Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egy eljegyzési ötletről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy eljegyzési ötletről szeretnélek titeket megkérdezni hogy így jó lenne-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Nos hát szeretném megkérni a barátnőm kezét most Októberben, és kitaláltam egy ötletet, és kíváncsi vagyok hogy ti mit szoltok hozzá, min kellene változtatni. Már 6 éve vagyunk együtt azt tudni kell :). Nos úgy gondoltam hogy már megvan a gyűrű is meg minden, és maga a kérés úgy lenne hogy: Mondom hogy megyünk vacsorázni valahova este. Bérelek egy limuzint ami ott fog várni minket a ház előtt vagy valahol. Meglepődik hogy milyen jó kis kocsi, és mondom neki hogy akkor száljunk be :) Ez már egy mérföldkő :) Aztán mikor megyünk az étterem felé a limuzinban akkor kérem meg ott benne a kezét. Közben a barátom elől ül a soförrel aki fotós. És amikor kell akkor ő fotozni fog. és megvárjuk mig odaérünk az étteremhez.Ahol kiszálva a limóbol bemegyünk egyet vacsaorázni. Szerintetek igy jo lenne? Vagy mit kellene alakítani? :)

2013. szept. 17. 09:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:
72%
Igaza van a 60nak nem mindig minden a pénzről szòl! Kérdező: ennyire biztos vagy benne h csak veled akar lenni? 21 évesen mèg fiatal. Ez egy nő életében 1x jön el... Remélem h jòl döntesz és nem bànod majd még később! De sztem nem mindenki szereti ezt a fényűzést!Lehet h neki is inkább egy egyszerűbb jobbán tetszene és te is olcsóbbán megùsznád!
2013. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
43%
Vagy mi van akkor ha neked tetszik meg később valaki? De nem akarom elvenni a kedved csak sztem gondold át, mert nem kis összegekről van szò! Sok szerencsét!
2013. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:
52%
Sztem a kapcsolatot máshogy is el lehet mélyíteni...ehhez nem kell eljegyzés főleg ha a lány annyira akarja...
2013. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyetértek a 60-as válaszadóval és azzal, hogy a meglepetés ereje a legfontosabb.
2013. szept. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:
A limo szerintem túlzás, de ez egyén függő is. Csak érted, azt hiszi mentek egyet vacsizni. Farmert vesz fel, meglátja a limot. Farmer plusz limo plusz gyűrű, hát olyan fura az egész.
2013. szept. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fiatalok vagy gyerekkori szerelem ez.

Egy "tiniszerelem" ahogy fogalmaztatok az maximum 1 év, de nem 6...

És ha ő úgy érzi, hogy itt az ideje, akkor nyilván itt is van. Ha jól értem akkor együtt is élnek, tehát a kapcsolatuk elég mély egy ilyen lépéshez.

Én egyébként 23 éves voltam, a férjem meg 21 mikor mi összeházasodtunk, és igaz, hogy csak 1 éve volt, de eddig minden tökéletes, imádjuk egymást, annyit vagyunk együtt amennyit csak tudunk, és ez "mi lesz ha megtetszik más" egy röhej... nem az életkor számít, hanem hogy mit érzel.


Kérdező, ha 6 éve együtt vagytok, együtt is laktok, és szereted, akkor hajrá, és ne érdekeljen ez a sületlenség, hogy túl fiatal vagy még.


A kérdésre válaszolva egyébként: Nekem a férjem úgy kérte meg a kezem, hogy mikor hazamentem otthon várt vacsival (pizza volt:p), aztán utána mikor bementünk a hálószobába, akkor ott volt egy rakás mécses, mindenhol rózsaszirmok, és amikor ránéztem akkor letérdelt az ágy mellett, és megkérdezte hogy hozzámennék-e.

Megható, romantikus, és nem is drága vagy fényűző. Szerintem ennél jobb nem is lehetett volna :)

Én nekem az étterem túl sablonos, meg nem megható, a limó pedig egyértelmű és felesleges.

Szóval ha olyan típus valaki, aki inkább otthon van veled, nem szereti a giccses és drága dolgokat, annak a te ötleted nem jó, ha viszont minden álma az, hogy egyszer beüljön egy limóba, és minden pillanatot meg akar osztani a barátaival, ismerőseivel, akkor jó...

2013. szept. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen étterembe mennétek utána? Mert limóval a trófeáig kissé... nos, gáz. Szóval akkor már az étterem is legyen nívós.
2013. szept. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim ***** válasza:

Aranyos ötlet,sok sikert hozzá,nagyon szeretheted Őt!

Bár nekem is túlzás a limó része,én is a kettesben történő lánykérésre szavaznék,de az én vagyok.

Sok sikert és Sok Boldogságot!=)

2013. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:

Én is inkább a két emberes romantikusra szavaznék, bár szerintem is sok a limuzin. Bár az is egy megoldás, ha ünnepelni akartok, ha utána a szülők is ott vannak az étterembe... tehát már ott várnak titeket és akkor ez eljegyzési vacsi is kilőve:-) És ez is egy meglepetés, h nem ketten mentek enni:)

De az egyszerűbb néha jobb.;-)

Sztem a csokorra ezek is kiválóak lennének, mert nem hervadnak el: [link]

2013. szept. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, és a pozitiv megjegyzésket is :) Az étterem a busulo juhász lenne, de gondoltam a citadella panorámára is. :)
2013. szept. 19. 14:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!