami érthető is, nem lehet jó érzés, hogy egy rakat pénzt költ rá, te meg utána fintorogsz.


A dolog másik része viszont, hogy én nem értem, mit tökölnek ennyit manapság a pasik. 2-3 éves kapcsolat nem kevés, ha együtt él a két ember, ennyi idő alatt simán megismerhetik egymást. Nekem az a véleményem, hogy ennyi idő alatt el lehet dönteni, hogy kell-e a másik. Ha kell lépek, ha nem, akkor is, csak másfelé. Ez csak duma, hogy jajj, még fiatal vagyok... mit kell beijedni? ha vár még 3 évet, és akkor veszi el, ugyanaz lesz az eredmény, csak később írják meg róla a papírt. Aki meg azért nem lép, mert jó, de hátha lesz jobb, nem is minősíteném.

A férjem 25 éves, én 26. 23 évesen kérte meg a kezem, ekkor együtt éltünk 2 éve, együtt voltunk 3 éve. Tudta, hogy én kellek neki, nem látta értelmét a tökölésnek, márciusban volt a lánykérés, decemberben el is vett, az esküvőn 24 éves volt, én 25. Ha érzi az ember, hogy a másik az igazi, nem húzza az időt szerintem, mert nincs mire várni.

Mondjuk én nem is hisztiztem a gyűrűért, lehet, akkor nem kaptam volna :D

2014. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!