Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnélek megkérdezni, mi a...

Szeretnélek megkérdezni, mi a véleményetek ezekről az ételekről?

Figyelt kérdés

Ma ettem Reggelire Kenyeret 3 vékonyszeletet, sajtal és szalámival, ittam kávét,1 kindermaxit majd ettem almát kb 3-4et közepeset és megettem most vacsira grillezet csirkéből husit, brokkolival hát olyan nekem való addagot.


Szerintetek ez sok egy napra? ma nem sportoltam semmit.



2012. nov. 4. 16:38
1 2
 1/14 anonim válasza:
Őőőőőőőőőőő!Te hány kiló vagy??????
2012. nov. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
hát,ha fogyózni szeretnél,a csokit hanyagold.jó h sok almát eszel,abból akármennyit megehetsz. az a "nekem való adag" mekkora? mind1 a csirke meg a brokkoli egészséges. nem,ez egy napra szentem nem sok.
2012. nov. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Valamire biztos jó ez az étrend, végülis nem írtad, hogy fogyni akarsz. Mert gondolom nem akarsz 3 szelet kenyérrel meg csokival.
2012. nov. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Most vacsira fél 5kor? Szerintem ez az abszolút minimum.
2012. nov. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen, elfelejtettem, fogyni szeretnék.


És hát a csoki, az kinder szelet volt 1 szelet, nem hiszem hogy olyan sok lenne, vagy igen? és hát 3szelet vékonyabb kenyér reggelre sok?

2012. nov. 4. 18:05
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Reggeliz mint 1 király, ebédelj mint 1 polgár, és vacsorázz mint egy koldus. Valahogy ez lenne az egészséges ha az adagokról beszélünk. Az már nem mind1 hogy mit!


A reggelid mindenféle képen tartalmazón zöldséget ( nem főzött, pároltat ) lehetőleg kertit, nem pedig spanyolból hozott zöldet amiben 2szer annyi a vegyi anyag mint a természetes. Elárulom igazi kerti paradicsommal csak a piacon a nagyiknál találkozol.

Ebédre valami főt ételt és nem ALMÁT !!!! Ha nem vagy vega akkor húsból csakis csirkét mert az nem annyira zsíros.

Vacsorára pedig jöhet a dzsemes kenyér tejjel, alma stb, mindenféle képen száraz és laktató ennivalók lehetőleg mértékkel, és 18:00 előtt.

2012. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

Jah a kinder szeletről elfelejtettem beszélni !!!


A tv-ben jól bemarketingezett ocsmányságok közé tartozik. Ha jól tudom ez a kinder szelet az a mézes tejes piskóta szelet melyet vegyél minden nap gyermekednek és ettől lesz majd egészséges, valamint külön kiemeli hogy van benne kálcium amire szüksége van a gyereknek a fejlődésre.


Csak azt nem teszik hozzá, hogy az a méz ami benne van nem látott méhet. A tej amiről beszélnek nem látott tehenet. És mind emelet, Németország egy élelmiszerekkel foglalkozó kutatóközpontja nem régibben cikket írt a kinder tejes mézes szeletről, hogyha egy gyermek ettől várja el a napi kálcium adagját 17 ilyen szeletett kéne megennie naponta.

2012. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

És akkor el is hizna 1 hét alatt :D


amugy erre a kinderre gondoltam


[link] ebbő ettem 1et.


Amugy sok zöldet eszem, igyekszem legalábbis:P :)

2012. nov. 4. 18:28
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

De mint említettem ne a szupermarketből szerezd be az asztalra kerülő zöldségeket, hanem inkább piacolj. Feltéve ha egészséges gazdag tápértékkel rendelkező élelmet szeretnél magad és családod elé tenni.


Nem akarok rákérdezni személyes adatokra, ezért itt egy link egy amolyan súly kalkulátor, hogy tudd mi lenne az ideális, ha már fogyókúrára adtad a fejed :


[link]

2012. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem is fő kérdés, hogy sok-e (igen, 3 szelet kenyér sok! csoki bármilyen kevés is sok ha fogyni akarsz, nem, NEM fér bele!) inkább az a fő kérdés, hogy mennyire akarsz fogyni, ha 80%-ban kimondottan hízlaló ételeket eszel?

Aki diétázik a cukor után másodikként azonnal a fehér lisztet iktatja ki az étrendjéből, nem hogy 3 szelet kenyér... a csokit meg nem is minősíteném. Ez nem diéta. Az erdményen meg ugye csodálkozol, hiszen te úgy fogyózol, és mégse sikerül...

2012. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!