Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egy eljegyzési ötletről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy eljegyzési ötletről szeretnélek titeket megkérdezni hogy így jó lenne-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Nos hát szeretném megkérni a barátnőm kezét most Októberben, és kitaláltam egy ötletet, és kíváncsi vagyok hogy ti mit szoltok hozzá, min kellene változtatni. Már 6 éve vagyunk együtt azt tudni kell :). Nos úgy gondoltam hogy már megvan a gyűrű is meg minden, és maga a kérés úgy lenne hogy: Mondom hogy megyünk vacsorázni valahova este. Bérelek egy limuzint ami ott fog várni minket a ház előtt vagy valahol. Meglepődik hogy milyen jó kis kocsi, és mondom neki hogy akkor száljunk be :) Ez már egy mérföldkő :) Aztán mikor megyünk az étterem felé a limuzinban akkor kérem meg ott benne a kezét. Közben a barátom elől ül a soförrel aki fotós. És amikor kell akkor ő fotozni fog. és megvárjuk mig odaérünk az étteremhez.Ahol kiszálva a limóbol bemegyünk egyet vacsaorázni. Szerintetek igy jo lenne? Vagy mit kellene alakítani? :)

2013. szept. 17. 09:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 A kérdező kommentje:
Hát gondolja hogy mit szeretnék, csak kértem tőle egy pár információt természetesen csak burkoltan. De lehet hogy már tudja hogy mit szeretnék. Nemtudok titokban ilyeneket csinálni. Az meg pláne hogy mindig kitalálja kihuzza belölem azt hogy pl mit veszek neki karácsonyra. Majdnem minden évben sikerül neki. De most nem hagyom :)
2013. szept. 17. 12:26
 52/82 anonim ***** válasza:
68%

Én nekem is a meglepetés ereje lenne a legfontosabb, úgyhogy úgy csinálnám:

Kezdek éhes lenni, nincs kedved elmenni étterembe?

Akkor remélhetőleg azt mondja oké, és akkor lesétáltok a buszmegállóba. Olyan időpontot válassz, mikor a busz pont elment, tehát várni kell 8-10 percet. Félidő körül mondjuk jön a limó, és akkor hirtelen leinted, az megáll, és akkor mondod neki, hogy még sosem ültünk limóban, próbáljuk ki. És akkor a limóban töltsz mindkettőtöknek egy pohár pezsgőt, és mondasz egy köszöntőt, hogy mennyire szereted, stb, és utána letérdelsz és megkéred a kezét. Így kb. minden váratlan és meglepő, ami szerintem fontos, és így nem is tűnik túl giccsesnek :)

2013. szept. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:
48%

Az a lényeg h nem ő könyörögte ki tőled, ha nem a te döntésed ez. Igaz?

Teljes szívedből szereted és csak vele akarod leélni az életed. És ez bizonyítod neki, ennyi...

2013. szept. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 A kérdező kommentje:
Igy van, imádom őt :). És az elözö válaszoló ötlete is egész jó :) nagyon szépen köszönöm, nagyon kedvesek vagytok. Aki szeretné látni hogy mi lett az egészből annak küldök képeket :) ha lesz majd.
2013. szept. 17. 12:47
 55/82 anonim ***** válasza:
83%
Ez a beszéd. Biztos jó fog sikerülni, csak bizz magadban!;-)Ha igazán akarod, akkor nem állhat az utadba senki! Ne izgulj!:-) És mikor lesz az esküvő?:P:-) Sok sikert és boldogságot!
2013. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 A kérdező kommentje:
Esküvő? :D:D Azt már nem egyedül fogom :D:D
2013. szept. 17. 13:14
 57/82 anonim ***** válasza:
64%
De azt kb. Mikorra tervezed? Mert a lànykérésnek az a lényege h utána nem sokkal esküvő :-) vagy csak én tudom rosszul?
2013. szept. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 A kérdező kommentje:
át az még nem mostanában mert az nem 2-300 ezer :( Csak szeretném a kapcsolatunkat egy mélyebb szintre emelni :)
2013. szept. 17. 13:35
 59/82 anonim ***** válasza:
54%
De ha már a lánykérés ilyen, akkor az esküvő milyen lesz?:-) Lehet h olcsóbban is meg lehetne úszni :-)
2013. szept. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim ***** válasza:
61%

Le leszek pontozva a bánatba, de ez a meglátásom:


- tiniszerelem a tiétek, és sajnos az írásodból is látszik, hogy még nem vagytok érettek a házasságra. Nem a 6 év számít, hanem inkább ami a szívetekben és az eszetekben van, én a beszámolód alapján egy tipikus naiv, elhamarkodott döntésnek érzem ezt - de a te döntésed.


- ha a barátnőd szereti a felhajtást, akkor mind a gyűrű, mind a lánykérés tetszeni fog neki. Én a többiekhez hasonlóan szeretném, ha ez kettesben történne, egy megható pillanatban amit közösen tudunk ünnepelni. Semmikép sem vágynék étteremre vagy limóra és fotósra. Nem az ára miatt, hanem a közönség, cicoma miatt. Ha kivinne egy tóra csónakban és ott bontanánk pezsgőt, vagy épp egy hegy tetején piknikeznénk, netán a tengerparton heverve estefele... számomra 100x szebb, maradandóbb, meghatóbb élmény lenne, mint egy ennyire erőltetett, megrendezett valami. Nekem fontos hogy spontán és szívet melengető legyen, ez pedig inkább hideg, merev, fényűzésre törekvő.

2013. szept. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!