Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egy eljegyzési ötletről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy eljegyzési ötletről szeretnélek titeket megkérdezni hogy így jó lenne-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Nos hát szeretném megkérni a barátnőm kezét most Októberben, és kitaláltam egy ötletet, és kíváncsi vagyok hogy ti mit szoltok hozzá, min kellene változtatni. Már 6 éve vagyunk együtt azt tudni kell :). Nos úgy gondoltam hogy már megvan a gyűrű is meg minden, és maga a kérés úgy lenne hogy: Mondom hogy megyünk vacsorázni valahova este. Bérelek egy limuzint ami ott fog várni minket a ház előtt vagy valahol. Meglepődik hogy milyen jó kis kocsi, és mondom neki hogy akkor száljunk be :) Ez már egy mérföldkő :) Aztán mikor megyünk az étterem felé a limuzinban akkor kérem meg ott benne a kezét. Közben a barátom elől ül a soförrel aki fotós. És amikor kell akkor ő fotozni fog. és megvárjuk mig odaérünk az étteremhez.Ahol kiszálva a limóbol bemegyünk egyet vacsaorázni. Szerintetek igy jo lenne? Vagy mit kellene alakítani? :)

2013. szept. 17. 09:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
83%
Én annyira nem örülnék neki, a limóból már rögtön tudnám hogy most mi következik, így oda a meglepetés ereje. Én szeretek meglepődni. Egyébként gondolj arra is hogy mi van ha esetleg nemet mond: feleslegesen fizetted ki a limót meg a többi cuccot.
2013. szept. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 A kérdező kommentje:
Hát én is azt gondolnám de az olyan különgleges. :) Amugy meg remélem hgoy nem fog nemet mondani. mert akkro nem csak a limo hanem a gyűrű ára is. De akkor ez nem igazán érdekelne, hiszen nemet mondana. De nem úgy látszik mintham a felé hajolna. Látom rajta hogy mikor kérdezem már meg tőle :)
2013. szept. 17. 10:03
 3/82 anonim ***** válasza:
87%

Hát, én magamból tudok csak kiindulni: nem szeretem a felhajtást, nem akarnék limuzinnal utazni...

A vacsora jó ötlet, de saját autóval, vagy akár BKV-val én szívesebben mennék. :) (De lehet, hogy ez csak én vagyok, persze...)


Szerintem az étteremben is megkérheted a kezét.


28/N

2013. szept. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 A kérdező kommentje:
Már azt is tudom, hogy olyat szeretne amikor csak mi vagyunk ketten. Tehát lehet hogy az étterem nem olyan jó ötlet :( Meg az túl sablonos talán vagy én nemtudom :) Már kezdek parázni :D Nemtudok dönteni :)
2013. szept. 17. 10:06
 5/82 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátnőd szereti a felhajtást, akkor jó ötlet, örülni fog.

Én giccsesnek és sablonosnak tartom az ötletet, semmi intimitás nincs benne.

2013. szept. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
48%
Ne hallgass az elsőre, szerintem nagyon romantikus. Különben is, ha már 6 éve együtt vagytok, annyira nem lepődik meg, hogy feleségül akarod venni. Az este pedig így nagyon különlegesnek hangzik. Én egy dolgon változtatnék. A barátot nem vinném magammal a kocsiban. Szerintem ha hárman vagytok, már nem ugyanolyan a lánykérés. (a sofőrt most ne számoljuk, ő a vezetéssel van elfoglalva) Szerintem a barátod várhat rátok az étteremnél is, nem fontos, hogy rögtön a limuzinban elkészüljön az a kép. DE az ötleteid nagyon jók, én boldog lennék a barátnőd helyében:)
2013. szept. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is nagyon jó ötlet, de a 6-osnak igaza van nem kell oda 3 ember, mert akkor már tényleg nem olyan. Még feldobhatnád azzal, hogy viszel neki egy kis kézicsokrot az elején. Sztem annak is nagyon örülne, mert hát melyik lány nem örül a virágnak?:-)Majd írd meg hogy hogy sikerült!

Sok sikert!

2013. szept. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
95%

Jó ötlet, de szerintem a limuzin sok, de te tudod.

Szereti a lány a limuzinokat vagy csak azért lenne különleges mert nem ültetek még olyanba? Vagy csak szereti a felhajtást és a drága dolgokat?:) Honnan tudod hogy vágyik rá?:D Nyíltan megmondta?:D

2013. szept. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 A kérdező kommentje:
És a lánykérés maga a kocsiban legyen vagy elötte vagy utána vagy vacsora közben?
2013. szept. 17. 10:22
 10/82 anonim ***** válasza:
85%
szerintem meg mielőtt beszálltok a limóba otthon adj neki egy csokor virágot, aminek a közepén ott a gyűrű. a limó elég levágós hogy lánykérés lesz. előtte kéne meglepned vele... a barátodat meg ne vidd el fotózni, mert ez egy intim pillanat ami csak rátok tartozik.
2013. szept. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!